Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Wiem ze ja akurat jestem mloda straczka i jak by nie patrzec to dopiero raczkuje ale w sumie tez sie ludzilam za kazdym cylkem a moze jednak a moze jednak teraz ale w sumie po odstawieniu tabletek to sie cykl na maxa rozregulowuje wiec czekam teraz irepliwie. Jak narazie cykle mam regularne 26cio dniowe wiec wydaje mi sie ze teraz sie warto zaczac bo wczesniej organizm mi platal figle z opoznieniem przyspieszeniem i plamieniami :) Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
cześć kobiety ale długo mnie nie było tak jakos wyszło siedze sama męża nie ma może na weekend zjedzie.właśnie zaczynamy 22 tydzień dzidzia radośnie kopie co dodaje mi sił. 18 stycznia kolejne usg w tedy poznamy płeć myślę że będzie chłopczyk tak coś mi instynkt podpowiada teraz siedzę i myślę zastanawiając się nad imieniem ciężki wybór będzie...........a co tam u was kochane mamusie jak samopoczucie. ja ostatnio często myślę o porodzie i coraz bardziej się boję tak już myślałam o zzo ale jak się okazało nasz szpital nie oferuje takich środków. no a jak tam nasze staraczki nie poddawać się będzie dobrze, na każdego będzie czas my możemy tylko trzymać kciuki i czekać razem z wami.gorące uściski papapa.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Do spodziewanego okresu został mi jakiś tydzień a od wczoraj pobolewa mnie brzuch na dole po prawej stronie. Myślicie że może to być oznaka ciąży czy to za wcześnie na jakiekolwiek objawy?? Miała tak któraś z Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo gdzie sa wszystkie staraczki i mamusie :) Przywołuje wszystkie do porządku. Stawiamy sie na forum :) Jeszcze 6 dni i tescik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie coś ostatnio pustki.lilka pisz koniecznie jak wynik teściku będzie. ja wkońcu zrobiłam tą krzywą cukrową 3 podejścia trzeba na takie badanie ,a glukoza nie taka straszna do picia. gosia a nad jakimi imionami się zastanawiasz? telefonistka to juz chyba po @więc niedługo staranie,albo moze lepiej "przytulanie z męzem"i nie myślenie co z tego wyniknie. lia jak tam brzusio ? mamalolka? magdalenka?koko?jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja zrobiłam badania, niestety wyniki są nieciekawe. W przyszłym tygodniu idę do lekarza to może dowiem się czegoś więcej, bo szukanie w necie prawdopodobnych objaśnień napędza mi tylko strachu i stresu:/ Trzymajcie się, pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamalolka wiem po sobie że lepiej nie grzebać w necie bo to nie pomaga,poczekaj lekarz napewno ci wszystko wyjaśni i może ni etaki diabeł straszny jak........ i wszystko będzie oki trzymam kciuki z aCiebie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
u mnie po staremu staramy sie co prawda ale przez to ostatnie opoznienie@ nawet nie wiem kiedy powinnam teraz dostac @ wiec wszystko na luzie a wiem ze badania nie zrobilam wiec napewno nic z tego nie wyjdzie.....cieszymy sie teraz soba bo za tydz w piatek jade na 6 tyg do pracy a po powrocie probie te wszystkie badania pozdrawiam milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik1986
też staramy się o dzidzię :) pozdrawiam i powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
odsniezaniem????? hahahah a co to takiego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja również czekam na tą upragnioną fasolkę, właśnie wczoraj dostałam @ więc caly miesiąc przede mną :(....a już mialam cichą nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,..................
hej dziewczyny ja również czekam na tą upragnioną fasolkę, właśnie wczoraj dostałam @ więc caly miesiąc przede mną ....a już mialam cichą nadzieję DOBRE:o upragniona mozesz pisac jak sie starac duzo duzo to wtedy mozesz pisac ale nie po 1 razie hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,..................
tylko nie placz po 1 razie czasem zes w ciaze nie zaszła az sie boje co bedzie potem w łeb sobie dasz chyba bo sie nie bedzie udawalo WYLUZUJ DZIEWUCHO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,..................
po 1 próbie sie bidulka zalamuje hahahahhaha to co maja powiedziec osoby które sie staraja po 1 rok np dla ciebie to pewnie cala wiecznosc hahahahah albo te co po kilka lat pomysl troche bo smieszna jestes mozna chciec ale bez przesady ani jeszcze dobrze nie zaczelas sie starac wiec jest to strasznie smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa :)
Hej dziewczyny:) moge sie dołaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nie?
a 1 miesiąc to nie stranie? co tak nalatujesz?, każda z nas sie stra a czy to miesiąc czy więcej to chyba każdego indywidualna sprawa ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie przejmujcie sie nie kazda z nas was zbeszta i wysmieje, tylko czasami sie ktos przypaleta i nas krytykuje. Ale na nas mozecie liczyc :) po to tu jestesmy zeby sie podnosic na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
racje i proponuje zeby te ktore mysla powaznie i chca sobie z nami porozmawiac zwierzyc sie niech sie zaczernia poprostu i tyle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za poparcie :) Ja sie do Was zapisuję :) Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) dziewczyny byłam na usg i mamy córeczkę !!! jej jak ja sie cieszę!takze bedziemy miec parkę - pełnia szczescia! mamy piekne zdjecia 4D w które non stop sie wpatruję - uwierzyc nie mogę dosłownie.Wazy ponad 500 g ma 20 cm i wszystko jest w porzadku.Pani dr stwierdziła ze jest bardzo aktywna :) jak tam u Was? witaj Aguś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja już się staram o dzidzie 10 miesięcy z czego dwa cykle mam stymulowane Clo i podawany mam pregnyl. Choruje na Hashimoto, niedoczynność tarczycy, tyłozgięcie macicy i niedawno się dowiedziałam ze mam PCO ;-( Nie wiem dlaczego mam takiego pecha i tyle chorób przypałętało się do mnie, Po mału tracę nadzieje. Dzisiaj 19 dc i czekam, może uda się w tym miesiącu. Trzymam kciuki za Was dziewczyny, musi nam się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lia!!!!!!!!!!!!!!!!!gratuluje!!!!kochana!!czyli sezon na dziewczynki:) widzicie dziewczyny warto starać się i ni epodłamywać my tez się tu zapisywałyśmy nie będąc w ciąży teraz mam juz 25 tydzień(właśnie się zaczął)tylko tak jak pisałam nie nastawiac się na określony cykl lepiej wyznaczyć sobie okres paru miesięcy wtedy zadziała bo nie będzie presji każdego miesiąca. witamy nowe staraczki bardzo serdecznie i nie przejmować się pisać każdy inaczej przechodzi czas starań i jeden przeżywa miesiac nieudanych prób a drugi 1rok,ale kazdy ma prawo się tu wyżalić albo podzielić radością dwóch kresek. współczuje dziewczyny tm które muszą rok sie starać i dalej nic ,ale nie widzę sensu komentarzy stających się krótki okres czasu one też to przezywają:( lia lia bedzie miec dziewuszke hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_n_e_c_z_k_a
Witam ja własnie skończyłam @ wiec rozpoczynam kolejny miesiac staran mam nadzieje ze bedzie zakończony sukcesem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lia...... moje gratulacje kochana wszystkiego naj naj najlepszego dla Was pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam dziewczyny :* Ewa masz rację - lepiej chyba nastawic sie na ten rok a nie na dany miesiac ze sie uda.Trzeba mocno w to wierzyc, choc wiem ze chwilami bywa bardzo cięzko. U nas wsród znajomych jest duuuze baby booom bo własciwie wszyscy sie "zarazili"i zaczęli sie starac :) jedna moja kolezanka ma termin za 2 tyg.kolejna na marzec, potem jestem ja w maju + 2 znajome (własciwie ten sam termin)a na koncu jedna psiapsiółka - połowa sierpnia a druga koniec wrzesnia :) i tez sie starali wszyscy dość długo.Takze dziewczyny głowy do góry i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lia gratuluje cudownej wiadomości ze to bedzie dziewczynka :) Teraz juz mozna sobie planowac zakupy, ciuszki itd :) Ja jeszcze jutro czekam i w srode rano test. Niby w tym miesiącu mnie jakos piersi pobolewaja pierwszy raz tak wyczuwalnie od kiedy odstawilam tabletki. Trzymajcie kciuki :D Witamy nowe Kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×