Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

Gość Gossia_GA
no hej laseczki magdalenka to ty się lepiej do alkoholu nie zbliżaj :-) wszyscy będziemy trzymać za ciebie kciuki ja też jak zaszłam w ciąże to żadnych oznak okresu nie miałam no i się sprawdziło. a jak tam reszta Pań bo coś nam forum podupada. :-( piszcie co tam u Was.U mnie jeszcze 13 dni do ślubu co jakiś czas tylko obrączę mierzę bo już musiałam ją powięszyć o 3 rozmiary tak mi palce puchły :-(. no ale najważniejsze że z dzidzią wszystko ok niedługo kolejna wizyta, zimno na dworze więc właśnie siedzę pod kołderką i zajadam się pieczarkami marynowanymi mniam coś ostatnio mnie ochota na kwaśne łapie... no trzymać się ciepło i pisać. :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej!!!! zobie test napewno 2 dni od okresu i dalej nic troszke jakby mnie jajniki ciagnely ale tak delikatnie bardzo nie tak jak zawsze......trzymajcie kciuki jak do piatku nic sie nie zdazy testujemy chyba juz bedzie mozna cio?????? kochanemu na wigilie prezent zrobic w razie co chociaz w tym oku spedzamy ja osobno z naszymi rodzinami ale od jutra do wesela zostalo 6 dni powoli trema lapie......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stresujcie się ślubem :) Ma być z miłością i radością a nie nerwami :) Magdalenka trzymamy kciuki. U mnie oczekiwanie na okres też, już ponad 60 dni.. nawet testu nie robię bo wiadomo:/ Do lekarza idę po świętach, chyba czas zrobić na nowo badania hormonalne, bo bez sensu tak czekać na normalne cykle :/ pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc dziewczynki @ nie ma test neatywny wyszedl mi dzisiaj a do tego jakies chorobsko mnie lapie wlasnie a dzisiaj mam spotkanie z zespolem mam wlasnie 37,5 goraczki cholender a wesele tuz tuz.......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
do dnia dzisiejszego @ nie przyszla i nie mam nawet zadnych najmniejszych oznak ze ma przyjsc chorobsko puszcza troche bo wczoraj sie objadlam czosnku i opilam mleka z maslemgoraczki nie mam ........WESELE ZA 3 DNI......POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE I KAZDEJ Z WAS ZYCZE ZDROWYCH I WESOLYCH SWIAT I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU OBY TEN 2012 BYL DLA NAS LEPSZYM ROKIEM I OBY NADZIEA I WIARA NAS NIGDY NIE OPUSCILY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka może pora na teścik?:)może prezencik z okazji świąt i ślubu takie 2 w :D ja również życze wszystkim mamusią tym przyszłym i obecnym zdrowych świąt i oby ten maagiczny czas zaobfitował w nowym roku:) u nas przygotowania do świąt dlatego mało pisze ale codziennie zaglądam dziś wizyta jesli się dowiem jaka płeć to napewno napisze:) odezwijcie się kochane mimo że nie ma czasu znajdźcie chwileczke dla nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka1976 - życzę Ci aby Wasz ślub i wesele było takie jak sobie wymarzyłaś i żebyście zawsze byli dla siebie tacy ważni jakimi dziś dla siebie jesteście :-) NAJLEPSZEGO!!! i koniecznie zrób test zanim wypijesz toast za Wasze zdrowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ewwwa......tescik byl roniony negatywny wyszedl ale jutro rano robie nastepny.... DZIEKUJE ZA ZYCZENIA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
Cześć dziewczyny co się dzieje tyle dni mija a nikt nie pisze czy nam forum do reszty upadnie??? nie róbcie mi tego... no czas szybko mija i już po świętach..jeszcze tylko 3 dni i w końcu nasz ślub nie mogę się doczekać... pozdrowienia i pisać co u Was.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tutaj pustki...jak sie macie? staraczki są jakies mile nowiny??? a mamusie jak sie czują? u nas 20 tydzien :) czyli połowa za nami!brzusiu mam juz spory a na wadze +1 kg (i to wskoczyło po swiętach dopiero :P )czekam z niecierpliwością na wizytę, mam za tydzien :) ewwwa wiesz juz czy to chłopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka jak tam pooo ??? napisz jak było :) Gosiu baw sie dobrze w tym Waszym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, mam nadzieje,ze święta minęły Wam tak przyjemnie i miło jak nam :) Tuż przed świętami przyszła @ po ponad 70dniach,więc nadzieja na nowy normalny cykl i owulacje. Nie czekając jednak umówiłam się do lekarza, zrobiłam nowe badania hormonalne na tarczyce i pod kątem zespołu policystycznych jajników, we wtorek mam tez usg pod katem PCOD... Wyniki badań takie sobie - jedne lepsze, drugie gorsze, mam nadzieję,że lekarz wyczyta z nich co trzeba i pomoże :) pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane u nas 22 tydzień bankowo dziewczynka:) waży 400g i po usg połówkowym wszystko w jak najlepszym porządku. jejku nie moge uwierzyć 400g!!!!!!a dopiero miała 3cm:) zobaczyłam sobie buźke na 3d:)mam nawet płytke nagraną. malutka Ania nawet ziewała i pokazywała język,a jaka ruchliwa. już nie mogę sie doczekac kiedy zobacze ja tak naprawde. lia a Ty nie wiesz jeszcze?czy chłopak czy kobitka? oby Nowy rok zaowocował staraczką w piękne brzusie. u mni ebrzucholek duuuuuuuuuuuuuzy i taki slodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko128
ewwwa gratuluje dziewczynki i witam w grupie, ja tez strasznie sie ucieszyłam że będe miała dziewczynke:):) no prosze i bedzie moją imienniczką:):) moja mała bedzie Julia:):) oj dawno mnie tu nie było, ciągle jakies problemy z brzuchem.... :( jak nie nadmierne twardnienie co nie jest dobre to problemy żołądkowe hm... u mnie juz 28 tydzień i mam nadzieje że jeszcze posiedzi w brzuszku 10 tygodni :) lia no właśnie a co u ciebie będzie? jaka płeć:) a tak przy okazji zycze wszystkim przyszłym mamusiom i staraczkom zdrowych, ślicznych bobasków i wiele szczęścia :):) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU !!!!!! a także na nowej drodze życia kobietkom które powiedza tak :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My staramy się pol roku...dla mnie to juz troche za dlugo wiec odwiedzilam lekarza, on twierdzi- na podstawie rozmowy i badania kontrolnego, ze wszystko w normie u mnie: cykle regularne, jajeczkowanie jest itd. Wiec dlaczego ciazy brak...? Zaczynam byc sfrustrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ewwwa co za wiadomość w nowym roku :) dziewczynka - gratuluje! ja tez bardzo bym chciała córcię ale cos mi sie wydaje ze to chłop jak dąb bo kopie codziennie od samgo rana :) w srodę mam wizytę, wiec czekam jak na szpilkach!jak tylko cos bede wiedziała koniecznie napiszę. Koko jej Ty juz 28 tydzien jak ten czas szybko płynie!tez mam na imie Ania :) i wlasnie ostatnio o tym myslalam ze to takie ładne imię a moło kto je teraz daje - tazke Ewwwa podnosisz frekwencję :) Koko mam nadzieje ze to twardnienie brzucha to tylko przejsciowe i ze bedziecie sie czuc dobrze! wczoraj jak dzwonilismy do znajomych z życzeniami, powiedzieli nam ze bedą mieli dzidzię - także same dobre wieśći na Nowy Rok :) a tez starali sie około 12 miesięcy. Staraczki głowa do góry, a nóż ten 2012 przyniesie Wam upragnioną dzidzię :)czego Wam z całego serca życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej dziewczyny witam w nowym roku i wszystkiego dobrego zycze u mnie @ przyszlo dzien po weselu strasznie bolesna wytrzymac nie mozna bylo masakra jakas naprawde z roznych wzgledow nie moge w tej chwili zrobic tej droznosci kurcze wiec odwlecze mi sie to w czasie....dzis jestesmy tydz po slubie fajnie sie czuje jako zona hahahaha pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
witam wszystkich jak po nowym roku oczywiście składam spóźnione życzenia noworoczne.spełnienia najskrytszych marzeń. ja już po ślubie...no oczywiście na maxa szczęśliwa ale co z tego jak mój już mąż musiał już wyjechać. niestety już dzisiaj aż dwa dni po śłubie.ale co zrobić jak była taka okazja dobrego zarobku jest to nasze pierwsze rozstanie od pięciu lat :-( łzy same napływają do oczu :-(. nie wiem czy dam radę................... ale osiemnastego wraca akurat tego dnia mam usg więc pójdziemy na nie razem :-) to mi dodaje otuchy w końcu dowiemy się co będzie. będę codziennie pisać i w ten sposób odliczać dni no to lecę do jutra papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie dopi
Gossia_GA nie liczy sie co bedzie ale ze zdrowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim!!! Wszystkiego Szczęśliwego w Nowym Roku :-) Ja czekam na @ ma przyjść jutro- łooo mako już jutro - oby jej nie było... Jak na razie nie mam żadnych jej objawów, brzuch ani piersi nie bolą tak jak zwykle tzn. szczypią mne brodawki i od czasu do czasu zakuje jajnik a poza tym nic. Zrobiłam nawet test wczoraj przed imprezką ale oczywiście negatyw. :-( Martwi mnie tylko temperatura bo zamiast spadać jak zwykle przed @, rośne. Wczoraj miałam 36,9 a dziś 34,3, no ale to pewnie wina sylwestrowej nocy. Gossia_GA - dasz radę do osiemnastego zleci zanim zdążysz pomyśleć. Ciesz się teraz ciążą i rozpieszczaj się ile wlezie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia:).
mam do was takie pytanie 24 kochalam sie z chlopakiem a 25 dostalam okres dodam ze najpierw byl to stosunek bez prezerwtywy dopiero pozniej ja zakladal, ale tez nie zawsze, a jesli chodzi o to czy dochodzil to tak ale nie we mnie raz tylko mu sie zdazylo, ale mial prezerwatywe. Kochalismy sier w czasie miesiaczki praktycznie co dziennie no i po rowniez. czy moge byc w ciazy bardzo prosze o szybka odpowiedz. z gory dziekuje. Dodam, ze wczoraj moj chlopak doszedl obok mojej i ja mialam bardzo duzo tego sluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane, tak wiem ze mnie nie bylo kupe czasu ale ialam zalamke zwiazana z plodnymi itp :) Starania w toku w sylwwestra dzualalismy w nowy rok dzialalismy i dzisiaj dzialaismy a owulka powinna byc jutro :) Trzymac kciuki prosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lilka trzymamy trzymamy ja to nawet podwójnie:)bo Ania razem ze mną:) pogoda nie styczniowa pełno choróbsk w powietrzu uważać na siebie moje drogie.te z brzuszkami i te bez:) onja nie nalezy się poddawać może zrób kilka badań podstawowych i dalej działać lia ja byłam przekonana że będzie chłopiec nie wiem dlaczegoo od początku się juz nastawiłam i nici z przeczuć przyszłej mamy:) imię Anna wydaje mi się ponadczasowe nasze babcie były Anny i teraz Ania tez ładnie brzmi potem może być anka Ana i jak kto tam chce gossia przykro że świeżo upieczony męzuś wyjechal ale pomysl jaki będzie za to powrót:)i do tego jeszcze to magiczne usg kiedy się dowiadujemy co siedzi w brzusiu telefonistka jak tam? @jest czy tez nie? u mnie własnie oznaki @ były a @ brak i 2 kreseczki.daj znać kochana jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
hej laseczki ale pogoda nam dopisuje u mnie słonko od samego rana więc jak tylko zjadłam śniadanie zaraz na spacer wyszłam no i dopiero wracam :-). jakoś nie mogę usiedzieć sama w pustym mieszkaniu:-(jeszcze tylko 15 dni damy radę :-) maleństwo bardzo dokazuje już trzeci dzień jak zaczęło szaleć fajnie tak czuć że jest:-) a jak tam u was mamusie ciekawe która może się największym brzusiem pochwalić,mój już jest naprawdę ogromny,więc co to będzie do porodu chyba będą mnie kulać:-) a jak tam staraczki pisać jakie efekty pracy:-). zaskoczcie nas kochane... no to ja lecę zajrzę jutro i miło będzie poczytać co u was więc pisać:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rozstan przyznaje, ciezko jest sie rozsrac na dluzszy czas z ta ukochana osoba np ale coz zycie :) Co do staran, hmmmm o trzeba by jeszcze poczekac ze 2 tyg dopiero wtedy bede miala cos do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche nie tennnnn
ilka1987 i znowu bedzie placz jak sie nie uda :O:O:D nie staraj sie tylko daj na luz bo tak ci sie nie uda a jak widac caly czas myslisz o tym i wyliczasz dni:O i kiedy nalezy wspózyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Lilka :) fajnie ze sie odezwałas - Ty to dołsownie" wielbiciela masz" tego pomarańczowego :P trzymam kciuki by sie udało ;) ewwwa- imię Ania jest sliczne i tak jak napisałas ponadczasowe i międzynarodowe :) ja jutro mam tą wizytę, najgorsze jest to ze kolezanka mi powiedziała ze jej własnie na tej wizycie usg nie zrobili :-o wiec zobaczę jaki bedzie przebieg zdarzen ale ewentualnie bede prosiła - w koncu tyle sie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lia faktycznie caly czas mnie ktos krytyluje ja ie wiem o co tym babom chodzi niec sie zajma soba :P i niech sie ie interesuja innymi, forum jest po to zeby sie podtrzymywac na duchu !!!! A wy wrede baby sio z naszego forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×