Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karollllla

Polki w Norwegii :)

Polecane posty

Gość Władysław 1948
chcesz pogadać o penisach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ciekawa jakie macie latem temperatury w norwegii.zimno chyba jest nie? pytam bo chcialabym kiedys przyjechac w odwiedziny na tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ica lato jest takze cieple , temperatuty sa do 25 stopni i to zalezy dokladnie gdzie u nas dzisiaj z rana na termometrze jest 21 stopni w cieniu wiec rozkreci sie do popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowana jestem bialymi nocami na polnocy glownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ica biale noce sa piekne w moim rejonie w tym roku nie zabardzo wypalily rdlugo bylo jasno ale momentami robilo sie ciemno wiec typowo w tym roku nie doznalismy tego zjawiska typowego w zeszlym roku mielismy piekne biale noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam ze na Lofotach jest pieknie,spokojnie i nawet morze cieplutkie bo plynie tam golfstrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie........
dolacze sie ja z Bergen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milo to i ja dolacze
witam ja z Sandnes a ty marta nie psuj topikow bo juz nie na jednym cie spotkalam i masz pusto w glowie jak niewiem, gowno wiesz a sie udzielasz zal ci dupsko sciska to nie zagladaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milo to i ja dolacze
ljuhajmka czytalam kilka twoich tematow jak tu jestes jeszcze to masz jakies info co potrzebne do obywatelstwa norweskiego?? bo wiem ze ty masz co musialas mies ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milo to i ja dolacze
dziekuje bardzo ljuhajmka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) Przyjechałam do Oslo 29.07, jak na razie wszystko super, załatwiamy "łączenie rodzin", nr personalne itp. Mam nadzieję że wszystko pójdzie sprawnie bo chciałabym żeby moja córeczka- Hania ( 2 latka) poszła do przedszkola bo inaczej to jestem uziemniona i z nauką norweskiego i z pracą. a co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Oslo nie mieszkam stale, ale bywam 3 razy w roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamak
hej kochacie Andersa Brehinga Breivika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbjde
ale on chyba do polakow nic nie ma i innych europejczykow w norwegii co? tylko muzulmanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz 52 lata
Ljuhajmka Zaczynam poniękąd rozumieć Breivika bo Breivik pokazał gdzie ma multikulturowość przez takich jak ty co zjeżdżają się z biednych zacofanych gospodarczo do krajów wysoko rozwiniętych i tworzą rodzaju getta jak muzułmanie i im podobni uważaj żeby następny nie narodził się drugi Breivik by znowu nie doszło do rozlewu krwi zobacz co się działo ostatnio w Anglii tez kolorowi zadymę zrobili tyle zniszczeń 5 osób zginęło nie mówiąc o stratach materialnych. Ljuhajmka ty siedź cicho sobie w tej Norwegii bo gówno z życia wiesz bo zbyt młoda jesteś by to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz a co ty do mnie masz nie wiesz jak zyje co robie a oceniasz mnie jak kogos najgorszego nie mam nic wspolnego z tym ze stalo sie jak stalo nastepne zyje tutaj mieszkam odprowadzam podatki, nie zeruje na panstwie wiec daj sobie spokoj z tymi swoimi bezpodstawnymi wywodami po kolejne mam norweskie obywatelstwo tak ja i moja rodzina wiec nie pisz czegos czego nawet nie potrafisz zrozumiec bo zal mi takich osob jak ty niby dorosly jestes a wywody masz niczym dziecko 5 letnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah i co masz na mysli piszac siedz cicho?? bo takie wlasnie teksty mnie rozwalaja i po drugie co wiek ma do tego co napisales tak mysle ze to wlasnie ty jestes zacofany !! nie mam zamiaru sie z toba o racje wyklocac, bo nie o tym temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły obywatel
Do niedawna to Norwegia była oazą spokoju i wszystkim się wydawało,że taki mord jest tam niemożliwy.To tak jak w mojej miejscowości, spokój,cisza,dobrobyt,tylko w głowach mieszkańców i w ich spojrzeniach,uważny obserwator dostrzeże szaleństwo i strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Dorotka
Ljuhajmka stul pysk ty zarozumiała szmato ty idź córkę ucz języka polskiego by z dziadkami z polski mogla się dogadać bo jak do tej pory dogaduje się po niemiecku z dziadkami ze strony ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ennnnn2
znowu o polakach jest głośno na świecie kiedy na wyspie Jersey na emigracji jakiś polak psychopata wymordował 6 osób rodzinę polaków taki mały polski Breivik wstyd i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ennnnn2 jeszcze nieraz uslyszymy o napadach zamachach i co tylko teraz juz nigdzie nie jest bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×