Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karollllla

Polki w Norwegii :)

Polecane posty

mala dorotka zal ci dupsko sciska bo moje dziecko w wieku 4,5 roku potrafi biegle posluzyc sie 3 jezykami a ty nawet w jednym wyslowic sie nie umiesz i uwiez mi tutaj polski do niczego nie jest jej potrzebny, ale masz chyba tak malo rozumu ze ciezko ci to pojac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty dorotka
nie goraczkuj sie tak , żal ci dupe ścisnął i co się czepiasz życia prywatnego innych osób, nie masz swojego pozatym żal mi twojej kultury naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz 52 lata
zauważyłem ze Ljuhajmka nie ma życia po za kafeteria żałosna jesteś siedząc tutaj i lubisz wstawiać swoje mądrości innych pouczać spadówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xp...........
tak no i co z tego ze twoja córka posluguje sie w trzech jezykach a polskiego nie zna pisałas ze rodzice beda sie uczyc jezyka obcego by z wnuczka sie jakos dogadac załosne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Dorotka
12:13 [zgłoś do usunięcia] Ljuhajmka mala dorotka zal ci dupsko sciska bo moje dziecko w wieku 4,5 roku potrafi biegle posluzyc sie 3 jezykami a ty nawet w jednym wyslowic sie nie umiesz i uwiez mi tutaj polski do niczego nie jest jej potrzebny, ale masz chyba tak malo rozumu ze ciezko ci to pojac hahahhahahahah no smialutko poobrazaj mnie jeszcze - nie trzymaj zlosci w sobie , to niezdrowo - napisz jaka jestem paskudna w całej rozciągłości twoje niedoczekanie będę tutaj pisała co będę chciała możecie na mnie skakać ile się wam podoba i tak mnie nie obrazicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz ty takze widze zadnego zycia osobistego skoro wyczkujesz kazdej mojej wypowiedzi zal.pl pozatym praca pozwala mi na to by korzystac z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbjde
ludzie,czego wy od niej chcecie,jestescie nienormalni!! zajmijcie sie swoim zyciem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo...
o ile pamiętam Ljuhajmka miała już kilka tematów założonych przez siebie to kazała usunąć tematy jak jej zabrakło argumentów to tak się obnażyła co ona nie ma tak zachwalała samą siebie i tę Norwegię ze ma męża Niemca itd...ok. niech sobie ma tylko niech zachwala sobie na priva a nie tutaj a potem się dziwi ze inni ja punktują bo takich jak ona nikt nie lubi bo polske ma głęboko w doopie. A nerwowa jest jak ktoś ma inne zdanie niż ona Niestety za sprawą Andersa Breivika prysnął czar ze Norwegia to kraj oazy spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara mycha,na pastwisku
tak i co ze ma meza niemca jej zycie nie chwali sie niczym wiecej jak 99 procent kafeterian czytam z uwaga jej tematy bo sa pomocne naprawde rzetelne info daje potwierdzone linkami do urzedow pozatym jest normalna osoba nawet bezinteresownie pomogla tu jednej co jej sie w zyciu nie udalo i blagala o pomoc , a ta jej bez problemu pomogla i to nie tylko jej bo i innej tez i saksowano temat bo sie komus nie podobalo ze ktos jej chcial publicznie podziekowac pozatym ja nie uwazam zeby ona sie unosila w jakikolwiek sposob broni sie tak jak kazdy a co do innego zdania to wy tez sie wkurzacie jak ktos ma odmienny poglad wiec dajcie sobie spokoj bo tacy jak wy zawsze na niewinnych sie rysuja zegnam ............milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bjorn Bergenstrup
No nie zle w pracy się pracuje a nie wypisuje brednie na kafe na miejscu twojego szefa to bym ci zablokował wejście do tego typu portali jak kafeteria Ona tak pomaga tylko ze ona nie robi tego bezinteresownie nawet sama sobie wpisywała tutaj pochwały ze pomogła komuś i sama sobie dziękowała ze komuś pomogła jednym słowem żenada buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poprzednika nie jestem na tyle ulomna zeby sama do siebie wypisywac , poszukaj sobie na jednym z tematow sama pisalam ze nie chce rozglosu bo nie na tym mi zalezy czy to tak trudno wampojac ze ktos jak ma to pomaga byc moze kiedys ja sie znajde w takiej sytuacji jak i azdy z nas i wtedy byc moze ja uzyskam pomoc dopoki moge i mam jak to bede pomagac bo wierze w dobro, ale wy i tak nie zrozumiecie bo myslicie tylko stereotypami piszcie i obrazajcie mnie dalej , wystawiacie sobie sami ocene wlasnej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nor-bert
Ljuhajmka nie licz ze ci jakis rodak pomoze, prędzej ci pomoze Norweg, Niemiec czy Litwin jak polak choc zdarzaja się wyjątki ale to bardzo rzadko wiec nie badz naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norbert napisalam tylko ze staram sie pomagac bo byc moze kiedys ja bede potrzebowala pomocy a co do rodakow ,zgadzam sie masz racje,choc nie wkladam wszystkich do jednego worka, sa wyjatki szkoda tylko ze tak malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ljuhajmka
Ljuhajmka w tytule jest ze to topik dla Polek z Norwegii a ty juz Polka nie jestes,bo przeciez zmienilas obywatelstwo,to co sie tu placzesz z tymi swoimi glupimi wypowiedziami.Rozglosu nie chcesz,hahahaha.Ty myslisz ze ty jestes jakas krolewna?Wkurzasz prawie wszystkich swoja glupkowatoscia.Czujesz sie wyzsza bo obywatelstwo zmienilas i ciagle to podkreslasz,wiec nie wiem po co tu piszesz skoro Polka juz nie jestes. Co do Brevika to psychol.Jak mozecie o nim pisac ze ciacho,to zboczone zeby podniecac sie morderca.Jakby wam dziecko odstrzelil to byscie takich glupot nie pisali i nie wazne przeciwko komu on jest i ze do Europejczykow nic nie ma,bo on jest tak popierdolony ze odstrzelil Europejczykow wlasnie a nie muzulmanow a wiekszosc z tych dzieci co zbil byla rodowitymi Norwegami tak jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ljuhajmka urodzilam sie w polsce wiec polka jestem, mam polskich rodzicow,wiec co sie czepiasz za krolewne sie nie uwazam w zadnym wypadku i topik jest jak najbardziej dla mnie tak jak i dla innych jesli ci sie nie podoba to do widzenia pozatym glupkowate rady czy wypowiedzi to ty przedstawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek z zachodnej polski
Ljuhajmka ja juz czytałem twoje posty wczesniej to ja mam wrazenie ze ty starasz sie byc bardziej norweska od rodowitego norwega jaka tam z ciebie polka jak juz masz obywatelstwo norweskie tylko to ze w polsce sie urodziłas i od 16 roku zycia nie ma ciebie w polsce wiec jaka z ciebie polka i przestan pisac głupoty tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły obywatel
Bo Ljuhajmka jest głupio-mądra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły obywatel
umiesz czytac ze zrozumieniem przeciez tam jest twój nick chyba ze czytasz po polsku a piszesz i myslisz po norwesku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale topik nie został założony żeby wywołać jakąś burzę.. Ljuhajmka przecież się tutaj nie wywyższa ani nikogo nie obraża więc w czym problem?? a to że chce pomóc innym to chyba dobrze o niej świadczy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuyhiu
To prawda, że ludzie tam to głównie blondynki i blondyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollllllla
poszliśmy do lasu i bawiliśmy się w Breivika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cuuyhiu
co to za tendencyjne i durne pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuyhiu
Co to za durna odpowiedź? :o Nie masz nic do powiedzenia konkretnego na ten temat? Nie? więc... W Y P I E R D A L A J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×