Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alina wrocek

samotna matka na slubie corki

Polecane posty

"Przy wnuku nie powina być, bo nie jest rodziną - ta partnerka Pani eks" rozdział szósty z Wielkiej Księgi Bzdurnych Zasad Partnerów po Rozwodzie - punkt: "kto powinien byc przy wnuku" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina wrocek
do -a ja uważam Na większość Twoich pytań odpowiedziałam wcześniej. "powinnaś trzymac głowę wysoko i bawic się dobrze"-tak tez było ,nawet puściłam promienny uśmiech swojemu eks:-)) Piszę co czułam( niekoniecznie w czasie uroczystości) Tam było ok,miałam z kim rozmawiać,na zdjęciach uśmiech. Ale w sercu zadra,która tkwi,być może przejdzie ,bo nie jestem pamiętliwa.Chce poznać opinie osób niezaangażowanych. Radze się,z kolei ja nie chce popełniać faux pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savoir vivre sie kłania
a mnie się wydaje, że jesteś mądrą i dobrą kobietą:-) I dobrze, że pytasz. Nie chodzi o to by zerwać relacje z córką a o to, by jasno okreslić granice wchodzenia sobie na głowę. Córka pozwoliła sobie na zbyt wiele. I to należy wjaśnić właśnie po to, by zadry nie było. JEśli córka tego nie rozumie to albo nie liczy się z uczuciami matki, albo traktuje ją jak rówieśnice. Odniosę się również do ciąży w wieku lat 19 którą to kwestię poruszyła Ewa 33. Nie rozumiem zupełnie co tym złego- w wieku 18 lat otrzymujemy dowód osobisty, ciąża prawdopodobnie będzie zdrowa. Bardziej bym się zmartwiła o ciążę po 40 tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadałam tylko jedno pytanie ;) dobrze, że trzymałaś fason, o to własnie chodzi niech sobie przychodzi z kim chce, niech go córka zaprasza, jeśli ma ochotę - trudno, takie życie byc może ty też kogoś poznasz, przeżyjesz drugą młodośc jak to mówią i wtedy będziesz chciała całemu światu pokazac swoje szczęście, byc przy ludziach którzy są dla ciebie bliscy razem świętowac chrzciny wnuka, ślub kuzynki itp - wtedy nikt ci nie będzie mógł zarzucic, że nie możesz nikogo przyprowadzic, bo sama takie zasady kiedyś wprowadziłaś chodzi o to, żeby się czuc dobrze, nie szukac na siłę dziury w całym rozumim cię, bo jestem kobietą i to całkiem normalne, że było ci trochę przykro - ale dobrze, że potrafiłaś nad tymi uczuciami zapanowac prawdę mówiąc nie widzę żadnego celu w rozmowie z córką - gdybyś to powiedziala od razu, to owszem, ale teraz, po fakcie nagle robic jakies wielkie halo - wydaje mi się, że nie ma sensu, bo przecież i tak to niczego nie zmieni, prawda? a chrzcinami się narazie nie przejmuj, jak będą to tak samo zapytaj wcześniej jaki jest plan i rozegraj to na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina wrocek
prawdę mówiąc nie widzę żadnego celu w rozmowie z córką - gdybyś to powiedziala od razu, to owszem, ale teraz, po fakcie nagle robic jakies wielkie halo - wydaje mi się, że nie ma sensu, bo przecież i tak to niczego nie zmieni, prawda? Doszłam do wniosku,zresztą też tu radzono, że z nią porozmawiam.Nie będę robić "wielkiego halo." Może się nauczy ( nie jest za późno) że uczucia innych osób też są ważne. Oczywiście nic to nie zmieni,ale może na przyszlość będzie postępowala taktownie? O weselnyh przygotowaniach chciała decydować sama.Nie wtrącalam się.Na pytania czy pomóc, slyszłam odp że wszystko jest pod kontrolą.Ze to ona chce organizować ślub,przyjęcie.Nie chcialąm jej odbierac tej przyjemności,widzialam ze to dla niej frajda.W pewnym stopniu bylam zadowolona,w ostatnim czasie byłam zapracowana.Może gdybym była bardziej wladcza,namolna,nie doszloby to tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina wrocek
Jeszcze ustosunkuje się do tego stwierdzenia "powiem więcej, wesele to taka uroczystośc, na którą zaprasza się gości z OSOBĄ TOWARZYSZĄCĄ, więc na dobrą sprawę twój ex mógł nawet przyprowadzic sąsiadkę i miał do tego prawo" Tak ,ale tylko wtedy gdyby nie oznajmila ze uroczystość jest ściśle rodzinna.Obiad weselny. Wyobraż sobie ,że wpadla na genialny pomysl aby swoją najbliższą kuzynkę,ktora jest w ciązy( żyje ze swoim chlopakiem,mieszkają razem)chciala zaprosić OSOBNO? Bo on to nie rodzina? Gdzie konsekwencja? Zapobieglam temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od rodzicielstwa rozwodu niema
wobec tego, co napisałas sądzę, że córka dokonywała doboru go gości weselnych wg klucza"lubię- nie lubię". Nowe partnerki bardzo często w pierwszej fazie znajomości bardzo starają się przypodobac dzieciom swojego mężczyzny by tym samym zyskac w jego oczach- jak to się toczy później widac w topikach - a czytanie ich to istny horror. Ale na dzień dzisiejszy partnerka Twojego byłego męża zwyczajnie budzi sympatię głupiutkiego jeszcze dziewczątka. Natomiast partnera kuzynki być może nie lubi więc chciała tupnąc nóżką i powiedzieć że nie będzie go na uroczystości. Tak czy inaczej twój były z tą babką jest więc ok, niech by była ale no kurde córka powinna wcześniej powiedzieć Tobie i pod żadnym pozorem nie sadzać jej na miejscu rodziców młodych tylko Z DRUGIEJ STRONY byłego męża. Bo to wy jesteście rodzicami , nawet jeśli rozwiedzionymi- od rodzicielstwa rozwodu nie ma co nie wszyscy rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBA
alino zachowujesz sie jak dzieciak ktoremu zabrano cukierka.Zastanawialas sie kiedys dlaczego nikt nie informuje sie o pewnych wydarzeniach?Wszyscy wiedzieli ze ex maz w wigilie jest u swojej partnerki,tylko ty nie.Moze czas poszukac tez winy w sobie. O tym ze ex przychodzi na wesele corki z partnerka nie musiala byc informowana.W koncu to nie twoja sprawa z kim ex przyjdzie na wesele.Gdyby przyszedl ze stara ciotka,tematu by nie bylo,ale ze pozwolil sobie przyprowadzic partnewrke robisz wielkie halo. To samo dotyczy sie uroczystkosci rodzinnych.Twoj EX maz ma prawo bywac na takich imprezach i MA PRAWO przyprowadzac na nie partnere.Czy to ci sie podoba czy nie.Jesli ty nie bedziesz sie zjawiac na takich uroczystosciach,to zrobisz tylko sobie na zlosc i wystawisz opinie zazdrosnej bylej ktora nie moze przelknac nowego zwiazku bylego meza. Jestem ciekawa co zrobisz,gdy ty kiedys poznasz fajnego mezczyzne,bedziecie ukladac sobie zycie i dostaniesz zaproszenie np na Wigilie od corki.Zostawisz go samego w domu?Przeciez to obcy.Wg twojego pojmowania swiata,nawet jak zostanie mezem to i tak bedzie obcy dla twojej corki.Mam pomysl,kup mu kota pod choinke,zeby nie musial siedziec sam w tak pieknym dniu,gdzie cala rodzina powinna sie spotkac.Chociaz z drugiej strony,na stole wigilijnym nie powinno zabraknac nakrycia dla "obcego" Poprostu przestan robic z siebie meczennice,wez sie za siebie,znajdz hobby,idz na joge i przestan zyc nie swoim zyciem. Zapomnialam dodac,zgadzam sie z Ewa33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina -wrocek
Do ruba-nic nie zrozumiałaś z mojego postu.Przeczytaj dokladnie,powoli moje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze Twoja córka zachowała si
tak jak sie zachowala to najprawdopodobniej wynik takiego a nie innego wychowania. Pretensje mozesz miec tylko do siebie , ze nie udało Ci sie wpoic jej podstawowych zasad dobrego wychowania ani tez wykształcic w niej poczucia szacunku wobec Ciebie. No chyba, ze był to sygnał z jej strony, swiadczący o tym jakie panują miedzy wami stosunki.. musza byc one tragiczne Ty AUTORKO masz wyjatkowy problem sama ze soba:O Nic Cie nie powinno obchodzic z kim przychodzi Twój były juz mąz na imprezy na które jest zapraszany z osobą towarzysząca. Skoro jest zwiazany z inną kobieta, to z nią przychodzi. Jest to normalne i naturalne. To , ze Tobie sie to z jakis powodów nie podoba- trudno, ale to tylko Twój problem i NIE MASZ PRAWA wymagac aby nagle przestał sie pojawiac z kobieta na imprezach rodzinnych. Zajmij sie czyms , a przede wszystkim sobą, znajdz sobie mężczyzne, wtedy to z kim sypia i z kim bawi sie Twoj eks bedzie ostatnią rzeczą jaka bedzie Cie interesowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina -wrocek
'tak jak sie zachowala to najprawdopodobniej wynik takiego a nie innego wychowania. Pretensje mozesz miec tylko do siebie , ze nie udało Ci sie wpoic jej podstawowych zasad dobrego wychowania ani tez wykształcic w niej poczucia szacunku wobec Ciebie." masz rację ,też tak my,slę,napisałam juz że wychowałam chamkę-czytaj dokladnie posty zanim się ustosunkujesz. "Ty AUTORKO masz wyjatkowy problem sama ze soba Nic Cie nie powinno obchodzic z kim przychodzi Twój były juz mąz na imprezy na które jest zapraszany z osobą towarzysząca. Skoro jest zwiazany z inną kobieta, to z nią przychodzi. Jest to normalne i naturalne. To , ze Tobie sie to z jakis powodów nie podoba- trudno, ale to tylko Twój problem i NIE MASZ PRAWA wymagac aby nagle przestał sie pojawiac z kobieta na imprezach rodzinnych." Nie powinno ale czy ja muszę na nich być?-czytaj uważnie "Zajmij sie czyms , a przede wszystkim sobą, znajdz sobie mężczyzne, wtedy to z kim sypia i z kim bawi sie Twoj eks bedzie ostatnią rzeczą jaka bedzie Cie interesowac" Nie ineteresuje mnie kto z kim sypia czy z kimm sie bawi.Na stały związek nie mam czasu ,podrozuje po swiecie.Bywa że nie ma mnie w domu dluższy czas z racji wykonywanej pracy.Facetów mi nie brakuje ,ale nie wiem czy chciałąbym któregoś widzieć gdyby córka oznajmiła ze mała rodzinna roczystość.Zresztą oprócz mojego męża wszyscy faceci którymi się otaczam maja klasę.Nawet jak byliby zaproszeni nie przyszliby.Wiedząc ze będzie ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina -wrocek
Tak tez myślę,zbyt dużo agresji w tych postach .Nie ma chęci zrozumienia problemu Prosze o opinie osób które wychowały dzieci.Nie ineteresują mnie opinie osób amoralnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze Twoja córka zachowała si
"masz rację ,też tak my,slę,napisałam juz że wychowałam chamkę-czytaj dokladnie posty zanim się ustosunkujesz." Wyrazam jedynie swoja opinię . To nie ma zwiazku z tym czy Ty masz podobne zdanie na ten temat czy nie :O "Nie powinno ale czy ja muszę na nich być?-czytaj uważnie" Alez czytam uwaznie :D Wiec nie badz na rodzinnych imprezach na których bedzie Twój mąz z nowa partnerką. Ale nie żadaj zeby jego nie było :O Co chcesz pokazac taką postawą ? Zrobic mu na złosc? Raczej nie, jedynie zrobisz przykrosc corce i narazisz sie na posmiewisko i wspołczucie reszty rodziny. Nie ineteresuje mnie kto z kim sypia czy z kimm sie bawi.Na stały związek nie mam czasu ,podrozuje po swiecie.Bywa że nie ma mnie w domu dluższy czas z racji wykonywanej pracy.Facetów mi nie brakuje ,ale nie wiem czy chciałąbym któregoś widzieć gdyby córka oznajmiła ze mała rodzinna roczystość.Zresztą oprócz mojego męża wszyscy faceci którymi się otaczam maja klasę.Nawet jak byliby zaproszeni nie przyszliby.Wiedząc ze będzie ojciec. Kobieto, ZIEJESZ JAKIMŚ DZIWNYM JADEM I MASZ ROSZCZENIOWĄ POSTAWĘ :O:O Twój mąz jest z kimś zwiazany i to jest fakt.Fakt o którym wszyscy wiedzą, przeciez nie trzyma tego w tajemnicy. Jezeli jest gdzies zapraszany to idzie z osobą z którą zyje a nie z matką, koleżanką czy sasiadką spod 4. Nie ma sensu udawac , ze jest inaczej. Dla Ciebie to widac jednak wielki problem.. Pytam tylko : dlaczego :D? Skoro jestes taka światła , otoczona męzczyznami powinno Ci za przeproszeniem latac koło dupy z kim Twoj mąz sie pojawi. I nie mow w takiej sytuacji o braku klasy, bo niestty to TY JEJ NIE MASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina -wrocek
"|Kobieto, ZIEJESZ JAKIMŚ DZIWNYM JADEM I MASZ ROSZCZENIOWĄ POSTAWĘ Twój mąz jest z kimś zwiazany i to jest fakt.Fakt o którym wszyscy wiedzą, przeciez nie trzyma tego w tajemnicy. Jezeli jest gdzies zapraszany to idzie z osobą z którą zyje a nie z matką, koleżanką czy sasiadką spod 4. Nie ma sensu udawac , ze jest inaczej. Dla Ciebie to widac jednak wielki problem.. Pytam tylko : dlaczego ? Skoro jestes taka światła , otoczona męzczyznami powinno Ci za przeproszeniem latac koło d**y z kim Twoj mąz sie pojawi. I nie mow w takiej sytuacji o braku klasy, bo niestty to TY JEJ NIE MASZ|' Przeczytaj mój początkowy wątek i pytania które zadałam. I odpowiadaj na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze Twoja córka zachowała si
alez odpowiedzialam Ci na temat :O Czy Ty nie potrafisz czytac na dodatek :O? Kto popelnił bląd?Czy nie powinnam wiedzieć dużo wcześniej ze mój eks przyjdzie z nową partnerką?Zdązyłabym może ochłonąć?Czy córka nie powinna się zatroszczyc się o moje dobre saopoczucie na weselu? :córka zachowała sie skandalicznie . FAKT . BYŁO MINEŁO. zastanów sie tylko dlaczego postapiła tak jak postąpiła ? tutaj na to pytanie nikt Ci odpowiedzi nie udzieli Czy było konieczne aby ta pani przyszła?Czy na przyszłych uroczystościach rodzinnych (np chrzciny wnuka )jest koneiczne aby byla obecna skoro ja jestem sama? Partnerka eks nie mieszka z nim,nie tworzą rodziny.Co wy na to? Tak, skoro Twój maz jest z nią zwiazany to razem z nią bywa. To Twój problem ze jestes sama a nie Twojego męza ani nikogolwiek innego. Skoro tak bardzo uwiera Cie fakt, ze Twój były maz ułozył sobie zycie , to najwidoczniej masz problem ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina -wrocek
No i widzisz ,potrafisz rozsądnie odpowiedzieć "Tak, skoro Twój maz jest z nią zwiazany to razem z nią bywa. | I po co tyle jadu w tamtych postach i nieodnoszenie sie do meritum sprawy? Krzywdzi Ciebie była eks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze Twoja córka zachowała si
tam nie było jadu , było to samo takim samym tonem nie mam problemu z zadnymi "eks" wiec daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina -wrocek
Była jad,było czepaianie się mojej osoby ,proponowanie jogi ,faceta itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotejpowyżej
Gadasz sama ze sobą czy co? Wogole nie czytasz co pisze Alina.Jej corka zachowala się nieodpowiednio i zranila jej uczucia. A ty ciągle o tej next bylego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina -wrocek
Dokładnie ,to nie eks mojego faceta jest dla mnie problemem ,to skandaliczne zachowanie córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina -wrocek
to nie partnerka mojego męża mialo być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze Twoja córka zachowała si
przeciez juz w pierwszym poscie napisałam na temat zachowania jej córki...za to zostałam zjechana , bo rzekomo autorka mysli to samo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBA
Alina,ty chcesz zebym nie rozumiala,ale pech,rozumiem o co ci biega...Obrazilas sie na eksa ze osmielil sie przyprowadzic partnerke na wesele i dlatego chcesz ja za to ukarac.ZONK. Piszesz ze twoj byly nie ma klasy,hmmmm ty tez nie masz bo POSLUBILAS tego buraka! Co do uroczystosci rodzinnych,nie przychodz jak nie masz ochoty.Twoj wnuk straci TYLKO babcie,ty TYLKO wnuka.No ale to maly pikus. Poza tym miej jaja i zapytaj corke dlaczego tak sie stalo na jej weselu.Moze nie zdawala sobie sprawy ze popelnia gafe.Chociaz z drugiej strony(ona cie zna 1000x lepiej nim my na kafe) i moze bylo celowe posadzenie cie z reszta rodziny.Cos musialo byc na rzeczy.Nie chesz z nia rozmawiac.Boisz sie prawdy? Moze czas najwyzszy wyciagnac trupa z szafy i rozwiklac problemy rodzinne.Tym ze przestaniesz przychodzic na uroczystosci zrobisz sobie tylko na zlosc(pisalam ci juz o tym wyzej i inni tez ci pisali)A jak chcesz zeby rodzina zyla wg twoich zasad a oni mowia n i e to zerwij kontakty( to tak torche sarkastycznie) a ja uwazam-dobrze godosz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze Twoja córka zachowała si
alina -wrocek Była jad,było czepaianie się mojej osoby ,proponowanie jogi ,faceta itp itd. moze zaczniesz zwyczajnie oddzielac wypowiedzi róznych osób :O??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUBA
alina -wrocek Dokładnie ,to nie eks mojego faceta jest dla mnie problemem ,to skandaliczne zachowanie córki. Alina,jesli babka twojego eksa cie nie mierdzi to po co o niej tyle piszesz i nie zyczysz sobie jej w rodzinie corki i bylego? Boli cie zachowanie corki ale najbardziej ze ONA TAM BYLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina -wrocek
Alina,ty chcesz zebym nie rozumiala,ale pech,rozumiem o co ci biega...Obrazilas sie na eksa ze osmielil sie przyprowadzic partnerke na wesele i dlatego chcesz ja za to ukarac.ZONK. Piszesz ze twoj byly nie ma klasy,hmmmm ty tez nie masz bo POSLUBILAS tego buraka! Co do uroczystosci rodzinnych,nie przychodz jak nie masz ochoty.Twoj wnuk straci TYLKO babcie,ty TYLKO wnuka.No ale to maly pikus. Poza tym miej jaja i zapytaj corke dlaczego tak sie stalo na jej weselu.Moze nie zdawala sobie sprawy ze popelnia gafe.Chociaz z drugiej strony(ona cie zna 1000x lepiej nim my na kafe) i moze bylo celowe posadzenie cie z reszta rodziny.Cos musialo byc na rzeczy.Nie chesz z nia rozmawiac.Boisz sie prawdy? Moze czas najwyzszy wyciagnac trupa z szafy i rozwiklac problemy rodzinne.Tym ze przestaniesz przychodzic na uroczystosci zrobisz sobie tylko na zlosc(pisalam ci juz o tym wyzej i inni tez ci pisali)A jak chcesz zeby rodzina zyla wg twoich zasad a oni mowia n i e to zerwij kontakty( to tak torche sarkastycznie) "Obrazilas sie na eksa ze osmielil sie przyprowadzic partnerke na wesele i dlatego chcesz ja za to ukarac" .W jaki sposób chce ja ukarać? Gdzie napisałam ze obraziłam sie na niego? Problemem jest moja córka ,nie oni. "Poza tym miej jaja i zapytaj corke dlaczego tak sie stalo na jej weselu" Juz napisalam ze tak zrobie ,do tego nie potrzeba jaj. "Moze nie zdawala sobie sprawy ze popelnia gafe" oby tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina -wrocek
Do ruby "Alina,jesli babka twojego eksa cie nie mierdzi to po co o niej tyle piszesz i nie zyczysz sobie jej w rodzinie corki i bylego? Boli cie zachowanie corki ale najbardziej ze ONA TAM BYLA." Alina ,ja o niej nie pisze.Zadałam pytanie w początkowym wątku czy powinnam brać udzial w uroczystościch,wtedy kiedy bedzie ona. Juz znam odp. To ( podejrzewam) dziewczyny bedące w związkach z rozwodnikami pisza posty w obronie czci i wiary kochanek/konkubin. Mnie boli postepowanie córki,nie ich.Oni mi są obojetni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze Twoja córka zachowała si
To ( podejrzewam) dziewczyny bedące w związkach z rozwodnikami pisza posty w obronie czci i wiary kochanek/konkubin. Widzisz, musze Cie roczarowac, bo ja np. nie jestem konkubiną ani w zwiazku z rozwodnikiem , ale kompletnie nie rozumiem Twojego toku myslenia odnosnie meza i jego nowej kobiety Mnie boli postepowanie córki,nie ich.Oni mi są obojetni. Ale córka postapiła tak jak postąpiła.Czasu nie cofniesz, mozesz jedynie sie zastanowic gdzie tkwi przyczyna takiego zachowania i wyciagnąc wnioski na przyszłosc. Piszesz ze "oni nic Cie nie obchodza" ale pełno tu Twoich wypowiedzi w których "najeżdzasz " to na męza to na jego kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savoir vivre sie kłania
ej no nie wkadajcie w usta autorki rzeczy, których nie powiedziała ani nie napisała...Gdyby poznanie nowej przyjaciółki męża przebiegło w innej atmosferze sądzę, że nie byłoby tematu- widac, że autorka jest osobą kulturalną i ma klasę- ostateczne na weselu była z uśmiechem nie dała po sobie nic poznać-uważam ,że zachowała się bardzo dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina -wrocek
"ale pełno tu Twoich wypowiedzi w których "najeżdzasz " to na męza to na jego kobietę." Nie widze tych wypowiedzi,a nawet jakby to dziwisz się? W takich okolicznosciach (Będąc lekceważona przez córke) dowiadywać się o wszystkim? Masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×