Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziurawa skarpeta

komu udalo sie poznac w UK normalnego faceta/dziewczyne

Polecane posty

Gość gość
on jest psycholskim zydem, poczytajcie sobie jego poglady na innym topiku... to psychol do tego zyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enemooranda
Esteta sie znalazl od pieciu bolesci...patrzenie na brzydkie kobiety mu sie znudzilo i ma alergie, kupa smiechu z przewaga kupy. Przeczytalam ten temat od pierwszej strony i twoje wypowiedzi sa czysto seksistowskie. Ciekawe czy jakbys mial dziewczyne i ona by utyla i zbrzydla a nie daj Boze miala wypadek, w ktorym by zostala oszpecoan to czy bys szybko zwinal nogi za pas. Prostak z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne atrakcyjne kobiety mają pełno adoratorow więc dlaczego mialyby spojrzeć na jakiegos desperata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 30 londyn
Desperata? nie jestem desperatem. Zaproponowalem dzieczynie ktora napisala cos madrego wyjscie na kawe. W czym tu desperacja? Jesli chodzi o moje inne posty, to nie wiem o czym piszesz. byc moze albo ktos sie podszywa albo ja sie podszywam niechcacy za kogos. wypowiadam sie tylko na tym topiku. Z drugiej strony, o czym my tu dyskutujemy jak zadna z was ani nie jest szczupla, ani piekna a madrosci nie wspominajac :)Nie dla psa kielbasa :) Juz sie dzisiaj naogladalem w metrze naszych pieknych polek ..hahahah kolano mialy wieksze niz ja mam udo. A do chudziakow nie naleze. Szkoda koorwa slow, jak wy wygladacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 30 londyn
zakladam topik po dtytulem... gdzie sie podzialy te piekne polki z uk? bo to jakis mit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet 30 londyn wiesz te pienke i normalne nie siedza na forum kafeteria.pl Nie zauwazyles jeszcze, ze tu w wiekszosci to niezbyt rozgarniete panny przesiaduja? Na innych forach juz dawnoby polecialy za wyzwiska, ponizanie i takie tam. A tutaj, coz brak obowiazku logowania daje im namiastke anonimowosci i pozwala sie wyzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesscaffee
to niby gdzie siedza te Normalne panny?dodam ze wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 30 londyn
Juz pisalem ze 100 listow do managemntu kafeterii w tym temacie. mianowicie obowiazku logowania sie. Wtedy poziom dyskusji bylby duzo wiekszy i mozna by bylo znalzc troche interesujacych informacji, jak przed laty. Gdzie siedza normalne panny? nie mam pojecia, mialem wrazenie , ze tutaj takze siedza normlane kobietki z niektorymi mialem przyjemnosc sie poznac blizej. (oczywiscie nie podam zdjec czy imion badz tez nikow). Ale to wciaz za malo :) BTW: Dzis do metra weszly 4 dziewczyny usiadly 2 obok i 2 na przeciwko mnie, nie poznaly ze jestem polakiem. Pierwsze co powiedzialy jak ruszylo metro to .."Ale to z********a.." Dodam ze wygladaly jak zaniedbane obrzydliwe kaszaloty. Z tego co podsluchalem chwile dalej to byly to studenki ost rogu, w nastepnym roku mialy bronic magistra. :) A przez momoent myslalem ze to gimnazujem bo z wygladu i zachowania..... ... tkaz ena pewn w metrze fajnych na poziomie spotkac nie mozna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet, daj w koncu swoje zdejcie, bo onaczej to ty o sobie mozesz pisac jak to jestes z***bisty, forum wszystko przyjmie, mozesz byc nawet ksieciem z bajki I umiec latac, tyle z twojego pisania na forum o twojej z***bistosci w realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba baba z wielkim kolanem
ty facet 30 londyn to juz przechodzisz sam siebie, siedzisz tylko na tym jednym temacie a sto listu juz napisales niby do moderatorow kafe? buhahaha umowiles sie z paroma fajnymi kobietami z tego forum? wow! niesamowite! i co pewnie zobaczyly z jakim "ksieciem" maja doczynienia i zwialy gdzie pieprz rosnie! k***a no smiech na sali, wogole twoja ocena kobiet wedle masy tez jest niezla, z twoich wypocin wynika, ze kazda kobita ktora nie jest szczupla to glupi kaszalot na ktorego widok dostajesz alergii....wiesz co dawno takiego capa jak ty nie spotkalam! jak 30 w twoim nicku oznacza wiek to mentalnie masz pewnie z 12 lat po poziomie twoich wypowiedzi wynika, serio komedia na 102 buhahaha facet dzis sobota wiec lepiej przyodziej swoj kreszowy dresik, czarne cwelki ze zlota klamerka, podgol wasik, nazeluj wlos brylanyna i ruszaj na disco na podboj szczuplych pieknych i inteligentych kobiet..ciekawe ile upolujesz dzis hahahahahahahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 30 londyn
smutne macie zycie bez znajomych. Uwas cos takiego jak przyjazn nie istnieje. A szkoda bo z innymi narodowosciami to calkiem normalne. Pewnie siedziecie zakiszone w zwiazkach w 4 scianach. Po drugie, ja nie pisze jaki jestem z***bisty tylko pisze zuplenie cos innego . Nawet nie rozumiecie polskiego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 30 londyn
@gruba baba z wielkim kolanem - wiem ze jestes sfrustrowana, ale serio mozesz byc nawet czlonkiem mensy, jak jestes spasla bo nie odzywasz sie zdrowo to mnie nie interesujesz, tyle. Szukaj wsrod swoich opasluchow. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mynameisluckaaaaa
wczoraj mialam dziwna sytuacje, wyszlam z moja kolezanka do pubu, ona jest Angielka, od razu przysiadlo sie do nas 2ch Angoli - z wygladu zadna rewelacja, gdy dowiedzieli sie ze jestem Polka miny im zrzedly, pozniej padlo pytanie gdzie pracuje, gdy powiedzilam czym sie zajmuje to nie mogli uwierzyc, sadzili ze powiem ze sprzatam to smutne, ale wiekszosc z nich uwaza nas za ludzi drugiej kategorii ja chce byc tyko i wylacznie z Polakiem, chce miec polskie dzieci i polska rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********z jak potrzepana, tak jakby Angole nie pracowali w sprzataniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałam wszystkiego ale skąd to wasze wielkie oburzenie bo ktoś napisał że nie chce mieć grubej i niezadbanej kobiety? Ja też bym nie chciała mieć zaniedbanego grubasa. Tak rozumiem to wielkie gadanie niby o wnętrzu i super bo bogate wnętrze też musi być ale istnieje też coś takiego jak pociąg seksualny a bez niego to można jedynie zaproponować drugiej osobie przyjaźń. Do tego dochodzi wychowanie i inteligencja. Żadna osoba na poziomie nie chce mieć koło siebie głupiego prostaka za którego trzeba świecić oczami. I każda inteligentna osoba to rozumie. Rozumiem że ktoś może o mnie powiedzieć że nie wystarczająco do niego pasuję, ale ja robię tak samo. I wy też. Więc nie rozumiem oburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 30 londyn
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet 30 londyn czy ty przypadkiem nie masz na imie Piotr i nie pracujesz dla councilu? pisalam tu kiedys z takim chlopakiem i zgubilam jego email, twoje posty wygladaja podobnie, mam na imie Ania jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peszkatoriaa
Poznalam swojego obecnego meza w UK, Jest z Urugwaju. Poznalismy sie w szkole jezykowej. Dzieki niemu swietnie mowie po hiszpansku a nasze dzieci sa 3 jezyczne. Mysle, ze samotne dziewczyny wciaz maja szanse na poznanie kogos fajnego za granicami, czy to Polak czy ktos inny. Ja wogole nie szukalam wtedy nikogo a jakos sie "przypaletal" i tak zostalo do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 30 londyn
@ Aniu- Musze Cie zmartwic, nie mam na imie Piotr i nie pracuje w Councilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co facet z iloma super laskami z kafe sie spotkales ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandro83
ja podbijam temat :) siedze juz w tym kraju tyle lat i niestety ciezko o fajna dziewczyne, tymbardziej ze zadne zwiazki z angielkami itp. nie wchodza w gre! nie interesuja mnie tez zadne nocne chwile, szukam jednym slowem kogos na stale, czlowiek niestety ma rozdarte serce, bo w tym kraju mozna normalnie zyc jesli chodzi o prace kulture zycia , niestety jak tu zyc jak nie mozna sie nawet przytulic do bliskiej osoby,dlatego jesli sa jeszcze w tym kraju jakies normalne skromne ladne dziewczyny ,Polki ( a wierze ze sa ) to prosze pisac :)) wiem ze desperacko to wyglada... ale co mam zrobic jak na emigracji ciezko:( sandro83@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz laski cie rozszarpia jak sepy na drobne kawalki. Pokazalas slabosc juz n apierwszym poscie. teraz go przeczytaj i pomysl kolego, czy sam byc chcial siebie poznac jakbys byl kobieta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Sandro
hej ! czy ty masz 30 lat ? widze w niku 83 to pewno rok urodzenia czy zwiazalbys sie z kobieta starsza o rok ktora wyglada nadal mlodo? pytam tak zeby sie dowiedziec czy to wam facetom przeszkadza i szukacie jedynie mlodszych ? napisz tez w jakim kraju mieszkasz obecnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekdarek34
Witajcie. Zaczalem czytac od poczatku od pierwszej strony wszystkie komentarze,co do jednego,ale wymieklem i musialem przeskoczyc do ostatniej strony:) Strasznie duzo narzekania,wyzwisk,bluzgania. Ale nie o tym mowimy. Mowimy o szczesliwych zwiazkach w uk. Znam z autopsji,ze nie jest latwo tutaj sobie zycie ulozyc,owszem,da sie,czego przykladem sa przytoczone historie,ale nie jest to latwe.Sam wlasnie zamykam pewien rozdzial w swoim zyciu,niestety nie udalo sie znowu...Pytam - gdzie Wy Kobiety jestescie,te ktore pytaja o tych wolnych,niezajetych,nie zonatych,nie zdradzajacych przed 30? Nie pijacych,nie dresiarzy,meneli,dusigroszów ?Chetnie taka spotkam,ktora ma swoje wartosci,zasady,jest ambitna,ma plany na przyszlosc,chce szczesliwej rodziny i zwiazku? Dlaczego nie mozna Was spotkac? Czy mam sobie na twarzy wypisac i tak jezdzic po Londynie? Bo chyba to jest jedyna opcja...Wiele widzialem,wiele slyszalem,lecz poki co nie znalazlem tego czego szkam...A mam 26 lat,dbam o swoj wyglad,,jestem aktywny fizycznie,lubie podrozowac,mam spore plany i ambicje na przyszlosc,chce miec rodzine,dzieci,kochajaca zone. Nie stoje pod polskim sklepem czy na przystanku z puszeczka piwka,nie kurwuje co drugie slowo,nie sikam za przystankiem,nie nosze bluzy z nike na cala klate zeby bylo widac ze mnie to stac na nike itd mozna wymieniac. Wierzcie,ze bardzo chcialbym znalezc kogos odpowiedniego,ale nie umiem. Chetnie bym wyszedl z domu po pracy czy w wolny dzien,do kina,pubu,klubu,restauracji z kims bliskim. Na szczescie nie trace jeszcze wiary i bede czekal,ze mi sie uda w koncu byc z kims na 100% szczesliwym. Za marzenia nie karaja:) Pozdrawiam. PS. W razie checi konwersacji zapraszam na maila,na forum juz wystarczy ze sie tyle rozpisalem:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 latek z uk
ja mam 30 lat i nie przeszkadza mi że będzie starsza, i czasem lepiej jak jest starsza bo nie jest taka głupiutka jak te młode siksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary kobiety dojrzewaja szybciej. One sa madrzejsze i gotowe na zwiazek w wieku juz 25 lat. 30tka lub starsza, nie ma za bardzo wyboru, Poza tym jakie 30tki maja przbieg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
13.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość Poza tym jakie 30tki maja przbieg :/ " Już się odezwał zakompleksiony polaczek :D Znam trzydziestki z jednym czy dwoma partnerami na koncie 😴 I znam dwudziestki z dwudziestoma facetami na koncie 😴 Wiek tu nie gra roli 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagaga7373
ja jestem z anglikiem , hah a poznałam go u nas w polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukOdLat
tu sami przestepcy w anglii , pala nie tylko papierochy, pija na umor, bluzgaja jak szefc ,chamowaci zarozumiali itp.. i ja mialabym byc z kims takim ? nie dzieki, i jakos nie udalo mi sie poznac tego normalnego tu.. przykre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×