Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziurawa skarpeta

komu udalo sie poznac w UK normalnego faceta/dziewczyne

Polecane posty

Gość samiec007
@drzewkocytrynowe To chyba czas najwyzszy sie poszlajac troche po Londynie wieczoremusmiech.gif Tak to czlowiek pracuje albo siedzi na silowni a gdzie tu czas na zycie towazyskie... Ale fakt jak ktos zadbany I ladny/przystojny to nie ma jak poznac że Polak/Polka -tak to prawda. Czasem mozna sie domyslec, ale zanim pomyslisz to on /ona ju zniknal/la z naszego wzroku . Btw ja wole poznawac dziewczyny na silowni. Rozumiem, ze jestes kobieta, z jakies czesci Londynu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewkocytrynowe
Ja na siłownię chodzę ćwiczyć nie widoki podziwiać :) Mieszkam poza Londynem, bo w nim za drogo, ale kusząco brzmi tamtejsze nocne życie.. Tu gdzie mieszkam nie dzieje się kompletnie NIC! Ledwo 20 min pociągiem do Waterloo, a cisza i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
@drzewkocytrynowe - jedno w drugim nie przeszkadza. Pisze o podziwianiu widokow. Nie ma przyjemniejszego widoku od kobiety ktora robi squaty ze sztanga w leginsach :D Apropos nocnego zycia w Londynie to i owszem jest tu co robic, ja tu mieszkam juz tyle czasu , ze troche mmnie to nudzi, poza tym sa ciekawsze rzeczy do roboty niz zapijanie sie co weekend.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ed red biiike
do samca 007 czemu nie wyrwales wiec zadnej laski na silce? tam tyle wysportowanych fajnych kobiet...moze sam jestes jakims ogrem a szukasz ksiezniczki, ty tu chyba zreszta pisujesz od dawna i widze, ze nadal sam...no coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec007
@ed red biiike do samca 007 czemu nie wyrwales wiec zadnej laski na silce? tam tyle wysportowanych fajnych kobiet...moze sam jestes jakims ogrem a szukasz ksiezniczki, ty tu chyba zreszta pisujesz od dawna i widze, ze nadal sam...no coz - znasz mnie ? czy tylko potrafisz wyciagac glupie wnioski po kilu przeczytanych zdaniach :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewkocytrynowe
A polecasz jakieś miejsca? Chodzi mi o ogólną atmosferę i muzykę. Chyba się wybiorę w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Smerfetka
A może by tak te wszystkie osoby, co tutaj piszą się umówiły w jedno miejsce na sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi panowie jak uwazacie czy 31 letnia Polka ma szanse znalezc sobie partnera/ meza ? w UK czy to juz jednak troche pozno .... powiedzmy ze zadbana w miare ladna, pracujaca , bezdzietna , mila, normalna a jednak wciaz sama gdyz przelotne zwiazki ja nie interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela8888
Mysle, ze kazdy ma szanse, poprostu albo sie trafi albo nie. Ja akurat poznalam mojego meza w wieku 32 lat. Poznalalam go na wakacjach podczas jednej z podrozy i najpierw pisalismy do siebie caly czas a potem on przyjechal do Londynu i znajmosc sie rozwiajala. Przez 6 lat bylam sama i bylo mi z tym bardzo dobrze, duzo podrozowalam po swiecie, robilam rozne kursy i szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
hej, @ Czarna Smerfetka- Mysle, ze to doskonaly pomysl :) @ gość powiedzcie mi panowie jak uwazacie czy 31 letnia Polka ma szanse znalezc sobie partnera/ meza ? w UK czy to juz jednak troche pozno .... powiedzmy ze zadbana w miare ladna, pracujaca , bezdzietna , mila, normalna a jednak wciaz sama gdyz przelotne zwiazki ja nie interesuja - Kazdy ma szanse, wiek nie ma znaczenia. Jednak nie kazdy ma to COS. Myslisz byc po prostu w czyims typie. Hej piszcie na maila,, jesli jestescie zainteresowane grupowym wyjsciem na drinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
Moorland -czesc. :) Szukam uparcie fajnych ludzi, zdrowych psychicznie z ktorymi mozna wyjsc na drinka posmiac sie, pobawic albo zjesc cos ciekawego na miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samiec to aparat 007 i gostek 001 czyli zyciowy nieudacznik ktory szuka ksiezniczki, ktora bedzie mu prac, prasowac, gotwac, w lozku dogadzac....sam o sobie pisze, ze jest jak rolls-royce niby taki wypasiony....posikalam sie ze smiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat 007
interesujace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek 007
nawet bardzo interesujace powiedzialbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
Znow sie zaczyna dom wariatow. A tak bylo spokojnie kilka dni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka777
Ja poznałam mojego obecnego męża w UK przez portal randkowy Polish Souls :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wszystkie portale randkowe dla polakow to jedna wielka porazka! tam to zbior najgorszych cwaniakow i patoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez znalazlam tu swojego Meza z Litwy ,poznalismy sie w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek11
Hej. To moja druga wiadomosc na tym forum. Czy ktos tutaj ma ochote pogadac i poznac sie nieco blizej? (Mam na mysli kobiety). slawko567@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam problem z kobietami trafiam na bardzo zle, chetnie poznam normalna kobiete do lat 30 ktora mysli powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja to na was mam w******** jestem samowystarczalny wiec albo sie kiedys tak prawdziwie zakocham albo nie, nie szukam nikogo do zapchania dziury, sam ugotuje i wydaje mi sie ze niektore to by chcialy miec faceta co lubi i potrafi gotowac, bo czesto sie spotykam z pytaniami czy potrafie gotowac, jakby to bylo najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie udalo. Ale patrzac na poziom jaki generalnie reprezentuja nasi rodacy w UK to domyslam sie, ze to niezla sztuka poznac takiego "normalnego". A jesli chodzi o facetow innych niz Polska narodowosci, to niestety klapa. Na poczatku niby jest fajnie, ale szybko okazuje sie, ze o dziwo, roznice kulturowe i te w sposobie postrzegania rzeczywistosci sa nie do przeskoczenia. No krotko mowiac nie idzie sie z nimi dogadac na pewnych plaszczyznach. Niestety podejrzewam, ze spory wplyw na to ma potoczna opinia o Polkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo łatwiej poznac kobiecie kogos w UK niz facetowi znajoma biuro prowadzi matrymonialne to mi sama mowila ze na te ich spotkania przychodzi cala masa factow i kilka kobiet. Wiec jak kobieta to zawsze sobie kogos znajdzie a jak facet naprawde nie wyroznia sie tutaj to moze cale zycie byc kawalerem. Podobnie na portalach randkowych. Jak pojade do Polski na urlop to zawsze jakos sie umowie tylko ze najczesciej na studiach jeszcze lub normalna praca w Polsce a tutaj to istna tragedia poznac jakas wolna normalna dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden gość 111
No witam P.dziurawą skarpetkę oraz wszystkie inne panie które twierdzą że w Uk są sami pijacy i niewarci faceci ..no i tu mamy przykład jak większość wpływa na ocenę .. Ja prosze sznownych pań jestem postrzegany za dziwaka bo Nie pije alkocholu , nie imprezuje co weekendy z wyboru prowadzę inny ,,zdrowy" styl życia od lat .. Nie zaliczam panienek bo troche już przeżyłem i mam na ten temat inne zdanie Trenuje 5 razy w tygodniu czasami częściej w zależności od tego na jakim jestem etapie treningów Potem ci hulajacy ,,szczęśliwi ludzie" dziwią sie ile mam lat czyli 39 Nie moja wina ze nie dbają o siebie I wiecie co moje szanowne panie ..wlasnie bez urazy oczywiscie przez wielu ludzi jestem traktowany jako odmieniec taaak no to prosze mi wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za belkot? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczka zaginionej arki
Witam wszystkich. Mysle, ze wszedzie mozna spotkac fajna osoby. Trzeba miec odrobine szczescia i odwagi. Ja powoli zaczynam szukac, bo dosyc dlugo jestem sama. Ale na spokojnie i bez wiekszego stresu. Mieszkam na pd.od Londynu. Ps. Sami milosnicy silowni tutaj chyba sa, wiec dobrze trafilam,bo uwielbiam fitness :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZwyklyFacetuk
Witam. Jesli facet jest "inny" niz wiekszosc to niestety ma male szanse na normalny zwiazek... Jestem facetem ktory nie pije alkoholu... wolny czas wole poswiecic ukochanej osobiew domu lub na spacerze... sprzatam i gotuje a do tego mam swietny kontakt z dziecmi... Niestety przez to jaki jestem po kilku tygodniach z "faceta" staje sie sprzataczem nianka itp... a to nie o to chodzi aby traktowac tak ludzi... niestety stwierdzam ze kobiety nie potrafia docenic i uszanowac tego co maja... szybko sie przyzwyczajaja do tego ze facet zrobi zakupy... poda sniadanie do lozka... zrobi obiad... sprzatnie czy zajmie sie dziecmi i zamiast to docenic chca wiecej i wiecej az dochodzi do sytuacji ze facet robi 90%... Wiem to bo sam tkwie w takim "zwiazku" lecz juz niebawem to sie zmieni... Pozdrawiam Normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykly facet uk chyba jestes na serio wyjatkiem wsrod polskich facetow bo z reguly to jest zupelnie na odwrot, polskie kobiety zamieniaja sie w sluzki kucharki dla swojego pana. Piszesz, ze przez to jaki jestes to kobiety przestaja cie traktowac powaznie po kilku tyg. Tu chyba znalazles odpowiedz na swoje pytanie. Z wlasnej nieprzymuszonej woli stales sie sluzem swojej kobiety i sie nie dziw, ze ona sie przyzwyczaila do tego ze jej uslugujesz i wymaga teraz od ciebie takiego zachowania. Tak samo jest jak baby odrazu zaczynaja naskakiwac swojemu facetowi, gotuja obiadki, podaja piwko jak len lezy na kanapie, piora brudne gacie....to recepta na szybki rozpad zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×