Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziurawa skarpeta

komu udalo sie poznac w UK normalnego faceta/dziewczyne

Polecane posty

Gość facet na motorze
Masz racje. Patrzac na znajomych i ich znajomych w Polsce wychodzi na to, ze jest podobnie. Zreszta wystarczy poczytac statystyki. :) Brakuje przede wszytkim zaufania i czesto dochodzi permanentna inwigilacja ze strony partnerki, potegujaca problemy w zwiazku. Moge tylko dodac, ze jesli ktos z was sie zastanawia nad geneza problemow w zwiazku i co chodzi po glowie plci przeciwnej wystrczy poczytac "damskie forum." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie nie ma zwiazku
bez zaufania, tak wiec jesli komus nie ufam nie jestem z nim- proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam musze sie pochwalic. Mam prawdziwego Anglika z angielskim paszportem. Zazdrosc was zjada ? Moj Mohamed jest cudowny. Mieszkamy w naszej councilowskiej willi i poswiecamy czas na to co lubimy. Czyli dzieci i ciderek. Nasza milosc jest wielka. Kazda Polka patrzy na mnie z zazdroscia ze mam tak wspanialego narzeczonego. A polaczki pluja jadem ze nie maja tak jak mój ukochany wspanialego bmw 3.0 silnik 2001 zazdrosc was bierze biedaki. Ze ja w wieku 20 lat tyle osiagnelam. Bo jestem zdolna wspaniala i mondra. Znam tez jezyki angielski pakistanski i francuski chyba najlepiej. Obecnie nie pracuje bo dla ludzi z moim wyksztalceniem nie ma pracy w tym kraju. Za to mój miły mnie utrzymuje i zabawia w nocy. Bo poznal sie na mojej niezywklosci i inteligenci. Bedziemy razem do konca zycia obiecal mi to juz. Nie to co głupie polaczki co tu pracuja. Niech widza jak sie bawi szlachta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, faktycznie jest sie czym chwalic....Mohamed jest najcudowniejszy...a Polaczkow najlepiej wrzucic do jednego wora, ze wszyscy Polacy so cpunami i lewusami...skad wogole sie biore istoty takie jak Ty? podejrzewam ze ow prawdziwy Anglik z angielskim paszportem o wdziecznym imieniu Mohamed za jakis czas okaze sie babiarzem i pusci Cie na bruk.....ale oczywiscie to Polacy sa najgorsi wiec tego sie trzymajmy dalej. Gratuluje blyskotliwosci i obycia w spoleczenstwie.....zapewne nalezysz do grupy tzw inteligencji i wziecie sie do pracy uczciwie nie lezy w Twoim interesie, bo co sie meczyc ciezka praca, skoro mozna doic Krolowa i lezec caly dzien pachnac....po prostu klasyka w najlepszym wykonaniu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wy tam wiecie
Ja mieszkam w uk juz trzeci rok i nie wyobrazam sobie zycia gdziekolwiek indziej, mamy dwojke dzieci w domu mowi sie w dwuch jezykach (dzieciaki beda mialy przez to latwiej) kocham mojego faceta i razem zapewnimy naszym dziecia przyzwoite wyksztalcenie. Juz teraz zyje sie nam wybornie z benefitow a jak dzieciaki pdrosna to i ja pojde do pracy, nie wiem po co jeszcze ludzie siedza w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radziuuk
Ja poznałem fajną dziewczynę i to całkiem niedawno. Spotykałem się z różnymi laskami z pracy, ale nic poważnego z tego nie było. Kumpel opowiedział mi, że poznał sporo dziewczyn przez portal randkowy, więc też chciałem spróbować. W sumie to spodziewałem się wielu przygód, a okazało się, że na polishsouls.co.uk poznałem -mam nadzieję - przyszłą żonę. Jest Polką, rok ode mnie młodsza, inteligentna, piękna - czego chcieć więcej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matthewk519
W londynie to juz chyba nie ma normalnych dziewczyn sorry ze tak mowie ale mam 23 lata poznalem juz tyle polskich dziewczyn ze szok tylko jedna ma polskiego chlopaka reszta polskich dziewczyn w moim wieku ktore znam chce byc w zwiazku z ciemno skorym facetem. To jest jakis zal. Ciezko cwicze na silowni jestem kulturalny, lubie sie bawic chodzic na imprezy potanczyc a zadna nie jest zainteresowana poniewaz wola jak juz wspomnialem czenoskorych. Ok w sumie to ich wybor tak ale to jest strasznie irytujace gdy widisz fajna dziewczyne ktora ma chlopaka wygladajacego poprostu fatalnie spodnie do kolan nogawki ciagna sie za nim kilometrami do tego ten skangoey jezyk. A ty pozadny dobrze ubrany dbajacy o siebie potrafiacy sie zachowac jestes zlewany. Ehh. To jeden minus mojego przyjechania do londynu xd pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary , uwierz mi nie chcesz miec kobiety ktora fasycnuja taki pblechy. Zycz im powodzenia i szukaj swojej fajnej gwiazdki, one sie tu ukrywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafe rosa
Ja poznalam 10 lat temu w Londynie mojego obecnego meza. Jest Polakiem. Jestesmy ze soba szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaaxx
ja przyjechalam do londynu 5 lat temu. mam 21 lat I jakos nie moge poznac zadnego ''normalnego'' polaka. Moze bo wiekszosc czasu spedzam w pracy. Nawet nie wiem gdzie sie spotykaja polacy, jakies puby? Wole byc sama niz z jakims ciemnoskorym. dziwie sie polkom ktore sa z obcokrajowcami. Nawet moj manager chwali sie ze ma polke w innym miescie do ktorej jezdzi tylko od czasu do czasu, wiadomo po co. A w londynie ma zone I dzieci. Obrzydliwe. Matthewk519 w ktorej czesci Londynu mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forak
A ja chcę poznać fajną kobietę. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość end of story
Ja mam 24 lata, w Londynie od prawie 10 lat i szczerze mowiac to nie szukam na sile Polaka, ale jakby sie trafil normalny to oczywiscie bym chciala. Porzadny mam na mysli zero narkotykow, umiejacy porozmawiac bez rzucania "k*****i", alko pijacy okazyjnie, spokojny z zainteresowaniami i ambitny. Wiem, ze sa tacy tylko ich nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@end of story - sa tacy faceci.:) Skad jestes? Odezwij sie na maila gentleman180@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek11
Jestem tu 7lat i nie moge spotkac zadnej wartosciowej kobietym. Jestem 29 letnim nie pijacym facetem. I dal bym sobie reke uciac za normalny spacer z kims kto wysluchal by cie, sznowal i ufal. Przerobilem PolishHearts, i inne portale randkowe, ale czy pieniadze sa tak niezbedne by budowac zwiazek?. Mam samochod,stala dobra prace, a i tak w glebi ducha czuje nie dowartosciowanie i smutek. Przechodzac codziennie przez Stratfrod slysze jezyk ojczysty co sprawia, ze samotnosc przygniata mnie co raz bardziej. Nie posiadam urody polaka. Wiele osob uwaza mnie za brazylijczyka, wlocha czy hiszpana. Chyba zaczne obnosic sie z puszka piwa po miescie i zgole wlosy. Znalazle nowy portal randkowy PolishSouls, jestem uzytkownikiem nie caly tydzien i szczerze mowiac/piszac ciemno to widze. Pozdrawiam wszyskich samotnikow w Londynie i jezeli jest gdzies tam ta moja druga polowka to prosze cie zebys wiedziala, ze czekam. Lecz nie zapominaj ze to juz prawie 30 lat na karku, a z kazdym nastepnym dniem zostaje nam co raz mniej. Pozdrawiam Slawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w Londynie syna,190 cm.wzrostu....fakt jak ktoś pisał wcześniej podobny raczej do włocha lub hiszpana - a nie polaka.z grudnia 1984 r. Jeżeli wiek odpowiada i powiedzmy jakieś przypadkowe spotkanie bo ciemno sie widzę ;) gdyby zorientował się że będąc w polsce próbuję go swatac w Londynie - czekam na kontakt dora.17kl@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Mam w Londynie syna,190 cm.wzrostu....fakt jak ktoś pisał wcześniej podobny raczej do włocha lub hiszpana - a nie polaka.z grudnia 1984 r. Jeżeli wiek odpowiada i powiedzmy jakieś przypadkowe spotkanie bo ciemno sie widzę oczko.gif gdyby zorientował się że będąc w polsce próbuję go swatac w Londynie - czekam na kontakt dora.17kl@wp.pl - porazka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakapo
Slawek, a o ktorej przechodzisz przez Stratford? Ja tez tam jestem codziennie, jednak nie mowie po polsku (bo do siebie nie gadam), jednak slysze j.polski i sa to albo kłocace sie pary, albo matki drzace sie ma swoje dzieci albo jakies polskie cwaniaczki. I wcale serce wtedy mi sie nie sciska. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu sa same pasztety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez na stratfordzie sie przesiadam na nastepny srodek transportu i jak slysze polska mowe to widze samych dresiarzy w obrudzonych farba spodniach i przeklinajacych co drugie slowo i jakos to mnie nie rozczula taka polska lacina kuchenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewkocytrynowe
No co poradzicie, jak ktoś mówi po polsku to zwykle tragedia, a jak mówią po angielsku to za cholerę człowiek nie skapnie się, ze Polacy. Londyn Londynem, ale im dalej tym mniej rodaków - fakt, ze bardziej kolorowych tez. Tutaj dobre pytanie padło - gdzie chodzicie w wolnym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 007
gdzie chodzimy w wolnym czasie ?? - silownia - basen - rower - kino - restauracje - czesto Piccadilly lub Camden ()tam sie zawsze cos znajdzie do roboty) - wypady za miasto niezwykle rzadko mozna spotkac ladna polke przypadkiem w metrze np. Przypuszczam, ze jesli jest zadbana i inteligetna to pewnie nawet nie bede wiedzial, ze to polka, bo ja mam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdzcie na facebooku grupę polish singles uk and ireland. link nie wchodzi jak tu wrzucam. może tam znajdziecie swoje szczęście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek taki on
tam sa same smotne matki. Ja szukam ladnej szczuplej, zadbanej polki o bagatym wnetrzu. Ale takie chyba wyginely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyginęły - one po prostu nie szukają pustaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kontowni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek taki on
Ja ost spotykam polki przez znajomych , ynteligetne, ktore wiem mialy juz nie jednego czarnego lub ciapatego bolca miedzy nogami. Nie interesuja mnie takie larwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewkocytrynowe
To chyba czas najwyzszy sie poszlajac troche po Londynie wieczorem:) Tak to czlowiek pracuje albo siedzi na silowni a gdzie tu czas na zycie towazyskie... Ale fakt jak ktos zadbany I ladny/przystojny to nie ma jak poznac że Polak/Polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×