Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziurawa skarpeta

komu udalo sie poznac w UK normalnego faceta/dziewczyne

Polecane posty

Gość szeilana
poza tym co to piernik do wiatraka z tymi dwoma linkami o jakis masazach???? oceniasz wszytskie dziewczyny z Polski na podstawie jakis masazystek erotycznych? Z reszta jak chcesz znalezc profesjonalna masazystke to wcale nie jest to takie trudne zadanie dla czlowieka inteligentnego ( a na takiego sie tutaj kreujesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cajlo
szeilana wsumie dobrze pisze,ja zapoznalem kilka polek i okazaly sie naprawde normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak pelna geba
@szeilana ja nie stwierdzam, ze Polki sa nienormalne. Napisalem ze podoba mi sie tylko 1 % polek w Uk. Takie jest moje zdanie. A nie oceniam wszystkich Polek na podstawie , 2 linkkow, na ktore natknalem sie przypadkiem jak wspomnialem. Szeilana , nie wiem gdzie mieszkasz, bo chyba nie w londynie, bo tutaj pelno polek z roznej maci pakistnaem sie zadaje, wiec nie trzeab dlugo szukac. A odnosnie twojego pytania. Z jakich krajow dziewczyny sie interesuja? Hmm, hinduski, ale nie takie z warzywniaka na Alpertonie :D, hiszpanki, angielki, wloszki, polki, azjatki (te wariatki same zaczepiaja, nawet jak jestem z dziewczyna przy boku). Ale co to ma do rzeczy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheheheeeeh
Dziewczyny, to znowu ten który jeździ rowerem po Richmond park i obraca się w wyższych sferach a laski szuka przez internet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja poznalam faceta w uk
jest wartosciowy i przystojny, smieszna sprawa bo poznalismy sie przez internet ja w pl on w uk.i do tej pory jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemekon
"Dziewczyny, to znowu ten który jeździ rowerem po Richmond park i obraca się w wyższych sferach a laski szuka przez internet...." czyli jednym slowem koles wyzej sra niz dupe ma buhahahahahah hrabia od pieciu bolesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemekon
"hiszpanki, angielki, wloszki, polki, azjatki (te wariatki same zaczepiaja, nawet jak jestem z dziewczyna przy boku). " padlam! zaraz sie posikam ze smiechu! Ty koles masz na serio wysokie EGO! pewnie ta twoja laska to taka slodka pierdzidziunia, ktora sluzy jako ozdoba dla swojego "misia" bo nie wierze, ze jakas inteligentna laska by sie z Toba chciala zadawac...nie ma to jak wejsc na kafe i poprawic sobei humor czytajac posty takiego wymoczka ;) Lepsze niz linki prezesa wertypa i halucynacje mayor of london!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak pelna geba
Ciesze sie ze poprawilem humor. Przykro mi dziewczyny, ale kwadratowe, spasluchy, krotkie fryzurki na bok, grube uda- generlanie chlopczyce, itd itd, odpadaja. Do kogos tam wyzej. nie szukam dziewczyny przez internet tylko wyrazielm swoje zdanie na pewien temat, ale niechce mi sie znow tracici 100 postow, ze ulomnej babie ze wsi cos wytlumaczyc. i tyle w temacie. proponuje nauczyc sie czytac ze zrozumieniem :) adios paszury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikunapatuku
te hiszpanki, angielki, wloszki, polki, azjatki to chyb zerkaja na Ciebie z kalendarza Pirelli badz innej gaztki typu NUTS! a jesli uwazasz ze wiekszosc Polek to kwadratowe, spasluchy, krotkie fryzurki na bok, grube uda to radze sie wybrac do Spec Savers czym predzej! zalosny jestes, nie wiem co tutaj chcesz nam wszystkim udowodnic, ale klasy to ty nie masz zadnej, odrazu widac z kim mamy doczynienia po twoim sposobie wyrazania sie o innych osobach a szczegolnie o kobietach, pewnie sam masz pelno kompleksow, ale uwazasz sie za niesamowitego maczo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak pelna geba
:) ja nie musze nikomu nic udowadniac :) pytacie to odpowiada. Z niektymi ludzmi, na poziomie, moge podyskutowac, ale nie z taka jedna zakompleksiona jedza wyzej. Za bardzo podnosi mi cisnienie babsztyl jeden. Zreszta nie umiecie czytac ze zrozumieim, a ja nie mam czasu komus wyjasniac czegos co jest oczywiste. Pisze po razm 50ty wyrazilem swoja opinie na pewien temat to wy sie czepiacie, bo was boli prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikunapatuku
hahah kto tu jest zakompleksiony odrazu widac kolego! idz lepiej na rowerze pojezdzij po Richmond, moze jakies jelenie podyskutuja z Toba, przeczytaj sobie sam swoje wypociny i pomysl czy tak wypowiada sie inteligenty facet na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna Londyn
Widzę samo narzekanie. Niedawno sie rozstaliśmy z dziewczyną. Jeśli lubisz uprawiać sport oraz jesteś bystra to zapraszam do zawarcia znajomości. W skrócie: Mam 23 lata, mieszkam w Londynie. skyblue07@rocketmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabcabcabc
nie dawno sie rozstaliscie i juz szukasz nastepnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larwy
Tym larwom z forum nigdy nic nie pasuje. Zapuszczone, pomarszczone, stare, puste, glupie kozy. Nikt ich nie chce, nikt nie pozada, nikt was niechce nikt was nie szuka. Zrozumcie to. Szukamy kobiet ktore tutaj zabladzily a nie idiotki ktore tutaj zyja. Generlanie dla mnie, to niech was nawet eskimosi zabieraja i wywoza do siebie przynajmenij oczysci sie troche ta toksyczna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co tu wlazisz...
larwo,tlumoku,pelna geba czy co tam jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna kdjdjdjfj
Ja mam 23 lata i wlasnie się rozstaje z chłopakiem. I szukam następnego....bo co? Żałobę mam odwalic po nim.czy co? Albo piosenkę o rozstaniu napisać jak mi źle? Eh..ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak mnie ale to nie Polak
Wlasnie dlatego sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznałem, poznałem niejedną normalną dziewczynę. większość dzięki internetowi, ale i w miejscach pracy, czy przez znajomych też się zdarzało. nie ma co generalizować, choć zdarzały się przypadki negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden sobie
Ja wczoraj poznałem naprawdę fajna dziewczynę, i dopiero po 2och godzinach imprezy okazało się że to Polka. Towarzyska, uśmiechnięta, nie była dzika (tak jak większość Polek tutaj). Dzika znaczy się nie podniecala sie zainteresowaniem byle kogo( a większość facetów do niej podbijala), po prostu normalna dziewczyna. aż do teraz jestem w szoku. Jednak da się poznać fajnych rodakow za granicą. Tylko oni nie wyróżniają się z tłumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez ja tez
tak, mojego meza, Anglika :) kilku Polakow fajnych tez udalo mi sie poznac, ale doslownie kilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twix xiwT
No nie zesraj sie, ze masz meza Anglika. To zaden prestiz, serio. Latwiej wam po prostu sie starac o concil house, no chyba ze macie spadek po rodzince jego. Nie ma to jak na skroty dojechac do raju, po co pracowac jak mozna byc plecaczkiem , no nie ?:) pustak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pc.konto@yahoo.com
Czesc Wpisalem w wyszukiwarke " Chcialbym poznac fajnych ludzi w Londynie ? " i trafilem na Was ! Faktem jest ze problemy macie calkiem podobne do moich. Ciezko jest ustrzelic fajnych przyjaciol kturzy nie patrza tylko z perspektywy zawartosci kieszeni badz ukrytych interesow wlasnych ! Mam nadzieje ze to ja zdziczalem i nie mieszcze sie w normach. Aleeee ! Szukam dalej. Fajne pomysly mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) Mam 26 lat, jestem w Londynie od niedawna, nie mam przyjaciół ani żadnych znajomych, mieszkam z rodziną. Chętnie nawiąże nowe znajomości, bez podtekstów, jednorazowych spotkań, dwuznacznych propozycji etc ^^. Chcę poznać nowe, sympatyczne kulturalne osoby, z kim można by było wyskoczyć na kawę, do kina, na pogaduchy przy piwku, do klubu itd :) Nie jestem fanką poznawania nowych ludzi przez internet, ale jeśli zrodziłaby się z tego szczera znajomość lub przyjaźń byłoby super :) Mile widziany przedział wiekowy 24- 35 lat, okolice Tooting B., zwłaszcza Wimbledon. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziurawej skarpety!!!!!!!!!!!!!!! jesli szukasz normalnego faceta to zapraszam do rozmowy....pozdrawiam Marcin normalny facet z milton keynes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam tu od 2004 i tak jak inni mam podobny problem ... mialem kilka kobiet ale to byly bardziej przelotne znajomosci ...one tylko imprezy a to mnie nudzi ...w zakladzie wszystkie zajete :/ ..sa mezatki ale one to bardziej by chcialy kogos do oderwania sie od mezow co pracuja po 16h ...koszmar z tym wszystkim ...idac ulicami slysze te "polki" to mnie krew zalewa , nie umiem rozmawiac z prostymi ludzmi co mysla o imprezach i overach ...a czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinucha
A ja chetnie poznam fajna kolezanke z manchesteru. normalnego faceta juz tu poznalam, brakuje mi znajomuch , ktorzy nie patrza na kase, czy cos podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja poznam
Fajnego faceta,normalnego, ktory jest ponad ten caly s**t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ma byc poszukiwany,poszukiwana ...?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z internetu
Chcialabys poznac normalanrog to moze wyskrob przynajamneij swoj email i daj jakis opis swojej osoby. Faceci normlani sa, ale jak kolega wyzej napisal chcialoby sie poznac kogos na poziomie bo byle tylek to mozna na kazdym rogu ulicy znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×