Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziurawa skarpeta

komu udalo sie poznac w UK normalnego faceta/dziewczyne

Polecane posty

Gość gość
Facet,ty piszesz tak "mialem kilka kobiet ale to byly bardziej przelotne znajomosci" Bedziesz musial chyba dalej zadowalac sie tym"byle tylkiem,ktory mozna znalezc na kazdym rogu ulicy" :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zesralam sie na zadko
facet z internetu moze sobie pomazyc o fajnej dziewczynie...polaczek cwaniaczek w syokim mniemaniem o sobie buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z internetu
jak sie zesralas na zadko - to wytrzyj d*pe zanim napiszesz na forum. Jestes obrzydliwa. A czy my sie znamy ? Niesadze, mnie plytcy ludzi nie interesuja.MAly HINT, tam wyzej masz kandydata ktoremu basuje byle doopa z kadego rogu ulicy ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czemu Wy jesteście takie agresywne w stosunku do polskich facetów? Ja spotkałam w swoim życiu fajnych, wartościowych polskich mężczyzn. Za granicą również. Nie każdy Polak stoi pod polskim sklepem z piwem i nosi dresy adidasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazdy, ale przynajmniej 80% to wlasnie takie obszczykioski w dresach, za granica jest malo fajnych i wartosciowych Polakow, Ci fajni sa juz w wiekszosci i tak zajeci, wogole Polacy marnie wypadaja na tle innych nacji pod wzgledem urody, umiejetnosci jezykowych, fantazji, sposobu ubierania sie, dlatego tez tak duzo Polek szuka sobie na partnerow fectow z innych krajow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polczyny i inne nacje?buhaha.kupa smiechu z przewaga kupy.a teraz napiszcie mi,kto chcialby szkaradna polke??? moze przyklad pokazywarka.pl/iesu7r/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z internetu
"nie kazdy, ale przynajmniej 80% to wlasnie takie obszczykioski w dresach, za granica jest malo fajnych i wartosciowych Polakow, Ci fajni sa juz w wiekszosci i tak zajeci, wogole Polacy marnie wypadaja na tle innych nacji pod wzgledem urody, umiejetnosci jezykowych, fantazji, sposobu ubierania sie, dlatego tez tak duzo Polek szuka sobie na partnerow fectow z innych krajow" - a to interesujace. Nie z jednej wsi sie wszyscy wywodza. Nie mysl, ze sam Rzeszow siedzi w angli bo sa ludzi z roznych miast. Jakby spojrzec na polki na portalach randkowych w anglii to nie wiem czy jedna by sie znalazla na ktora mozna by bylo popatrzec, wiec... Jelsli nie jestes najpiekniesza ze nawet obszczykoisk cie niechce toszukaj sobie ciaptego bo przynajmnije mu sie przydasz na paszport..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaaabella28
to bzdura, ze tylko w wiekszym miescie mozna kogos poznac. Ja poznalam mojego cudownego faceta w malej miescinie calkowicie przypadkiem. Zakochalismy sie w sobie od razu ale zycie sie tak potoczylo, ze nie widzielismy sie przez kolejne 2 lata. Pozniej znowu przypadkowe spotkanie i tym razem juz go nie wypuscilam. Moj mezczyzna jest brytyjczykiem ale jest kochany, uczynny, wszystko robi o co go poprosze, nigdy na mnie nie krzyknal, wszystkie klotnie sa z mojej winy (ja to wiem chociaz sie nie przyznaje hehe), lubi sie przytulac, nie pije, nie wychodzi czesto z kolegami (raz na pare miesiecy) jest baardzo przystojny, zabawny, wygadany, zawsze pomaga ludzia w potrzebie czesto kosztem wlasnym, moglabym tak wymieniac. Nie ma ani jednej wady oprocz takich drobiazgow ktore kazdy ma. I mieszkamy ze soba, jestesmy ze soba bardzo dlugo - spodziewamy sie pierwszego dzieciatka. Takze dziewczyny dajcie szanse rowniez brytyjczyka bo mozna trafic na bardzo fajnego chlopaka. My jestesmy przykladem zwiazku dla wszystkich naszych znajomych. Wiem bo czesto o tym mowia. Ja w polsce moglabym ze swieca szukac kogos takiego i pewnie bym nie znalazla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drut ze stanika
facet z internetu musisz miec jakis kompleks straszny bo ci skacze cisnienie jak dziewczyny napisza, ze wola obcokrajowca od polskiego obszczykioska, i dlaczego odrazu zakladasz, ze musza byc brzydkie bo ich Polak nie chce??? to one nie chca Polaka! a jesli pod pojeciem obcokrajowiec rozumiesz tylko Ciapaty to gratuluaj wiedzy o siwecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietek lekarski
:D co to znaczy obszczykiosk? Nie przyszlo tobie do głowy ze taki dres to by chciał kazda ale każda niekoniecznie chciałaby jego?dla mnie takie mendy znaczą mniej więcej tyle co kolejne mijane drzewo czy psia kupa na chodniku. Czy to źle ze dziewczyny maja wymagania? Mają wiązać sie z menelem tylko dlatego że on chce? :D Sorry ale wiele (jak nie wiekszosc ) rodaków to patologia. Przez 8 lat nie spotkałam normalnego Polaka za granicą. Może dlatego że w mojej szkole i w pracy nigdy ich nie było. Tak samo w pubach czy w miejscach w ktorych bywam. Mieszkam w Londynie i Polaków widuje na murku pijących piwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniszek lekarski
no wlasnie obszczykiosk to taki pijak pijacy piwo na murku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale to nie Polak. Polacy sa jak wszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z internetu.
ale ja wcale nie mam nic przeciwo wymaganiom kobiet jak i mezczyzn. Kazdy ma do tego prawo. Ale wkoorwia mnie uogolnianie ze wszyscy polacy to obszczymurki z piwem. Ale porownujac do angielkich obszczumurkow, polscy faceci potrafia o wiele wiecej, brakuje im czasem szczescia. Kazdy czlowiek to inna historia, i nie zawsze jest on apryzjemna. Ja na obszczumurkow poprostu nie zwracam absolutnie uwagi podobnie jak na polskie tandetne laski uwazajace sie za miss, dla mnie tacy ludzie sa niewidoczni. Generlanie w Londynie sa normlani fajni pozytywni ludzie, tylko pytanie czy na palcach jednej? czy obu rak mozna ich policzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietek lekarski
Rozumiem. Też nie lubię ludzi którzy mają się za niewiadomo co, a tak naprawde zero kultury i malo do zaoferowania. Jak już ktoś chwali się czego on to nie ma, lub jaki to on nie jest to dla mnie jest skreslony. Każdy powinien znac swoją wartosc i mieć wymagania zgodne z tym co sam może dac. :) widzę różnicę między polskimi menelami a np Anglikami z pubu. Jak się takiego polskiego menela po prostu oleje to zostanie się zwyzywanym od najgorszych, czasami też idą za dziewczyną nie dając jej spokoju, sa agresywni. Taki pijaczek angielski to powie: nie chcesz ze mna gadać? Życzę miłego dnia. Z przekleństwami NIGDY się nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaaabella28
"Jezdza do Anglii szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym"? http://pokazywarka.pl/iesu7r/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z internetu
Do nagietek lekarski - ahhh to juz rozumiem. To pewnie ze beirz menela angielskiego, ma wyzszy menelski poziom. Mnie niziny spoleczne nie interesuja, wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietek lekarski
Co mnie interesuje to już nie twoja sprawa, wiec wybaczam. Wiem co na pewno by mnie, ani żadnej porządnej kobiety nie zainteresowało: męska ciota wylewajaca żale na kobiecym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja doradze wam, jezeli poznajecie jakiegos Polaka albo Polke to pierwsze sprawdzcie czy nie sa poszukiwani przez polska policje. na stronie poszukiwani.policja.pl. Moze ja mam takiego pecha, ale juz trafilam na 3 takich ludzi, ktorzy udawali moich dobrych znajomych, a w Polsce sa poszukiwanymi przestepcami, jeden za kradziez i rozboj, drugi oszustwo, trzeci za g***t. Moze ja tylko mam takiego pecha, ale juz zaczelam unikac wszelkich kontaktow z Polakami, a jak juz musze to sprawdzam, bo sie zwyczajnie boje... zglosilam tamtych, zostali deportowani do Polski, ale ilu jeszcze przestepcow ukrywa sie za granica, a tutaj udaje dobrych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektronikełe Ausf.. VIb
to po c**j szukacie polaków? bierzcie sobie inne nacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a proud woman
Ja nie szukam Polaka. Polak jest u mnie na ostatnim miejscu razem z Litwinami, i kolorowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z internetu
moge sie tylko domyslac co soba reprezentujes zpod wzgledem wizualnym i intelektualnym. Czyli raczej niewiele. Taki maly bunt ? Zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna radosc i tyle
Zpod względem? No ty na pewno reprezentujesz więcej , zwłaszcza "zpod" względem intelektualnym. Temat jest o tym czy poznal ktoś normalnego faceta lub dziewczyne. Każdy ma swoje pojęcie normalnosci, a ty facet się domyslasz jaki kto jest, jak wygląda...uogolniasz (wg ciebie dziewczyna związana z kolorowym nie ma powodzenia wśród naszych dresow). Masz głupie teorie godne takiego wciąż odrzucanego przez dziewczyny obszczymurka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upalna goraczka
Pewnie jest takim dresem...teraz nawet oni umieją wykupic sobie neta na telefon i klikac z murka. Szkoda ze internet jest tak szeroko dostępny, nawet menel może siać swoje zacofane poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet z internetu- nie rzoumiem po c otu piszesz. rzucasz takimi tekstami ,ze od razu widac ze jestes typowym ograniczonym myslowo polakiem, ktory burzy sie na mysl,ze Polka woli kogos innego niz polaka..... po twoich wypowiedziach- mozna zrozumiec dlaczego polski wola obcokrajowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z internetu
wiem dziewczyny, prawda boli co zporadzic taki marny wasz zywot, a ja dziekuje mam sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet z netu>>> mozesz sobie byc cud miod i orzeszki, mozesz miec nie wiadomo jakie wyksztalcenie, ja znalam takiego co byl prokuratorem a swoja zone katowal, codziennie wychodzil z domu z aktowka, elegancki, modna fryzurka, w rozmowach dzien dobry, jak zdrowko, milutki, pech, ze sciany w blokach sa cienkie, slyszalam jak rzucal swoje zona o sciany, jak ja katowal, wyzywal, ona tez kobieta wyksztalcona, urodzila mu dwojke dzieci, zmusil ja zeby poswiecila prace dla domu i znecal sie. Nie wiem co sie potem stlo, bo sie wyprowadzili z bloku do domu. Nie zadajesz sie z nizinami, ale jak ktos ma wyzsze wyksztalcenie i chodzi w garniturku to nie znaczy, ze to przyzwoity czlowiek. Czasami ludzie z nizin sa bardziej ludzccy od tych co sa na gorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoho ludzie z nizin, ludzie z wyżyn. o jakie wyżyny i niziny chodzi? mieszkam 67 m.n.p.m. czy to już są wyżyny? pracuję na ósmym piętrze, niby niezbyt wysoko, ale w sumie to ostatnie piętro. ludzie, koleś pisze, żeby Was podkurwić, a Wy to łykacie jak... pianę z piwa. można mieć szlacheckie korzenie, być z królewskiego rodu a słoma może wystawać nawet z butów od Gucciego. jakaś interesująca, szczupła kobieta z północnego Londynu, Hertfordshire, Bedfordshie lubiąca spacery i morze znajdzie się do rozmowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z internetu
Masz racje owszem, przyznam Ci racje. Ale zgodzisz sie, ze generalizowanie, ze wszyscy Polacy to obszczumurki w dresach jest zdrowo przesadzone. Wiem doskonale o czym dziewczyny tutaj pisza, ale jakospolski facet mam prawo poczuc sie "zadrasniety" taki uogolnianiem. Dla mnie tacy ludzi sa obojetni. Skoro az tak mocno poruszacie i analizujecie ten temat musi to byc poprate jakimis osob istymi zyciowymi porazkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormalnyFacetTakSadze
Witam przeczytalem wiekszosc waszych wypowiedzi i opowiadan i powiem tak... jestem tutaj przez dwa lata nie spotkalem kobiety na cale zycie, kiedy zapoznalem jakas dziewczyne po jakims czasie ona i nie ta jedna szla z innym za reke ... Na nic moje starania sniadania do lozka budzik 10 minut wczesniej od niej:P Biegiem do domu zeby tylko byc przed nia i cos przygotowac ... Kwiaty u mnie nie ma okazii poniewaz kazdy dzien jest dobry:) przeciez usmiech kobiety jest bezcenny ... To nie wszystkie reakcje moje przeciez nie o to w tym chodzi PANOWIE W TEJ CHWILI NIE JESTES PRZYSTOJNY NIE MASZ SZANS MOZEEE KIEDYS JAKAS ZWROCI NA CIEBIE UWAGE JAK ZOBACZY ZE ZADEN JEJ NIE CHCE... (A JEDNAK POJDE Z NIM SIE SPOTKAC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×