Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziurawa skarpeta

komu udalo sie poznac w UK normalnego faceta/dziewczyne

Polecane posty

Gość so 2009
normalnych polskich facetow w uk to ze swieca szukac, albo drechy same lyse paly, albo ciulacze funciakowi dusigrosze, tudziez narkoimprezowicze, ci normlani juz dawno zajeci..jest jeszcze jedna kategoria polakow: zamezni panowie szukajacy przygod poza lozem malzenskim, czasami do ostatniej chwili utrzymuje swoje malzenstwo w tajemnicy przed druga dziewczyna..eh szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LalalaaaSs
Tak samo dziewczyny polskiej normalnej to z swieca szukac ;) wiekszosc to jararace sprzataczki probojace dowartosciowac sie tipsami i neudanym balejazem :D normalne Polki wiaza sie z normalnymi facetami ( wiec w Polakach nie maja za duzego wyboru). Znam tez fajnych Polakow ( w sumir 3ech) i oni wszyscy zwiazani z nie-Polkami bo sa wartosciowsze dziewczyny tutaj niz ta patologia :) ( mowie w wiekszosci, jak jest sami wiecie, a jak kogos to oburzy to widocznie prawda boli )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blogablogaa
Ja mam za sobą krótki epizod w Londynie i dosc długi w Nowym Jorku. Polaków w tych obu miastach moge podsumowac jednym słowem-DRAMAT. Albo pijusy,ciułacze i skąpce,złodzieje albo nawiedzeni katolicy. Jeden facet w Londynie,z którym byłam na kilku randkach ciągle mi mówił,że muszę z nim ''iść do kościółka'',bo ,,Bozia się obrazi''.I na drugiej randce już mi proponował ślub i dzieci i wspólne zamieszkanie z jego mamusią w Polsce. :O Ok,nie bronię nikomu wiary,ale sama jestem ateistką,co mu oświadczyłam na samym początku.A ten osioł tylko gadał o tym ''kościółku''.... Drugiego miałam adoratora w NY.Młody Polak o złodziejskich zapędach,raz poszliśmy do marketu po drobne,spożywcze zakupy.Gdy z niego wyszliśmy,to koleś pokazał mi 4 skórzane portfele,które zarąbał z owego sklepu.No maskara.Na szczęście,że go nie złapali,bo jeszcze mi by się oberwać mogło. Takich przypadków mogę mnożyć..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele21lat
ja poznalam normalnego faceta,a zajelo mi to az 2 lata :) ma super charakter i jest naprawde w porzadku,za to niezbyt urodziwy,no brzydki po prostu......i co tu robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka ze szczecinka
a to dobre jest prosze pani... gosc mial tupet, i co /? nie chcialas takiego zaradnego??? przywiezc go do UK, ale by mial uzywanie na kradziezy benefitow... ja mam fajnego meza, Polak poznany w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajaajaaa
ja poznalam :) mojego kochanego meza ktory jest Anglikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem 3 lata w Londynie i znaleźć nie mogę dziewczyny. Nie pije i ne pale nawet co dziwne w tych czasach jak na 23 lata i na siłownię chodzę i nie wyglądam jak większość Polaków tutaj zapitych ryjow!!!brzytki nie jestem;) wiec gdzie problem jest? Może problem jest w tym ze Polki są już tak przejęte swoją rola w Anglii ze obracaja się za 'facetami' a rczej facecikami którzy ubierają się jak dziewczyny i z torebka po ulicach chodzą!!! Kto to wymyślił coś takiego chorego.Gdzie są te prawdziwe polskie dziewczyny!!??!! Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokoj z polska
brzytki to moze i nie jestes...............moze po prostu za malo zarabiasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hazel o konor
wiekszosci Polakow jak ich slucham czy to na ulicy czy w srodkach transportu to nadaja na caly regulator, klna i obgaduja kazdego po kolei, zero kultury, zero manier, do tego sa zaniedbani, nei myja zebow, wali im jak szrekowi z geby, pala jak kominy, nosza pretensjonalne dresy tudziez inne firmowe ciuchy z wielkimi napisami Armani lub Dior, ich jedyne zainteresowania to kasa, zarabianie kasy, liczenie kasy, ciulanie kasy...gorzej z jej wydawaniem a juz nie daj Boze na dziewczyne...ta garstka normalnych pewnie siedzi gdzies ukryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gandalff - przeczytaj jeszcze raz co napisaleś i się zastanów, czy to naprawdę wystarczy fajnej dziewczynie do szczescia? może za tą fasadą wieje nudą i kazda ucieka? ja poznałam sporo normalnych w UK, w tym ojca swoich dzieci, ale ile czasu mi to zajęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konieczynkaaaaa
uwazam ze w uk ciezko o normalnego chlopaka, znam kilku fajnych ale sa zajeci:) no coz znam duzo wolnych ale jakich: bez zebow, pijakow, albo takich nie myslacych przyszlosciowo, cala kase z wyplaty rozwalaja na imprezki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ex bill- Ja sie nie chwale ze nie pije i nie palę bo to nie istotne teraz ale mówię ze nie chodzie z puszka piwa po ulicy i kopce jak komin na przystanku!!! Ofszem wypije sobie piwko na weekend ale to w domu albo w pabie!! A Polki jak patrzą to wyobrażają dobę nie wiem co i kujaja z pod uba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki wybor... po co ogrniaczac sie do polakow? ;) prawda jest taka ze wsrod polakow ciezko jest o konkretnego "rodzynka" bo albo glupi, albo cwaniak z kryminalna przeszloscia albo po prostu niewyjsciowy, chociaz znam kilka wyjatkow, szkoda tylko ze kilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 to w UK jeste wiecej polakow niz polek. i ta tendecja bedzie co raz bardziej widoczna, bo jak kogos chca to faceta zazwyczaj do roboty. jesli polka chce zostac w UK (mniejszy %) to szuka miejscowych, jesli nie to nie szuka wcale zazwyczaj tylko dziabie kase i odklada na konto. w UK % ludzi nie aktrakcyjnych jest wiekszi niz w PL. bo angole sa zazwyczaj zapyszczeni, do tego ciapaki i Murzyny, ktorych skora jest ... jaka jest :) polacy to fakt, nie dbaja o wizerunek. ja tam moglem isc w ciuchach roboczych do sklepu, zbrudem na mordzie i mialem to w dupie. w Polsce nie odwazylbym sie na takie cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vintagerose
Powiem tak - Polacy w UK to jedna wielka masakra, bo inaczej tego chyba nie da sie okreslic. Oczywiscie mam na mysli te 'ciemne masy' widoczne na ulicach - przeciez to sama patologia, az wstyd sie robi gdy ich slysze/widze, dramat ! Tych normalnych to nawet nie rozpoznasz np. ja jestem tu dopiero 2 lata i wszyscy sa w szoku gdy mowie ze jestem z Polski. Ogolne podsumowanie przecietnego Polaka na wyspach : dres, tepy wyraz twarzy, pet w reku i silka co drugi dzien. Haha mam nadzieje ze w Londynie sytuacja wyglada bardziej optymistycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariolka --> wiesz czemu prezes nie wrzuca foto? bo by sie okazalo ze nie dosc ze ma fajne cialo to do tego jest przystojny i oczywiscie nie bylo by ci na reke brzydalu tak samo jak mowiles ze kazdy anglik jest lysiejacy, rudy i cherlawy a jak sie okazalo ze moj ma umiesnione cialo i geste brazowe wlosy to cie jeszcze bardziej pojebalo bo nie potrafisz sie przyznac do tego, ze nie miales racji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pokazuje bo po tym co pisalem, to pewnie moje fotki by ladawaly na kazym mozliwym forum antyrasistow itp. poki rasizm nie jest uwazany za poglady zgodne z wolnoscia slowa nie mozan sie odslaniac. a ty zeta, jestes non stop. jeszcze sie dowalsz do takie zony mimo ze ni masz powodow. to polka, a ni ''polczyna''. zajmij sie polczynami ich jest tu ja mrowek. zreszta ten walijczyk zony jest mocno dojebany. miesnie plecow odp. za dynamike ciosow. by ci zajabal raz i aut. zreszt pewnie i ja bym ci zaszil KO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie zastanawia czemu Polacy (i w ogóle faceci z wschodniej Europy) poruszają się takim "dresiarskim" galopem? Normalnie od razu widać ze dres ze wschodu. Jakby w dzieciństwie świnia mu pod nogami przeleciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie za to murzyn pomiedzynogami siedzial. nie wiem co ty sugerujesz mendo dokladnie. angole sie bardziej bujaja. wschod w UK to praktycznie tylko polaczki z domieszka litwinow, ruskich i innych slowian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać że zabolalo :) o to chodziło mendy gibajace się :D matka was nie bujala to teraz sami się musicie dokolebac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps bujaja się dzieciaczki udające gangsterów. A nasi Polscy panowie to inny bardziej żałosny typ. Niby dorośli a jednak zamiataja ulice szarym dresem adidasa jakby równowagi nie mogli złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale kazda z polka ma anglika co ma te wady on the top " a jednak nie kazda. juz ja dobrze wiem ze ty nie masz sie czym pochwalic.. takie przeczucie. zreszta inteligencja tez nie albo i przede wszystkim nie a do tego masz zryty leb. emigracja tylko poglebila twoj zly stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zeta :D niedoinformowany cwelu.... A ty wertyp wcale nie lepszy. "angole sie bardziej bujaja. " Zastanawia mnie czy ktoś zrobił kiedyś badania i porównał bujanie się angola z polakiem :) "wchod w UK to praktycznie tylko polaczki z domieszka litwinow, ruskich i innych slowian." No i? Ameryki nie odkryles. Czemu ma służyć to zdanie? Chwalisz sie wiedza ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charmsy ch*j ci w d**e!!! :D ale mi dowaliles. Typowa reakcja obronną prostakow . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×