Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziurawa skarpeta

komu udalo sie poznac w UK normalnego faceta/dziewczyne

Polecane posty

Gość ttttt3533
ja poznalam kogos interesujaceo w UK,jestesmy razem blisko 4 lata.tez myslalam,ze nie spotkam nikogo fajnego nigdy.Reguly nie ma gdzie tylko co nam przeznaczone.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukammmmmmmm
Dajesz ludziom do zrozumienia, ze ty jakiegokolwiek miesnia wogole nie posiadasz, bo rozumiem, ze sadla pewnie tez nie jak facet z fotki jest dla ciebie wieprzem ????????? Nie rozumiem tego porownania. Ty na pewno taki chudy patyk, zero jakiejkowliek sily fizycznej, mocny w gebie tylko na forum a tak cicho siedzi zeby wpierdol nie dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiksssksksks
na podstawie powyzszych postow jasno wynika, ze Polscy faceci to kompletne dno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak z Londynu
kiksssksksks - zastanow sie nad soba proponuje skasowac ten topic - jak mozna byc tak zalosnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka gienkaaa
zabraniam kasowac topiku bo zniknie poezja wielkiego tworcy gienka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"charmsy mozesz mi nas..! " wertyp- a z mila checia ;) tak to jest jak prawda zaboli to zostaja prostackie przeklenstwa, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienek walnal kielicha
Oda do prezesa wertypa Mam biceps i ogolona klate smaruje sie olejem i zarzucam hantle na lokalnej silwoni jestem Bogiem kazda laska ci to powie mam w swej kolekcji ponad 1000 fotek rozne czesci ciala wysmarowane blotem ostatnio tu wkleilem moj lokiec oraz nogi oraz jedna twarzowke a na niej usmiech blogi jak pozowalem sobie przy moim woldzwagenie gdy pojechalem na polowanie na laski w terenie od dawna szukam laski ktora by mi dogodzila najlepsza bedzie taka co by lodzika co noc robila takiego przystojniaka ze swieca trzeba szukac ustawice sie w kolejke i po kolei pukac ja sobie z was wybiore i wyselekcjonuje panienke taka ktora sie zajmie moim ...jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa nigdy nie watpilam ze jestes typowym polskim burakiem :) udowadniasz to kazdym swoim postem ;) nic dziwnego ze zadna cie nie chce. ani zaden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charmsy atakuj mnie dalej, wiec ze to marne dzialanie. ja mam na ciebie wyjebane. takim jak ty to sie pryska prosto na twarz! a ten wiersz - nie mam zamairu tego calego czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezes- wiesz o czym swiadcza te twoje przeklenstwa? za bardzo emocjonalnie podchodzisz do pisania na forum jakby to bylo cale twoje zycie :) masz problemy z glowa bo wiecej przeklenstw i jadu niz samej tresci. Nie wiem czemu mnie atakujesz i probujesz wmowic ze jestem z ciapakiem :) (aha wiem! bo twoj guru zeta tak mowi? )chyba masz traume albo niezle kompleksy inaczej bys sie tak nie unosil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeta- jesli jestes doroslym czlowiekiem to ci wspolczoje, bo sposob w jaki piszesz jest straszny...az strach pomyslec ze paletasz sie gdziesz po ulicach. No chyba ze tylko w necie jestes taki mocny w gebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jestes sugerowalem sie wypowiedzia zety. to nie emocje, a zlosliwosc z mojej strony. tak jak pisalem - do robienia lodow sie nadajesz. a nie do robienia analiz psychologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartekkilaka
prezes ale masz zimny lokiec buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne prezes bo jakiś wrażliwy jestes na punkcie swojej homoseksualnej strony :) zawsze jak o tym wspomnę to lecą przekleństwa. Wiesz nie musisz mnie wyzywac bo nic co mówisz nie jest prawda i tylko mnie śmieszy. Masz obsesję na punkcie robienia lodów? Idź i zrób komuś może ci ulzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charmsy zrobmy tak. chetnie sobie dorobie, i ty tez pewnie. najpierw dam ci wyklad na temat Bezpieczenstwa w pracy. jak ok. to pojedziemy na autostrade. zostawie cie tam na 10 godzin. a pozniej odbiore. 50% dla ciebie ;) po co masz to robi za darmo? tak mysle zeby zety zatrudnic na testera twoich umiejetnosci. nawet pewnie wyglad kierowcy tira ma :) brzuszek bedziesz musial przytrzymywac, zeby nie przeszkadzal haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze masz doswiadczenie pracy na autostradzie (takie obeznanie i w ogole). Niestety nie wchodze w biznesy z ukrytymi gejami-burakami. jutro do pracy musisz isc sam :( chociaz nie. Zabierz zete! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr 1983
witam mam na imie piotr mieszkam w londynie od 8 lat od roku jestem sam brakuje mi czulosci i ciepla chcial bym poznac kobiete ktora jak ja szuka zwiazku opartego na szczerosci i wiernosci dodam ze mam 29 lat i 190cm wzorstu mieszkam na willsden jesli jest jakas samotna piekna kobieta ktora szuka wiazku prosze odezwijcie sie do mnie na maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infolife
napisz cos wiecej o sobie, swoich zainteresowaniach i jakies dziewczyny szukasz...oprocz tego ze ma byc piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr 1983
ok wiec mieszkam na willsden od roku samotny jestem jeszcze pol roku temu mowilem ze nie chce zwiazkow itd ale teraz zaczyna mi brakowac kobiecego ciepla poczucia tego ze ktos zawsze czeka na mnie i mysli o mnie kobiety ktora pokocham ze wzajemnoscia jesli bys chciala odezwij sie do mnie na maila a ja wysle fotke a jesli jest cos czego nie powiedzialem prosze pytaj wprost dzieki Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr 1983
moje zainteresowania coz lubie wypady za londyn na lono natury w weekendy obecnie neimam z kim ale mam nadzieje ze znajdzie sie taka kobieta ktora rowniez lubi otwarte przestrzenie itd ale rowniez lubie spriawiac zebym moja kobieta zawse mnaila usmiech an twarzy :) jesli chodzi o moja prace pracuje w councilu od pon do piatku przy biurku co jest troche nudne ale biorac pod uwage pogode w tym kraju to raczej mi odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienka777
piotrze wydajesz sie fajnym facetem, oby ci sie udalo znalezc ta jedyna :) a moge zapytac co sie stalo ze poprzedni zwiazek sie zakonczyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr1983
coz poprostu ona byla gruzinka i ciagle chodzilo mi po glowie ze ona nie jest ze mna dla mnie dla milosci tylko dla vizy sam do dzisiaj nie wiem ale od roku nie jestesmy juz razem dzieki ci wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clapton Girl
Piotrze tez Ci zycze zebys znalazl fajna dziewczyne, jakbym nie miala swojego faceta tobym sie toba zainteresowala :) Powodzenia w szukaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr1983
dziekuje ci clapton girl :) jestes slodka :) wiesz ja nie szukam na sile tylko brakuje mi tego czegos napewno wiesz o czym mowie i gdybym mnial to to pewnie mnial bym juz wszystko :):) a powiedz mi jestes z clapton z londynu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clapton Girl
tak jestem z clapton w londynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadne bolerko...
a dlaczego twoja kobieta musi byc piekna, Piotrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggtr
ja poznalam polaka:D 2 lata razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clapton Girl
moje kolezanki wstalych zwiazkach, niestety nie mam zadnej samotnej i zainteresowanej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×