Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość see you in the next life

Ja prawiczek nie wyobrażam sobie pierwszego razu w wieku 30 lat.

Polecane posty

Gość see you in the next life

Jeśli w ogóle jakaś kobieta się zgodzi to nie wyobrażam sobie pierwszego intymnego kontaktu w wieku 30 lat. Na pewno będzie to wielka katastrofa i kompromitacja z mojej strony. Ja 30 lat, a taka oferma w łóżku. Jeśli doszłoby do seksu to pewnie na tym zakończy się nasza znajomość. Pewnie już nigdy nie spojrzę tej dziewczynie w oczy ze wstydu. Jestem przekonany, że ona będzie doświadczona, a ja zielony jak shrek, więc nic z tego nie wyjdzie. Tacy jak ja, którzy mają już swoje lata są na straconej pozycji. Nawet jakby chcieli dobrze wypaść to obciążenie psychiczne jest tak duże, że i tak nie podołamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś osłem
Masz rację, bo każdej kobiecie taki niedoświadczony baran będzie przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze taka byc
bzdury... trzeba być tylko zaprzyjaźnionym, szczerym, otwartym.. duże zaufanie.. jeśli kobieta ma doświadczenie seksualne, to przecież poprowadzi, pokieruje... można dobrać takie pozycje, aby partner nie był od razu wrzucony na głęboką wodę, jesli tego nie chce i obawia się... jeśli będzie uczucie, będzie zrozumienie, cierpliwość, tolerancja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do Noxy
Faith, obstawiałabym raczej jednak przyszłe życie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thisisgoodlife
walisz konia? jesli tak to przegrales ;) przestan i to juz pierwszy raz mialem w wieku 30 lat z dziewczyna ktora znalem kilka godzin i nigdy wiecej nie widzialem, bylo kiepsko, stresujaco, kompromitujaco, ale pierwsze koty za ploty, teraz nie mam problemu ze sciaganiem dziewczyn do domu, przesunalem przez lozko od tamtego czasu 6 dziewczyn i jestem coraz lepszy w te klocki, jedyna rada ode mnie to przelamanie sie jest konieczne, potem jest coraz lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbgnhjm hjhj
Wiecie co? Tacy jak autor mnie drażni.No i co z tego, że mając tyle lat nie uprawiał seksu?????????????? Już ma się zaszyć i dziwaczeć? Na tym to polega, że mając takie nastawienie, zejdzie Ci kolejne 30, a potem to już brak chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbgnhjm hjhj
Faith Hope Glory, co to znaczy czekasz?????????????? Tylko czekasz i nic nie robisz w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thisisgoodlife
ale nie nalgowo, bo to wyjalawia i odbiera poped

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyśka
to już wiemy dlaczego odferma wyzywa baby od szmat na forum. żadna mu nie dała to mści się na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venom
nikogo nie wyzywa. to podszywy wyzywają.prawdziwy offerma pisze o polityce i ekonomii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyśka
najłatwiej zwalac na podszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belle_Esmeralda
Zostań księdzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 25 lat i juz sobie
tego nie wyobtazam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbgnhjm hjhj
Faith Hope Glory, te ciężarki mają w czym pomóc? Poza tym te dziewczyny na mieście to same by miały podchodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbgnhjm hjhj
Faceci, leczcie się! Jesteście jacyś dziwni.Na dodatek boicie się kobiet, że Was odrzucą chyba.No i co z tego??????????????? Należy próbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grunnio
A ja mam 33 i już mam szykować sobie sznur na szyje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już nie wiem co mam robić, ćwiczę żeby być męski. Nie wiem czy ja jakieś grzechy popełniłem w poprzednim życiu że Bóg tak mnie każe samotnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grunnio
Nie martw sie stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grunnio
Jasne, nie musze ruchać ! Kto mi każe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbgnhjm hjhj
Może jeszcze modlisz się o pannę, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thisisgoodlife
faith - nie mazgaj sie i nie napalaj sie na kazda napotkana dziewoje, nie traktuj kazdej jak szansy, bo to desperacja i kazda to wyczuje, a wtedy to mozesz sobie 🖐️)) lubisz siebie? masz o czym porozmawiac? potrafisz byc zabawny i :classic_cool: wyloozowany? (nawet jesli cie to meczy? ;) ) jesli nie to podpatrz jak to robia inni, naucz sie kilku zabawnych tekstow, zrob cos, z czego bedziesz dumny ( nie chodzi o ludziki z kasztanow ;) ) moze pomoc w hospicjum? znasz sie na czyms konkretnym? (oprocz zawartosci stronek xxx ;) ) to daje blysk w oku i pewnosc siebie, ktora przyciaga laseczki do palki jak pszczoly do kwiatkow. kuurwa powinienen brac kase za zajecia z motywacji... :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbgnhjm hjhj
Grunnio, fakt , nikt Ci nie każe, tyle tylko, że z czasem taki dziczeje, boi się kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×