Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość see you in the next life

Ja prawiczek nie wyobrażam sobie pierwszego razu w wieku 30 lat.

Polecane posty

Gość rbgnhjm hjhj
Masz inny tok rozxumowania od kobiet.Skoro masz być przyjacielem, więc nie będziesz tworzył prawdziwego z nią związku.A raczej dla szanujących się kobiet seks powinien być zarezerwowany dla stałego związku.Nie jakiejś tam znajomości.Dla Ciebie z kolei jak dla faceta, to nie ma większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grunnio
Na razie, idę wziąć kąpiel. Przy okazji wypuszcze nadmiar nagromadzonej spermy bez pomocy kobiety, metodą stara jak świat :D Wpadnę na topic później, jak jeszcze będziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbgnhjm hjhj
To te przyjaciółki mają rozkładać nogi, bo nie masz z kim?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbgnhjm hjhj
Też znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak wy ....
to o dzwigni biegów to podszyw:-O chłopaki nie martwcie sie,najwazniejsze to próbowac i za długo nie bawić w przyjaźń, jak nie chcą zwiazku to niestety konczcie to.Kązdemu pasuje inny typ i nie kazdy sie kazdemu podoba ;ale nalezy nie poddawac sie i szukac do oporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbgnhjm hjhj
Faith Hope Glory Trzeba czekać na tą przeznaczoną Nic w tym kierunku nie robiąc????????????????????? Wariat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbgnhjm hjhj
A dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbgnhjm hjhj
Naprawdę nie rozumiem, dlaczego nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak wy ....
warto szukać, ja równiez do niedawna czekałam czekalam czekalam i nic az w koncu zaczelam codizennie chodzic na czat, duzo facetow myslacych o sexie bywalo,ale trafiali sie szukajacy zwiazku rowniez.No i w koncu jakos zapoznalam takiego co wprowadzil mnie w świat:-O stwierdzilam ostatnio,ze gdybym nadal czekala nic by sie nie wydarzyło. Do niedawna myslalam,ze nigdy nie zaznam pocałunku nawet :-)- w sumie zaznalam i jstem rozczarowana:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak wy ....
nie nalezy sie tak przejmowac "oferma" po prostu ja sie nie przejmowalam,komus nie pasowalo zdjecie moje np to nawet o tym nie myslalm zegnalam sie milo i kolejna osoba do rozmowy. Jak czlowiek za duzo rozmysla to zaczyna duzo tracić:-O mniej myslenia wiecej dzialania chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak wy ....
oferma ja tobie proponuje aby uniknac rozczarowan mowic od razu kobieom,ze szukasz zwiazku a nie przyjaźni ja na bezczela facetom mowilam,ze szukam męża ,sporo sie płoszyło:-D ale nie wszyscy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak wy ....
ja sama mam w daszej rodzinie faceta 33 lata ma i tez dalej sam, a jest przystojny ;wiec wygląd nie ma tu nic do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak wy ....
to moze zmien styl ubrania czy co nie wiem... ja troche swoj zmienilam,na taki co lubią faceci, chyba podzialalo troche,zrob ladne usmiechniete foto i szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie jak to los sprawia jedni mają dziewczyny w wieku nastoletnim inni w wieku 20+ a jeszcze inni musza czekać do 30+ Trzeba być cierpliwy ale z biegiem czasu trudno jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canperw
kurwa oferma znowu pieprzysz jak potluczony. wypluwasz swoje pretensje a ile lasek z forum chciało cię a ty nie mowiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak wy ....
wam facetom i tak jest łatwiej bo mozecie podrywac młodsze nawet po 23 lata 22 lata a jak koieta ma 30 to juz nie bardzo ....to na waszą korzysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak wy ....
oferma idz teraz na czat:-) co szkodzi kazdy swego znajdzie na pewno ale musi szukac,bez szukania nie znajdzie sie nic samo ja tego doswiadczylam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canperw
odstrzel się, idz do klubu i zagadaj do jakiejs siedzacej samotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canperw
to trzeba było wymienic sie fotami a nie siedziec z zalożonymi rekoma. i teraz mowić ze nie widziała cie. gdzie tu filozofia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak wy ....
ja powoli lece; chłopaki nie traccie czasu sama sie nie znajdzie kobiea dla was;szukajcie , zostalo wam ostatnie 5,6 lat -wykorzystajcie je calkowicie i pochwalcie sie potomkami za jakis czas:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canperw
ile takich od przyjazni było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jak wy ....
oferma - czat super pomysl wymieniaj sie fotką do skutku, i nie mysl tyle o tym dzialaj,lepiej na czacie z kobietkami niz tu o glupotach a jestem pewna ,ze po jakims czasie trafisz na jakąś koietę ,która zechce byc z tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grunnio
No ja już po jestem. Chwilowo mi seks zbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×