Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość see you in the next life

Ja prawiczek nie wyobrażam sobie pierwszego razu w wieku 30 lat.

Polecane posty

Gość 546456
jak to jest panowie ,że co poniektórzy z was potraficie się z kobietą zaprzyjaźnić ,a nie potraficie tego przeobrazić w związek ? ...ja mam chyba problem w drugą stronę :( ..bo potrafię wzbudzić namiętność ,ale nie potrafię się chyba tak zaprzyjaźnić z nimi porządnie ,,a przyjaźń jest ważna żeby być razem z kobietą ,a nie tylko seks , całowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 546456
gadacie tak o tym ,że przyjaźń jest be ,a ja właśnie chciał bym się zaprzyjaźnić z pewną dziewczyną bo mnie bardzo boli ,że mogę mieć jej ciało ,a dusza gdzieś błądzi w przestworzach ..raz jak się z nią kochałem to miałem wrażenie ,że to robię z jej ciałem tylko bo jej umysł gdzieś błądzi ;( ( może myśli o przyjacielu ) ..to tez boli ...sam seks fizyczny jest chujowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebabowa afirmacja
"przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa, lecz by to uczucie trwało, potrzeba jest odrobina fizycznej antypatii.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X77
@ciapelek No tak, skoro byłaś z dzieckiem i nikt inny cię nie chciał to zadowoliłaś się prawiczkiem bo wiedziałaś że innego frajera nie znajdziesz... Heh... To już wolałbym wpierw pójść do Agencji Towarzyskiej, niż czekać w "czystości" przez ponad 30 lat na "dojrzałą" kobietę z obcym dzieciakiem do tego która o zgrozo ma być pierwsza i ostatnia... Ciekawe, czy jego imponuje to, że jesteś jego kolejną oraz że nie jest dla ciebie już tak TYM wyjątkowym, co ten pierwszy... Chociaż... jeśli byłaś wdową to mogę zwrócić ci honor, bo w innym wypadku to pozostaje życzyć twojemu drugiemu(który pewnie dla ciebie jest mniej ważny od tego pierwszego) żeby jeszcze w niedługim czasie miał szansę zakosztować sporo od ciebie młodszej dziewczyny a wraz z nią wszystkiego tego, co ofiarowałaś tylko swojemu byłemu/byłym a jemu już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wiem ze jestem beznadziejnym kochankiem bo co mozna zrobic 11cm penisem jak mam konkurowac z takimi ktorzy maja 17cm jestem z gory na straconej pozycji pewnie wszedlbym w kobiete i posuwal ja a ona by nic nie czula tyylko trzesace lozko i czekala az to sie skonczy i myslala sobie jaki ze mnie frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy ze
Powiem tylko tak-zakochanie - wtedy wszelkie niedociagniecia sa niczym. Zakochasz sie z wzajemnością to oboje będziecie czerpać przyjemność z bliskości a technika stanie sie czyms drugo planowym. Z czasem sie podszkolisz. Partnera trzeba poznać tak naprawde. Wtedy jest dopiero pełnia zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhergq
i jak tam prawiki ? byl 1 raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratprawy
co u was bracia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24+ lat
haloooo gdzie jestescie bom sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz poszedl gary myc
na natura dobrze prawi do roboty prawiki a nie ksicie dupy na forum co dnia zamiast dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za bardzo przywykl do reki
w wieku 30 lat to nie wiadomo czy sprostalby taki on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrhhrr
No to chyba was pocieszę, mój facet miał 31 lat jak stracił ze mną prawictwo, i nie było wcale źle. Nasze życie seksualne jest udane i jestem usatysfakcjonowana, nie uważam żeby był kiepski w łóżku i ani razu tak nie pomyślałam. Nie wszystko zależne jest od doświadczenia ale od dobrych chęci. Nie ma się czym stresować bo seks to naprawdę nic takiego a jak człowiek się rozluźni to wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umano
Faith Hope Glory- Ja mam 29 lat i 3 miesiące i pewnie swój pierwszy raz będę miał wieku 30 + lat i nie przeszkadza mi to - DOKŁADNIE!!!! Czy dzisiaj nienormalność musi być nienormalnością? Czy już człowiek ma się wstydzić tego, że się szanuje i ma jakąś godność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skurwol
"tez wiem ze jestem beznadziejnym kochankiem bo co mozna zrobic 11cm penisem jak mam konkurowac z takimi ktorzy maja 17cm jestem z gory na straconej pozycji" A jakoś kobiety potrafią swoimi kilku-centymetrowymi palcami doprowadzić siebie do orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie pokocha to wybacza
niedoskonalosci i gafy :) ghrrrhhrr bo licza sie checi i uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko szkoda ze taki
prawiczek pewnie nie trafi na dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to problem ?
a musi nia byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie od dzisiaj czytam
za duze wymagania macie, tu jest pies pogrzebany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ma ochotę na wirtualną erotyczną zabawę? Witam Odważana i bezpruderyjna - Joanna 20 latek. Tutaj znajdziesz moje zdjęcia i kontakt:http://www.sextelefon.co.pl/6.html - Gwarantuje super rozkosz i moc podniecającej zabawy! Zapraszam na sex pokazy skype, sex telefon, cybersex, sex zdjęcia i sex filmiki Zrobimy to wspólnie i niegrzecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz poznać co to prawdziwy seks? Zimna suka i gorąca kochanka, przyjaciółka. Zadzwoń do mnie skarbie, jeśli Ci się podobam i mnie zerżnij, tak po prostu.Czekam na Ciebie na http://sextelefon.org.pl/ jestem Kinga, tczecia od góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×