Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna_2011

Samotne mamusie i tatusiowie

Polecane posty

Gość wrrrrrrrrrrrr
eh... a duzo tu samotnych ojcow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nie ma :) Faceci musza sie bawic a kobiety przewijac.. Tacy sa wlasnie mezczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrr
nie czytalam calego tematu:) ale sie domyslilam... kobiety zostaja zazwyczaj same... faceci t wieczne dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaahaa pewnie o 10 lat za duzo, mi sie wydaje ze lepiej juz byc samemu, bo w takich zwiazkach najbardziej cierpia dzieci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie juz wybawilam, nie przeszkadza mi przewijanie :) a faceci no coz zazwyczaj by sie tylko bawili pili itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zapewne kiedys przyjdzie taki czas, ze zostana sami a wtedy pozaluja :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrr
smutna prawda:/ ale jak stwierdzilam ze nie chce faceta to oprocz ojca malego jeszcze 2 jest zainteresowanych:/ jak trzeba bylo to nikogo jak nie chce to 3:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi wydaje mi sie, ze to wszystko co sie teraz dzieje - moja niestabilność uczuciowa, ciąglę poczucie winy, kontrola nad wszystkim to właśnie skutki mojego dzieciństwa. Nie było lekko. Mając kilka lat uciekałam przez miasto w piżamie bo mój Ojciec potłukł Mamę za przyslowiową 'słoną zupę'. Naogladalam się jako dziecko i nie chce by mój syn dorastał w takim domu bo to dobrze nie wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrr
nie trudno zniszczyc dziecinstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze robisz ahaahaaa, zobaczysz wszystko sie ulozy, i bedziecie szczesliwi, i napewno poznasz kogos kto bedzie was szanowal i kochal. u mnie w domu nigdy nie bylo przemocy, i nie chce zeby moja corka zyla w strach, moj obecny nie pije, moze okolicznosciowo i to tez nie koniecznie, i jestem bardzo z tego zadowolona, najczesciej po alkoholu rozgrywaja sie takie sceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nikogo nie szukam. Poki co musze zajac sie soba, umowic sie na wizyte do psychologa. Musze zaczac budowac siebie od podstaw. Nie zaprzeczam, ze bedzie taki czas kiedy otworze sie na facetow, ale jeszcze troche krwi uplynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrr
ja właśnie przez alkohol nie jestem z ojcem mojego dziecka. teraz ma komornika i kuratora na glowie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrr
wole nie bo znow bede gnojona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz. Tu raczej nie ma kto Cie zgnoić. Wszystkie jesteśmy w dość trudnej sytuacji. A 'chwilowymi durniami' nie ma co się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaahaaa aleja nie mowie zebys juz teraz szukala sobie facet, najpierw musisz sie ogarnac i jak bedziesz gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. fajnie ze topik kwitnie:)mimo ze i tak dobrze znosze cala ta sytuacje to ten topik mnie jeszcze bardziej podnosi na duchu:) macie racje ze plakanie i awantury nie wnosza nic dobrego, facet sie tylko utwierdza ze nam zalezy i ze moze robic z nami co chce. Ja tez postanowiłam sie wiecej do ojca nie odezwać, chociaz korci mnie opieprzyc go ze znow obiecał ze przyjedzie i do tej pory sie nie dezwal. Ale to on będzie żałował . Ciesze sie ze synek jest taki maly i nieswiadomy i nie widzi moich nerwow i nie przezywa tej sytuacji. Dziewczyny badzcie dumne z siebie ze teraz szybko sie z tatusiami rozstalyscie!!! Aja dzis wieczorem mam zamiar wziasc sie za pisanie pozwu tylko za bardzo nie wiem jak to zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gmaja ja poszlam do prawnika, u mnie w caritasie sa bezplatne porady, i on mi napisal pozew. duzo jest na necie przykladow jak napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×