Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ropucha176

08.08.11 - zaczynam odchudzanie:)

Polecane posty

Gość ropucha176

Witam:) Od jutra ( a właściwie od dziś) zaczynam walkę z kilogramami:) Szukam chętnych do wspólnego odchudzania:) Mam 176cm wzrostu i ważę ok. 90kg:( niestety!!! Moja dietka będzie opierała się na Mż i Wr:) myślę że lepszego sposobu nie ma na pozbycie sie zdrowo zbędnych kilogramów:) Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście mogę się do Ciebie przyłączyć, zawsze będzie większa motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropucha176
to fajnie:) a ile ważysz i jaki masz wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jestem niziutka 158 :( ważę teraz 48, ale zupełnie po mnie tego nie widać :(( nie wiem dlaczego. Chociaż pewnie wszyscy zaczną pisać że jestem anorektyczką, a tak nie jest, muszę się pozbyć brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 3 kg i chciałabym utrzymać wagę, ale to bardzo trudne w moim przypadku, więc muszę być na diecie cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje oczy są niebieskie
hej, ja się przyłączę z chęcią.. w zasadzie zaczełam już dziś moja dieta to głównie mż i liczenie kcl, nie mam czasu za bardzo na ćwiczenia, ale w miarę możliwości będę ćwiczyć na stepperze + spcery i hula hop ja ważę ok. 66- 67 kg a chciałabym 57 kg, wzrost 168 cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje oczy są niebieskie
alice -- ja mam też problem z za dużym brzuchem, uda mam "szczuplutkie" w porównaniu do brzucha i biustu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropucha176
super że jest nas więcej:) Ja też już dziś zaczełam sie ograniczać ale jutro startuje już pełną parą z dietką i ćwiczeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, muszę coś z tym zrobić, próbowałam ćwiczyć brzuszki ale nic z tego, staram się nie jeść produktów powodujących wzdęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropucha176
Ja przytyłam bardzo w ciąży i od tamtej pory nie mogę schudnąć...:( jak coś schudnę to zaraz przytyje znowu i tak od prawie 3 lat:( czuje sie koszmarnie... a już ważyłam 72kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje oczy są niebieskie
dziewczyny ja na dziś będę się zbierać, ale jutro na pewno z rana wpadnę jak już dotrę do pracy jutro mi się zapowiada intensywny dzień, cały dzień poza domem, więc będę miała mało czasu na jedzenie .. zobaczmy jak wyjdzie, tez jutro ruszam tak na poważnie, chociaż dziś już zaczęłam całkiem nieźle dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropucha176
Ja też niedlugo uciekam bo jutro do pracy i bede niestety dopiero wieczorkiem na kafe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak pisałam wcześniej już od tygodnia jestem na diecie - całkiem wyeliminowałam słodycze - choć wcześniej pochłaniałam ogromne ilości, jem dużo warzyw i nabiału (jogurt naturalny, biały ser, jajka), nie jem nic smażonego. Zrezygnowałam też całkowicie z chleba, na śniadanie jem płatki owsiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChocolateOrange
Hej. Mogę się przyłączyć :) ? Ja zaczęłam juz od dzisiaj, narazie tylko sie ograniczam z jedzeniem i piję dużo wody. Od jutra (mam nadziej)ę zacznę jakies ćwiczenia. Oby tym razem się wreszcie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropucha176
do jutra dziewczyny:) będe wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje oczy są niebieskie
cześć :) Ja już w pracy do 16.00 póki co wypiłam tylko 250 ml soku z czarnej porzeczki i zaraz wypije kawkę, na śniadanie mam małą bułkę wieloziarnistą.. a co jeszcze to pomyślę później. miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ;) Ja również w pracy do 16.00. Zjadłam już dziś musli z jogurtem naturalnym, winogronami, mandarynką i melonem (wszystkiego po trochu) i właśnie popijam sobie kawkę. Dziś waga wskazała 75 kg. Mój cel do około 60 kg. Czyli jeszcze dłuuuga droga... Macie jakieś fajne dietetyczne sztuczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiiiiiiii
Hej dziewczyny, ja mam 163 cm wzrostu waze 60kg ( jeszcze na wiosne wazylam 55 kg ;( ) no i teraz chce wrocic do wagi, mam miesiac na to za miesiac ide na wesele kolezanki i trzeba sie zmiescic w male s ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mi przez te wakacje sporo przybyło mogę sie do Was doszłączyć? Na dzień dziesiejszy waże 70-71kg i chce ważyć 65 kg zaniedługo :) To taki pierwszy cel, ostatni bardzo w odchudzaniu pomogło mi to forum więc dziś też do niego wracam... Dziś wypiłam kawę i zjadłam miseczkę płatków kukurydzianych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odchudzam się od listopada jak narazie 15 kg mniej proste zasady : a) zero słodyczy b) zero owoców tylko grejfruty c) 2 litry wody mineralnej na dzień d) pije sok marchiowy jednodniowy i sok z buraków e) kiedy jestem głodna jem pomidora albo jajko na twardo f) chodze na basen g) zamiast kawy herbata zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice 2
Cześć dziewczyny ;) Ja też od dziś zaczęłam zbijanie kilosów. 1,5 roku temu zrzuciłam 11 kg, ale niestety zaczęłam sobie folgować (miałam stresy, a ja stresy przeżeram :( ) i tak mam już 8 kg jojo :( Mam 161 cm, 37 lat i startuje dziś z wagą 73 :( Jadło dukanowe, raz już sie sprawdziło to może i teraz da radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Mi ostatnim czasem też dość się przytyło chce znów ważyć tyle co 2 lata temu, nie umiałam się zebrać nigdy aby przejść na dietę ale w końcu powiedziałam stop i od wczoraj ograniczam jedzenie przeszłam na mż i zdrowe żywienie mam nadzieje ze uda nam się zwalczyć ten niepotrzebny balast :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkamiki84
no to ja tez:)) mam do zrzucenia ok 8 kilo:) 8.08.2011 - waga ranna 69,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje oczy są niebieskie
moja waga ranna 65.6 kg, cel 57 kg.. i pytanie czy w koncu się uda?! wypiłam dziś już 2 kawy bez cukru, sok z czarnej porzeczki i zjadłam suchą bułkę z ziarnami... ale z reguły w pracy mało jem... na obiad plabuję zupę ogórkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiiiiiiii
tylko zaczal sie sezon wakacyjny a ja nie wiem czemu zawsze w nim tyje :P w zeszlym roku po wakacjach wazylam 59kg, potem schudlam do 55/54, teaz znowu na wakacje podbilam do 60 i chce schudnac do 55 i schudne !! za miesiac ide na wesele znajomej i juz sobie powiedzialam ze mam sie wbic w ciasne kiecki :P do tego sie cuzje otylo uz, niby tylko 5 kg ale robi to wielka roznice bynajmniej na moim samopoczuciu, dzis zjadlam rano platki nestle fitnes, potem 2 sniad. bylke z ziarnami i szynka i pomidorem, i niedawno obiad piers z kurczaka do tego gotowana marchew i mizeria, kupilam sobie w sklepie aqua slim i moze cos to da, da czy nie na pewno zmusi mnie do wypicia 1,5l wody dziennie i koniec z cola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do megiiiiiiiiii
Polecam sprawdzić w słowniku znaczenie słowa "bynajmniej" To miła rada, zero złośliwości. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×