Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ropucha176

08.08.11 - zaczynam odchudzanie:)

Polecane posty

hej ;) Dziś zjadłam: - musli z owocami i jogurtem naturalnym - 2 kromki razowca z serem żółtym, ogórkiem i pomidorem - 2 jabłka - papryka faszerowana chudym mięsem i ryżem - zjem jeszcze miseczkę zupy marchewkowej z curry i czosnkiem A zaraz idę robić brzuszki, bo na nic innego dziś nie mam siły. Jak u Was? Też dajecie rade? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! widzę, że się trzymacie, ja też :) dzisiaj zjadłam: śniadanie: płatki owsiane z jogurtem naturalnym, drugie śniadanie: pomidor i gotowane jajko obiad: kotleciki z kabaczka (pyszności) podwieczorek: biały serek , 3 pomidory, 2 ogórki jeszcze zjem kolację około 20 (idę spać ok 24)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice 2 słyszałam , że dieta Dukana skutkuję potem efektem jojo, może warto spróbować czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! chętnie się do Was przyłączę. zaczęłam dzisiaj dietkę. jak na razie czuję się dobrze:) dzisiaj zjadłam: tuńczyka w sosie z oliwek, pomidorów i kaparów, twarorzek wiejski i czerwoną paprykę z octem balsamicznym . dziś waga rano pokazywała 71,1kg przy wzroscie 160cm. wiem, wiem masakra dlatego też się za siebie biorę.! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna gangstera123
ooo ja tez koniecznie dołacze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna gangstera123
każdy topik szybko umiera ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiELka PaULinA :(
Wiatam Was . Chciala bym sie do was dołączyc od kilku dni staram sie mało jesc 3 posilki dziennie . Ostatni o 16 .... Hmmm mimo to mam doła ... widze ze troche schudłam ale mimo wszystko jak sie spoglądam w lustro to mam chęć jesc jesc i jesc !! Jestem uzależniona od jedzenia ;/ Waze ok 80 kg mam 174 wzrostu , rok temu wazyłam 90 kg ale udało mi sie schudnac . odchudzilam sie do 68 kg ale potem zaczelam duzo jesc... ech ...moze kiedys mi sie uda schudnąć. Moze dzieki waszej pomocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie odchudzajace sie:) chcialabym sie dalaczyc mam nadzieje ze to nie problem:)) mam 20 lat 166 i 64 kilo a moja wymazona waga to 57 dzisiaj juz dieta 1000 kcal i tego chce sie trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Paulina może razem będziemy się trzymać mam taką samą wag ja Ty 77kg masakra 169 wzrostu jak patrzę w lustro widzę potwora! razem zawsze lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiELka PaULinA -witam:) mysle ze motywacja i wsparcie w gorszych chwilach pomoga nie ma co sie dolowac :)zreszta masz juz doswiadczenie wiec wiesz ze jak sie chce to mozna!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie znalazłam świetny przepis na placuszki z otrębów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dopiero co dotarłam do domu , dziejsze jedzenie średnio pod względem odżywczym, ale nie dużo kcl -rano sucha bułka mała z ziarnami + sok z czarnej porzeczki - popołudniu gorący kubek ogórkowa i bułka z ramą i 2 plastry sera żółtego cały dzień byłam poza domem i tak wyszło.. do końca tg. niestety będę miała taki sajgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiELka PaULinA :(
Dziękuje dziewczyny za wsparcie :* musimy sie razem wspierac wtedy na pewno sie nam uda , bo to jest w odchudzaniu najwazniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 łyżki otrębów - mielone lub zwykła kawałek dyni (zetrzeć na tarce) - może dodać jabłko tarte ?? co myślicie 1 jajko + 1 białko słodzik (ja dodałabym troszeczkę miodu - nie popadajmy w paranoję (poza tym aspartam jest szkodliwy) 2 łyżki chudego twarogu cynamon jajko rozbić, dodać wszystkie składniki, wymieszać, następnie dodać ubitą pianę z jednego białka, smażyć na teflonie pod przykryciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To i ja sie przyłacze do was od jutra! Moja waga to 58,5kg,wzrost 164,cel: 50kg. Mam nadzieje ze szybko go osiągne.O czywiscie bede tez cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustBePerfert
Hej, ropucha176, mogę się do Was przyłączyć? też mam 176cm wzrostu i muszę koniecznie schudnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkamiki84
witajcie dziewczynki:)) moje ranne wazenie dzisiaj 8.08.2011- 69,4 9.08.2011- 69,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Moja waga rano wskazała 75,5kg Od dziś zaczynam pić więcej wody. Tzn codziennie na biurku w pracy duża butla wody do wypicia. Kiedyś dodawałam do wody aquaslim i musze przyznać, że piłam jej znacznie więcej. Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje oczy są niebieskie
witam, dziś rano waga 65,1 kg :) wczorajszy dzień: -rano sucha bułka mała z ziarnami + sok z czarnej porzeczki - popołudniu gorący kubek ogórkowa i bułka z ramą i 2 plastry sera żółtego a dziś zjadłam już bułkę suchą + małą activię do picia i teraz piję kawkę bez cukru znów będęn dziś bardzo późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×