Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ropucha176

08.08.11 - zaczynam odchudzanie:)

Polecane posty

Gość twoje oczy są niebieskie
witam, ja też narzekam na duży brzuch... to moja zmora:( dzień pod względem kcl udany a wartościowo to średnio :/ tzn. nic słodkiego i białego pieczywa nie jadłam jutro już ostatni dzień w pracy i cały przyszły tydzień urlop, mam nadzieję unormuje godz. jedzenia i więcej będę ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina - bardzo niepokojące jest to co piszesz, tak sobie pomyślałam, skoro masz problemy tylko z brzuchem, może problem tkwi gdzieś indziej, może warto wybrać się do lekarza, zrobić USG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje oczy są niebieskie
witam:) jak u Was? pouściutko się robi.... ja dziś puki co: śniadanie: mała bułka z masmixem i 1 plaster sera żółtego i kawa bez cukru ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) mnie wczoraj około 19.40 zacięła się kafe - nie mogłam czytać ani pisać :-( dietkowo ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiELka PaULinA
Alice1 ---) heh nie , nie jestem w ciazy :) mam typ budowy jabłko czyli nogi jak patyki a brzuch duzyyy . Pamiętam kiedy poszlam do liceum i nauzyciel w-f zapytał się mnie na pierwszych zajęciach czy jestem w ciązy . A glupio mi sie zrobilo... bo jeszcze nie znalam dobrze dziewczyn z klasy a on tak przy nich eh . Od kiedy pamiętam zawsze tak wyglądałam . Nosze rozmiar spodni38- 40 , a bluzek 44 dochodziło czasami do 46 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wczoraj spędziłam cały dzień na wyjeździe służbowym. Diety za bardzo nie trzymałam, powiedzmy ze menu miałam ustalone odgórnie ;) Dziś średnio. W porze śniadania miałam spotkanie i skusiłam się na rogalika i kawę. Ale obiecuje poprawę i już przywracam się do porządku. Na drugie śniadanie zjadłam już grzeczne wieloziarniste kanapki z serkiem i pomidorem. Za chwilę poczytam co u Was. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka Paulina --> spróbuj jakieś ćwiczenia na brzuch z wymiotami nie radzę eksperymentować... nic dobrego z tego nie będzie... Little White Dress --> bierz się do roboty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina nie chodziło mi o to, że jesteś w ciąży, raczej byś wiedziała ;) badania ultrasonograficznego nie robi się tylko w czasie ciąży, ale mogą być inne przyczyny, np ciągłe wzdęcia, uczucie pełności i duży brzuch mogą świadczyć o problemach z jajnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 5 dzien kopenhaskiej mija. dzisiaj jedzenie mi nie w glowie. w planie byla ryba a mialamsajgon w pracy wiec moglam tylko wyskoczyc do sklepu po wedzoną.. no i mi zaszkodziła. zjadlam jej duzo 150 gram. mdli mnie odbija mi się, biegunka, fuj ciagle czuję tą rybę. ja juz po kolacji bo trzymam sie restrykcyjnie rozpiski. 5 dzien mija wiec juz tylko 8 zostalo, ale w sumie wcale nie jest dla mie uciażliwa dieta wiec nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki Kasiu a jaką jadłaś rybę? ja jem wędzoną makrelę mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiELka PaULinA
Alice1 ---> a myślałam ze chodzi Ci o cos zupełnie innego heh ;) Zobaczymy jak to bedzie od jutra zaczynam diete rozłączną :) mam nadzieje ze w koncu mi sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie stosuję zasady tej diety, czyli: 1. jemy 5 posiłków dziennie 2. w ciągu 2 pierwszych tygodni zamykamy się 1 200 kcal następnie co tydzień zwiększamy limit o 100 i tak do 1500 i osiągnięcia wymarzonej wagi 3. pijemy 1,5l (minimum) niegazowanej wody + zielona lub czerwona herbata 4. rezygnujemy z kawy kofeinowej na rzecz zbożowej lub bezkofeinowej 5. cukier zastępujemy fruktoza lub miodem(niewielkie ilości) 6. jemy z godnie z zasadami nie łączymy węglowodanów z białkami Polecam ją każdemu, bo odchudzamy się zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jem też białego pieczywa, staram się jeść migdały codziennie (jako przekąska), jem też ryby. Moim zdaniem dieta rozłączna jest idealna. Trzeba być co prawda cierpliwym, na takiej diecie nie stracimy 10 kg w ciągu 2 tygodni jak chcieliby niektórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lippe 21
laski moge sie dolaczyc? szukam forum gdzie sie bede mogla codziennie wygadac. WAGA 52,5 WZROST 160 ;/ przymierzam sie jutro znowu do mojej dietki ... same jogurty mam nadzieje ze damy rade :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lippe 21
GrubaKasia po kopenhadzkiej efekt jojo mialam i to ogromny ... do dzis mi sie szpinakiem z pomidorami odbija. ta dieta powoduje kolosalne jojo no tak bylo u mnie niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo podobnie do mnie ja mam 158 wzrostu i warze 48 kg, ile chcesz schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lippe 21
powiem ci Alice ze cos racji masz bo ja jadlam NIESWIADOMIE (sama tak sobie wymyslilam) ryby i orzechy i praktycznie tylko to przez miesiac i 8kg schudlam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lippe 21
kurde ja 48 wazylam miesiac temu ;/ chce dojsc do 45 .. mam brzuch duzy tak mi sie wydaje ;/. jak mialam 48 juz bylo naprawde ok super figurke mialam wiec ty tez pewnie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak orzechy zwłaszcza migdały są świetne przy odchudzaniu, ryby to białko a do tego wytaminy D i A i oczywiście krasy OMEGA-3, 6 i 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lippe 21
o migdalach nie slyszalam zawsze nerkowce jadlam :) , ale teraz nie wiem co mnie naszlo i chce jogurty jesc przynajmniej sprobuje zobaczymy co z tego wyjdzie a ty do jakiej wagi dazysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też do 45 kg, chociaż niektórzy mówią że to za mało, ale co poradzę, że z taką wagą czuje się najlepiej. Teraz czuję się jeszcze trochę ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiELka PaULinA
Alice1 ---) W tamte wakacje stosowałam ta diete i schudłam na niej ok 10 kg w miesiac , ale mało jadłam i duzo ruchu mialam , a nawet bardzo duzo :P Jak na razie na sniadanie zjadlam 2 parowki i pomidor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki dzień 6 kopenhaskiej Alice właśnie jadłam makrele wędzoną... wczoraj zakupiłam sobie wage elektroniczną a co lepiej widac postepy:) o ile bedą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) od dwóch dni walczę z moim brzuszkiem ;p mam 18 lat, 150 cm i 50 kg.mimo to oponka na brzuchu jest ;( chętnie dołączę do was. chcę stracić około 5kg. dziś zjadłam małego ogórka+pomidor+2 łyżeczki śmietany 18%. nie chcę wprowadzać i katować się głodówką. no i oczywiście MŻ. nie wiem czy jem odpowiednie rzeczy więc piszcie jeśli coś będzie nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje oczy są niebieskie
witam :) ja od dziś mam już urlop :) byłam na zakupach i kupiłam sobie butki i pasek i dałam żakiet do czyszczenia:) a co do jedzenia póki co zjadłam z samego rana ( bo wczoraj tak wyszło, że ostatni raz jadłam o 15.40 i jak wróciłam późnym wieczorem nie chciałam już nic na noc jeść) więc dziś z samego rana: 3 małe kromki chleba z ziarnami z masmixem i na każdej plaster sera żółtego i do tego mała activia do picia, później zjadłam dosłownie malusieńki kawałek suchego ciasta ze śliwkami .. i póki co tyle... na obiadokolację może zupę zjem.. ale to wyjdzie "w praniu" czy będę miała ochotę jeść i co.. u mnie dziś wyjątkowo ciepło, bo ostatnie dni to było strasznie zimno... ja mam też "otyłość" brzuszną... mam szczuplutkie nogi i uda.. a duży brzuch i duży biust ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lippe 21
margaryna i ciasto na diecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×