Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ropucha176

08.08.11 - zaczynam odchudzanie:)

Polecane posty

mam własny topik i staram się stosować zasadę "jesteś tym, co jesz" :-) kiedyś dzięki tej diecie schudłam 16 kg w ciągu 2,5 miesiąca, ale po pół roku dopadło mnie jojo, bo odpuściłam całkowicie i wręcz rzuciłam się na wszystko, co niedozwolone :-( od wczoraj postanowiłam wrócić - od wczoraj też Was podczytuję :-) jeśli pozwolicie, będę tu zaglądać w poszukiwaniu motywacji i pomysłów na zdrowsze życie :D 08.08.2011 - 105 kg 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gillian --> oglądałam program i czytałam książkę "Jesteś tym co jesz" i parę pomysłów stosuję do dziś- np. picie herbaty z pokrzywy. To na diecie Gillian McKeith schudłaś 16 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki:) ja juz po sniadanku kromka pelnoziarnistego chlebka z taunczykiem i jajkiem i herbatka bez cukru jak ja bym juz chciala miec 5 z przodu....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agosto
czesc dziewczyny! ja tez jestem na diecie.. przygotowania zaczelam w weekend - ograniczylam jedzenie i napoje gazowane od wczoraj (pn) przeszlam na diete kopenhaska. szczerze powiem - bardzo ciezka.. Jak czytam o tym co jecie to slinka mi naplywa do ust.. Ale znajac siebie wiem, ze bez konkretnej diety pozwolilabym sobie na odrobine slodyczy, zjadlabym za duzo owocow.. Musze zaczac od bardzo restrykcyjnej diety by potem przejsc do zdrowego odzywiania. za pol godziny mam obiad :) befsztyk i salata z cytryna , malo ale i tak sie ciesze :) powodzenia!! ps. waze 60kg przy wzroscie 163. (przez te 4 dni ograniczonego jedzenia schudlam juz 1kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little White Dress --> tak, na diecie GMK schudłam 16 kg w 2,5 miesiąca; dodam, że nie przestrzegałam wszystkich zasad, a tylko niektóre, więc raczej była to dieta Gillianopodobna :D no, ale efekt był i jojo długo mnie nie dopadało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje oczy są niebieskie
witam. agosto -- podziwiam za tą dietę, ja nigdy nie potrafię się trzymasz sztywno jadłospisu. zawsze jak się odchudzam to poprostu mniej jem i staram sie wybierać wartościowe produkty i całkowocie zrezygnowałam ze słodyczy ale i tak za bardzo nie przepadam za słodkościami. Poza ograniczeniem jedzenia staram się oczywiście więcej ruszać, ale z racji ograniczonego czasu nie ćwiczę codziennie. ale w miarę możliwści czasu i głównie sobie chodzę na stepperze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po kopenhaskiej mam awersję do jaj gotowanych na twardo :p nie polecam, bo ciężka do utrzymania, a efekt jojo gwarantowany! ale - każdy wybiera sam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agosto --> skoro przez weekend ograniczyłaś się z jedzeniem i zrzuciłaś 1 kg, to po co Ci kopenhaska? ważysz 60 kg przy wzroście 163 cm; nie wiem, do jakiej wagi chcesz dojść, ale śmiem twierdzić, że dałabyś radę bez kopenhaskiej :-) ta dieta rujnuje zdrowie! ale to Twoje zdrowie :-) sama decydujesz :-) nie chcę się wymądrzać, ale takie i podobne diety-cud doprowadziły mnie do stanu, w jakim jestem dzisiaj (105 kg, 159 cm) 😭 twoje oczy są niebieskie --> :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje oczy są niesbieskie
Little White Dress --- dobrze, że ja pracuje z samymi facetami, moi akurta nie lubią słodyczy i żadne ciasta itp się nie przewijają przez nas pokój :D . gillian -- ja się stram trzymać tego co napisałam w poście wczesniej glównie mż i zdrowo, ale zreguły mam problemy z wieczornym jedzeniem... bo w zasadzie wtedy mam czas i największą ochotę... no ale od weekendu się dzielnie trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje oczy są niebieskie --> właśnie Twoja dieta wydaje mi się bardzo racjonalna i realna do przeprowadzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiiiiiiii
Hej dziewczyny, wczoraj grzecznie wytrzymałam, dziś tez dzień bez pokus, na sniadanie platki z mlekiem, ale bardzo malo bo byly ich resztki, potem bulka pelnoziarnista z wedlina i pomidorem, potem troche sliwek ok 6. a na obiad pstrąg z bekonem ale maly kawalek zjadlam do tego maly ziemniaczek i mizeria i tyle. plus 1,5l wody z aqua slim ... mialam dzis ochote na lody i o malo ich nie kupilam ale dałam sobie spokoj , ogolnie sie beznadziejnie dzis czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiiiiiiii
a sorki, zjadlam maly kawalek szarlotki z kawa... ale mysle ze zadna tragedia, taki drobny podwieczorek bo kolacji i tak juz nie zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiiiiiiii
Gillian wybacz moze to niegrzeczne co powiem , ale sądze ze do tej wagi jaką masz nie doprowadziły cie diety"cud" tylko brak jakiejkolwiek diety. Troche przesadziłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi --> to nie było niegrzeczne :-) a prawda nie zawsze jest przyjemna, niestety :-( ale nic o mnie nie wiesz :-) zapewniam Cię, że przerobiłam niemal wszystkie diety-cud i wydałam mnóstwo kasy na różne specyfiki i "cudowne" tabletki walczę z nadwagą przez całe swoje życie, a mam 45 lat, więc trochę tego było :-) zgodzę się jednak z Tobą, że w moim przypadku teoria nie idzie w parze z praktyką :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiELka PaULinA :(
Witam Dziewczyny :) Dzisiaj do obiadu trzymałam diete ale potem cos mnie podkusiło i znow jadłam to co wpadło mi w rece a potem wymiotowałam ;/ eh ale od godz 16 juz nic nie jadłam ,Piłam duwo wody no i cwiczylam ok 30 min :?) Po tych cwiczeniach od razu lepiej sie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, super, że się trzymacie robiłam dzisiaj placuszki z otrębami ; ) oczywiście musiałam przedobrzyć, dodałam ich za dużo i nie wyrosły tak pięknie jak na zdjęciu ale to nic i tak były pyszne : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, super, że się trzymacie robiłam dzisiaj placuszki z otrębami ; ) oczywiście musiałam przedobrzyć, dodałam ich za dużo i nie wyrosły tak pięknie jak na zdjęciu ale to nic i tak były pyszne : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki. dzień 3 kopenhaskiej minął, jak na razie czuje sie super, tylko jestem masakrycznie zmeczona bo mam natłok pracy i przed kompem siedze dzisiaj od 7 bez przerwy i konca nie widac :( i gdze tu znaleźc czas a cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrubaKasia - przy kopenhaskiej nie wolno ćwiczyć, nie ma sie siły zwyczajnie przy takiej ilosci kalorii spożywanych i było by to przesadą lekka. Gillian - wiem jak ciężko jest sie w sobie zaprzeć żeby wytrzymać na diecie, ale na pewno sie da. Troche psychicznie musisz sie lepiej na to nastawic bo dieta sama w sobie to polowa sukcesu, a tez wiem ze nie kazda dieta jest w ogole sensowna, np wiem ze kopenhaska to dno, ale jak ktos sie chce dla zrzucenia szybko paru kilo niszczyc i swoje zdrowie to jego problem, do tego 99% ze kg wroca. Sprobuj myslec duzo o nowej figurze, wyobrazac sobie co bys włozyla, jakas piekna sukienke dosc krotka i obcisłą...wtedy gdy zachce ci sie czegos co zrujnuje twoje staranie. u mnie to działa. ogladam taki serial ( ok wiem ze to moze i dziecinne ) ale powiedzialam sobie ze bede miala taka figure jak gl. boh. ciało ma boskie, szczupla, zgrabna, wszystko tak jak bym chciala, stad moja dieta :P serial ogladam codziennie wiec nie zapominam o moim postanowieniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkamiki84
witajcie dziewczynki 7.08.2011- 70,00 8.08.2011- 69,4 9.08.2011- 69,4 10.08.2011- 69,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkamiki84
ka pije herabte z pokrzywy codzinnie, jest moczopedna, wyplukuje toksyny, wspomaga odchudzanie, daje do niej kilka kropli z cytryny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje oczy są niebieskie
hej na śniadanie wypiłam mały jogurt activia do picia i kończę kawkę, a później będzie bułka z ziranami. Dziś koljeny dzień kiedy cały dzień jestem poza domem.. zawsze mam problemy w takich dniach z jedzeniem... bo już nie wiem co mam brać do pracy :/ a jak wracam 21.00 to już zapóźno na jedzenie :/ jeszcze tylko jutro i urlop.. na urlopie mam nadzieję, uregulować godziny jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) dziś u mnie znów pada i znów muszę odłożyć plany remontowe na zewnątrz domu (malowanie ogrodzenia) :-( w domu nie lepiej - ściany nie schną, sufit odpada, fachowiec nawala :p słońca!!!!!!!!!! co do diety - jest OK wieczorem zjadłam trochę suszonej żurawiny ponad plan, ale nie robię z tego problemu - i tak jest zdrowsza niż batonik :D megi --> dzięki za dobre rady :-) ja co prawda nie mam takiego serialu, którego bohaterka mogłaby posłużyć mi za wzór wyglądu, ale często stosuję wizualizację i wyobrażam sobie, że mam już tę swoją piątkę z przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki. co tak pusto??? jak sie trzymacie? u mnie dzien 4 mija i jest ok jakos ta moja dietka jak narazie nie jest problematyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiELka PaULinA
Wstyd mi sie przyznac ale nie umiem sobie poradzic z jedzeniem :( Zjem nie duzo ale mam wyzuty sumienia i zmuszam sie do wymiotow nie wiem co sie ze mna dzieje ;/ jak zwymiotuje to znow jem i potem sie ipycham i znow wymiotuje! ;( Mam dosc tego duzego brzucha , mam dziwna budowe ciała chude , zgrabne nogi i wiiiellki brzuch :(:(:( cala moja nadwaga tkwi w brzuchu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×