Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ropucha176

08.08.11 - zaczynam odchudzanie:)

Polecane posty

Gość luli88
Na dziś dzień, to nawet nie wiem ile dokładnie waże, chyba coś około 57-58kg przy wzroście 160cm. Chcę troche zrzucić bo źle się czuję sama ze sobą.. ostatnio taka senna jestem, ociężała, zmęczona non stop... ogólnie niekomfortowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) No mozesz , oczywiście że tak . Tylko coś te dziewczyny zamarły nam chyba i zostałam sama tu na tym topiku ;) No cóż zazwyczaj tak bywa ze topik umiera ;) No ale może ktoś sie do nas dołączy ;) Wiem co czujesz ja tek tak miałąm , chodziąłm taka bez życia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli88
Wczoraj nie dałam rady zacząć tej diety:( dopiero dziś moj pierwszy dzień:) faktycznie topic coś padł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulitta
Ja zaczynam od dzis niewiem czy sie uda.. ktos tez sie odchudza? od dzis?? zaczełam i mam zamiar skonczyć z rezultatem 10 kilo przynajmiej mniej... a juz wogole bylo by super z 15 .. niewiem ile mi to zajmie ale mam zamiar jakos do konca tego roku karnecik na siłownie tez juz kupiłam wiec...chyba brne w jakas strone.. jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulitta
Bede tu zaglądac jak najczesciej sie da.. mam rózne wahania na strojow ale mam nadzieje ze z wami osiagne swoj cel.aaa własnie nie powiedzialam ile mam wzrostu i ile wazę: wzrost-169 waga:77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . nie mogłam znaleść tego naszego topiku . ja prawdopodobnie tez waze 77 kg a startowałam z 81 przy 173 wzrostu ;) nasze dziewczyny chyba nie dały rady :/tez mam straszne wahania nastroju. wiem ze schudłam ale i tak wmawiam sobie ze nic nie widac i wtedy chce siegnąć po cos do jedzenia :( dzisiaj kupywałąm sobie ciuchy no i załamka okazało sie ze dalej nosze rozmiar XL :( a teraz jeszcze dostałąm zaproszenie na wesele :( ktore odbedzie sie w pierwszy dzien swiat .. czyli mam mało czasu i duzo do zrzucenia :( i jeszcze jedno nie mam z kim iść :( jescze nigdy nie byłam z os toważysząca a to z tego powodu ze nigdy nie mialam chlopaka :( ach a mam juz prawie 22lata :( a zadnego kolegi nigdy nie prosiłam poniewaz " kto pojdzie z takim grubasem? i gdzie ja sukienne znajde? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulitta
paulina777193 Fajnie ze masz podobna wagę jak ja może bedziemy się razem wspierały ja mam 23 lata niedawno wyszłam za mąż...dokładnie w czerwcu i po weselu booompoprostu gdy wróciłam z urlopu zobaczyłam ze przytyłam.. Moj mąż czasami niewiem jak ze mna wytrzymuje..z tymi chustawkami nastroju.. chyba musi mnie bardzo kochac..Nieprzejmuj się tymi zakupami.. pomyśl sobie ze następne beda o rozmiar mniejszy :):) nie poddawaj sie tak łatwo..bez wysiłku nie ma nic(akurat dzisiaj mam dzien motywacji i niewiem dlaczego :P hehe,moze dlatego ze bylam na silowni i dalam sobie w kosc :):P)Postawiłam teraz na siebie.. ty tez tak zrob..pomysl ze to ostatnia szansa.. super ze juz troche schudłas gratuluje i jednoczesnie zazdroszcze :) a jesli chodzi o wesele na ktore sie wybierasz ja bym poszla sama :P bo : 1.Do grudnia jeszcze jest duzo czasu i napewno zrzucisz kilka kilo.. a pomysl na wadze moze spasc tylko kilka kilogramow ale ile pojdzie w obwodach a dotego jaka radocha :D 2.w pieknej krecji i z uśmiechem napewno bedziesz miala z kim pląsać na weselu myslisz ze wszyscy przychodza z kimś :) napewno znajdzie sie ktos kto bedzie sam :) Takze nie łam sie kochana do grudnia damy rade!!!!:D ja jutro tez idem się skatować na siłownie .. eh ile to wysiłku..trzeba by schudnac.. ale sie nie poddam... :) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lippe 21
czesc dziewczyny wracam do Was kochane z waga 52,2kg przy 160 wzrostu. Juz 3 dzien jestem na dietce. dzis zjadlam salatke grecka i na tym zakoncze dzien :). wczoraj troche orzechow a przewczoraj tez jakas salatke. Mam okres wiec waga mi troche wzrosla ale mam nadzieje ze znowu opadnie.. Piszcie jak wam idzie ! Dzis jest 19.wrzesnia a ja do 31 chce wazyc 49.kg czyli troche mam do zrzucenia! Nie ma to jak prawie nic nie jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam :) ja nie jem od godz 16 i przez jakies 3 tyg schudłam 4 kg ... dalej mam dużo do zrzucenia ;/ no ale dalej walczymy ! :D chudne powoli ale mam nadzieje ze raz na zawsze! Wiem cos o efekcie jojo poniewaz w tamtym roku wazyłąm 90 kg i schudlam bardzo szybko do wagi 68 , popadłam w ten wir odchudzania , prawie nic nie jadłąm. zazwyczaj moj dzienny plan jedzenia opierał sie na 2 jajach gotowanych . zaczełam juz myślec jak anorektyczka... no ale potem zaczelam jesc normalnie i przytyłam do 80.... teraz waze 77 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulitta
hej dziewczyny ja troszke dwa dni temu na grzeszyłam zjadłam kilka delicji stan przed @.... ale sie nie tłumacze dalam sobie wkosc na siłowni.. staram sie jesc zdrowiej .. i cwiczyc ciekawe czy beda efekty niechce zadnych typowych diet ;-) bylam na kilku juz i moj organizm dobrze tego nie zniosł... potem byla tragedia a teraz..zobaczymy jak teraz pojdzie mi... eh.. człowiek by chcial wiele .. mam nadzieje ze mi wyjdzie.. pozdrawiam :)walczace jak ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×