Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doggy_style

Ja 28 lat, ona 40

Polecane posty

Witam. Od jakiegoś czasu spotykam się z kobietą, która uczy mnie języka hiszpańskiego. Bardzo mi się dobrze z nią rozmawia i oprócz tego bardzo się mi podoba. Co Wy myślicice o takich związkach, kiedy facet jest w wieku 28 lat a ona ma 40. Nie ukrywam, że bardzo mnie pociąga intelektualnie i fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront
kompleks edypa, jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamponekkk
a jest po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamponekkk
to zależy czemu sie rozwiedli, o to jest pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMałaJa
jak nie spróbujesz, to nigdy się nie przekonasz :) jeżeli będą różnice to wydaje mi się, że szybko wyjdą :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ci szkodzi spróbowac
nikt tu ci rady nie da, bo niezna ani ciebie, ani jej. Sam wiek to za malo informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin84ww
Mozna zamoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie jak tak...............
lubisz pomarszczone kobiety??? Nie lepej znaleźć sobie jakieś młode ciałko 18-20? :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyjfjeyujyu
doggy_style weź na niej pojeździj jakis czas poki jeszcze nie za stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyjfjeyujyu
jak nie jak tak...............a co można wymagac od 28 latka mającego małego w rozporku. Taka 20 w dzisiejszych czasch wymagajaca,a taka 40 to bedzie dziekowała bogu ze 28 latek na nią spojrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jak wygląda chłopie
............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda nieziemsko, nie jedna 25 lata zazdrościłaby jej figurki, sam byłem w szoku, bo dawałem jej maks 32 lata, ale to max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mysle ze to za duza roznica
wieku, jesli jest to do 5 lat, w ostatecznosci 7 - okay. Chcesz ja tylko zarwac, czy cos wiecej? Jesli jest po rozwodzie, moze byc poraniona psychicznie i ostatnie czego jej trzeba, zebys sie zabawil i ja zostawil. A jesli nie chcesz sie tylko zabawiac, zastanow sie, czy dajesz sobie rade z tym, ze ona ma jakies dzieci (jesli ma) i czy nie chcesz w przyszlosci miec swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mysle ze to za duza roznica
Biedna kobieta. W takim razie moze oszczedz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, cały czas dobrze pamiętam pewną swoją nauczycielkę z podstawówki. Nie mam zielonego pojęcia gdzie dokładnie mieszka, z kim mieszka, czy w ogóle ma kogoś. Na przestrzeni lat zupełnie nic się nie zmieniła z wyglądu. Śliczna jest i zapewne będzie jeszcze bardzo długo. Przykładowo, jak bym miał 25 latek i kosmici dodali by mi trochę masy mięśniowej i pozmieniali trochę spraw w głowie, to czy by miała 40 czy więcej lat i tak byłbym zainteresowany. Nawet bardzo bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie. Jak bym miał wybierać pomiędzy normalną, inteligentną, niezależną, bezdzietną i ładną 40 latkę a zwariowaną, imprezową, rozwiązłą, pustą i też ładną 20 latkę to wolę to pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Doggy_style mi chodzi bardziej o granice wiekowe, czy to pozniej moze się zemścic." Najważniejswze aby horoskopy pasowały więc więek jest arcyważny:classic_cool:.Czasami niecałe pół godziny różnicy może mieć znaczne znaczenie:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelliiaa
Beliar i doggy_style dobrze prawicie. Gdyby patrzec co pisza inni faceci na kafe, kupilabym juz trumne bom stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzana masz po 40
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamecha dawny Jarek84
jak nie ma wiadra to ruchaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli się kochacie to wszystko przetrzymacie . nie przejmuj się tym co myślą i mówią ludzie. to TY masz być szczęsliwy ludzie są podli zazdroszczą jak ktoś jest szczęsliwy i chcą by innym się wiodło gorzej niż im powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldzioooooo
wszystko jest możliwe jestes starą kobeitą czy jakimś onanistą ?Czytac nie potrafisz? A kto tutaj pisze o tym,ze autor i ta jego nauczycielka jezyka hiszp.sie kochają:-) W ogole to zadroscic nie ma czego w takich zwiazkach z duzą róznicą wieku,bo kiedyś ta róznica wyjdzie w zyciu i takie pary ,mimo,ze na zewnatrz śa odbierane jak kochajace,to jednak w zaciszu domowym nie za bardzo im to zycie sie układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ille z taka starsza pobedziesz
chlopie ,z rok ,dwa lata , co jak zacznie sie sypac , bo po skonczeniu 42 -43 lat zadna nie wyglada dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona...............
ona może się tylko tobą zabawic a ty możesz potem cierpieć. może z tego tez byc super związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×