Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

.::WYBORY::.

Polecane posty

Gość gość
dzikim rzadowym chazarom powi..o sie przydzielic po raz kolej.y paszport jed.osto..y kierujacy ich do swojej umilowa.ej ojczyz.y - wtedy z.ik.ie problem z dzikami ...ale ,iestety .asz problem jest taki , ze im .ie pasuje ta oczywista wersja spokoj.ej emigracji do siebie skoro zaryli sie dosc gleboko w polskim i gosci..ym oczywiscie dla wszystkich ...rzadowym wypasio.ym kartoflisku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak .a zachodzie protestuja rol.icy - jest to zwykle przejecie form tamtego protestu , ktory czesto okazywal sie skutecz.y a wiec TO dziala .a .ierobow ! - tu .ie ma co biadolic , ze iles tam urzedasow , ochro,iarzy , albo pracow.ikow ko.cer.ow spoz.ia sie do pracy i dosta.a mi.usy od swoich chlebodawcow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.ajbied,iejsi w warsiawce mieszkaja .a dworcach albo sa to ulom.i re.cisci - a reszcie sluzacych kapitalowi i postkomu.ie otepialych i zago.io.tch polskich bidokow , jak sie wyrzuci im g,oj przed droga osobistego przejazdu ...to moze cos im sie wreszcie przetka w tych ich z,iewolo.ych lepety.kach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malo gdzie .a jakiejs prowi,cji blokuja , p[o.oewaz jest to bezse.sow.e ...a wiec .ie ma co sie obrazac , ze uderzaja w ce.tra waaadzy - to jest zupel.ie .ormal,e i skutecz.e , jak wykazuje zreszta jewropejska praktyka - chazarstwo udajace szlache polska ... boi sie swoich zywicieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze rzeczywiscie cos tam blokuja .a jakiejs wiejsko-miejskiej drodze w tamtych okolicach ale to jest wy.ik desperacji tamtych srodowisk , ktore .ie otrzymaly od rzadzacych po.oc rol.ikow z PSLu tego , co tam mieli od .ich dostac - tu .ie ma se.su .apuszczac jed,ych .a drugich ...o co wlas,ie chodzi jeweopejczykom ...czyli aby Polok klocil sie z i..ym Polokiem , a my dalej robimy swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkody wyrządzone przez dziki powinien pokrywac ubezpieczyciel. jak ktoś się nie ubezpieczył to jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze .awet i braku logiki tych rol.okow utrud,iakac zycie i..ym ... - robia co moga , bo ,ie stac ich ,a wyjazd do stolycy i zaklad.ie tam protestow - .a pewo ciekawszym tematem protestow w bololo.ii jest to co sie dzieje .a slasku ...czyli powrot do strzelajacej do robot.okow oraz palujacej milicyj.ej postkomu.y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.ie wiem jakich to rol.ikow przedstawio.o w tym tv. - ja takich stacji .ie ogladam i .ie mam problemu z rozszyfrowywa,iem ich dosc pokret.ego przekazu - slo.ie i ko.ie maja duze lby ...a wiec .iech to ogladaja i a.alizuja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi.ely juz czasy wczes,ych lat 90 -tych gdzie rol.ikow przedstawia.o w filmach i TV jako zapijaczo.ych laweczkowych bywalcow chlejacych kwachy , pod wiejskim sklepami ... a oswieco.e chazarstwo po zlikwidowa.iu PGRow tworzylo taki stereotyp -takiego wiejskiego polaczka - pijaczka co oczywiscie podchwytywaly te ylity w swoich 'przezabaw.ych kabareto.ch ' kpiacych wlas,ie z takich katoli - polaczkow - pijaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
calkiem mozlie ze tak jest tak w tych rejo.ach , gdzie rzeczywiscie dosc daleko chocby do tego berli.a , wied,ia , albo pragi co moz.a . traktowac jako jed.oiwa albo dwud,oiwa wycieczke - rozrywke - .a pew.o mam lepsze poloze.ie jezeli chodzi o korzysta.ie z pew.ych mozliwosci zwiedza.ia i poz.awa.ia sasiadow - jak to kiedys przeliczylem ...do 6 stolic pa.stw EU mam blizej .iz 400 km - oczywiscie - wszystkie zwiedzilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
rzecza oczywista jest,iz otwarcie na swiat i bliskosc normalnosci wplywa pozytywnie,uczy,pozwala sie zdystansowac i wyrobic sobie okreslone poglady,tam te rejony wschodnie to za przeproszeniem zascianek PL i urbanistycznie i mentalnie-poza tym te regiony lezaly pod zaborem rosyjskim,a co pod ruskim sie dzialo i dzieje to kazdy widzi i wie,swoja droga to w jakim miescie mieszkasz? dolny slask? Wroclaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
gość dziś szkody wyrządzone przez dziki powinien pokrywac ubezpieczyciel. jak ktoś się nie ubezpieczył to jego sprawa. } x Sprawa dość oczywista, ale takie ubezpieczenie podnosi koszty uprawy, czyli zmniejsza ich konkurencyjność w stosunku do takich regionów Polski lub innych krajów gdzie takiej plagi dzików nie ma. x Inna sprawa że traktory blokujące krajową drogę w okolicach Zabłudowa, tak na oko to od 100 tyś i w górę.. tak na oko rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w 50 tys .ysie, a udaje sie ,a weake.dy do 16 tys Glucholaz gdzie w posiadlosci rodzicow zasadzam co sie da .. glow,ie czeres.ie po,ad 100 roz,ych drzewek dosadzilem tamtego roku , a w tym dosadze jeszcze setke :classic_cool: ...rosmie tam jeszcze wi..iczka ,m aoli.iak owy zagaj,ik, borowka ameryka,ska , goja, jezy.a bezkolcowa - jest tego ok 0.6 ha , a wiec jest co obsadzac oprocz tego co tam wczes,iej roslo i co sie czesciowo wyci.a , jako c os bezwartosciowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dość tego kładzenia kłód pod nogi demokracji! przez rolników, górników . dajcie Rządowi rządzić w spokoju!przeprowadzić nasz kraj przez kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakiego rodzaju kryzys chodzi? ... kryzys jest wtedy jak państwo ma kłopoty finansowe, to kryzys finansowy jest. Można sprawdzić w necie, czy choćby na stronach GUSu, państwo ma z roku na rok wyższe i wyższe dochody, zatem na pewno nie chodzi o kryzys finansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemiecki koncern HMS Bergbau AG zlecił prezesowi Silesian Coal budowę kopalni węgla kamiennego w Orzeszu. Firma ta wykonała już 2 odwierty potwierdzające obecność zasobów.Niemiecki koncern chce przeznaczyć około 150 000 000 Euro na tę inwestycję! Według szacunków w kopalni tej zatrudnienie ma znaleźć około 1,5 tysiąca osób.Rząd sieje propagandę jak bardzo nierentowne i niepotrzebne jest w Polsce górnictwo, próbują przekonać wszystkich, że górnicy to zwykle pasożyty, na których wynagrodzenia wszyscy muszą się składać. Tymczasem zagraniczni inwestorzy ubiegają się o koncesje na otwieranie kolejnych kopalń na naszej ziemi. Komu zaufać w tej kwestii? Rządowi, który składa się w dużej części z miernych polityków, czy inwestorom, którzy inwestują ogromne kwoty i udanie prowadzą kopalnie w innych krajach? Ci drudzy stwierdzili, że u nas też im się opłaci,nie dajcie się napuścić na górników, nachalna propaganda prowadzona przez rząd ma na celu dzielić społeczeństwo i bazuje na najniższych instynktach Czy Niemcy są od nas głupsi i rozrzutni, czy to nasi politycy są krótkowzroczni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakty Komorowski mgr historii .Języki obce brak vs Duda dr prawa .Wykladowca na UJ.Jezyki obce cztery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Polski górnictwo jest nierentowne, bo. Jest najwyżej opodatkowanym górnictwem na świecie, to powszechnie znany fakt. Prezesów, związkowców, dyrektorów i inne naziemne górnictwo też trzeba opłacić. Odprawy dla dyrektorów to np 2mln zł. Poszukajcie w wyszukiwarce ile zarabiają związkowcy, to też obciążenie. U Niemców pewno będą ulgi podatkowe bo przecież trzeba ściągać inwestorów zagranicznych nie patrząc, jak zwykle zresztą, na naszych przedsiębiorców czy przedsiębiorstwa. Oczywiście nie da się policzyć ile sklepów i sklepików spotkało bankructwo dzięki "promarektowej" polityce kolejnych rządów. Trzeba zachęcać zagranicznych inwestorów... itd, ale nikt nie raczył zauważyć że oczywistością jest to że to jest kosztem polskich inwestorów producentów, itp. Gabriel Janowski, któremu ,IMHO, podano narkotyki, czy co tam innego protestował, przeciwko prywatyzacji cukrowni, sektora bankowego, ENERGETYCZNEGO i PZU. Jak to dziś wygląda... ano.. największymi producentami cukru w Polsce są niemcy. Niemcy dystrybuują polski prąd. Jak wygląda sektor bankowy wszyscy wiemy, chociaż patrząc na Ambergold.. mogłoby byc gorzej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w d to ma
Nic dziwnego, ze Polacy są Polską rozczarowani skoro juz w Polsce nauczono rch godzic sie na ponizenia. Stalismy sie ubogim krewnym zachodu w ostatnich latach, ale za to nasze zdziczale media 'otwarly' sie na swiat i z komunistycznym nawykiem wmawiaja mam, ze jestesmy kims kim nie jestesmy. Nic dziwnego, ze tylu ludzi ma kompleksy, czuje sie oszukana i rozczarowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie ma perspektyw. Chcesz założyć działalność i niech Cię Państwo okrada z Twoich pieniędzy bardziej niż niemiec, anglik czy holender to proszę bardzo. Ponad 1000 zł miesięcznie Państwo okarada przedsiębiorce niezależnie czy ma z czego zapłacić!!! Weź kredyt, pożycz w rodzinie a zapłać złodziejskiemu ZUSowi!!! Chore, skorumpowane Państwo. Jaka jest kwota wolna od złodziejskiego podatku dochodowego??? 3091zł, to biorąc zapomogę z opieki społecznej by nie zdechnąć z głodu trzeba jeszcze nakarmić urzędasów podatkiem z tego zasiłku. A jaką masz gwarancję, że Twoja działalność jest zgodna z obowiązującymi przepisami, które są tak pokręcone, sprzeczne i niezrozumiałe, że nawet urzędasy ze skarbówki nie wiedzą jak je interpretować. Wydadzą Ci interpretację, a za parę lat okaże się, że to nie tak i płać najczęściej z odestkami. Prawo ma być jasne, zrozumiałe dla wszystkich!!! Dlatego mechanika po podstawówce k,,,wa też!!! Nepotyzm, beznadzieja, wegetacja i jeden wielki syf = POLSKA. Podpalić i śrubokręty zasadzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest prowadzona rozmyślna polityka depopulacji narodu i gospodarki. Różne Tuski wykonują "marsze" ku niskim podatkom, mieszkaniom, dzietności etc, i zawsze za takimi hasłami kryją się dokładnie odwrotne skutki, nikt mi nie wmówi że to jest przypadek albo skutek nieudacznictwa polityków. Jeżeli coś chwalą to oznacza że po kryjomu, przez przypadek niedługo zostanie to zniszczone. W wynędzniałym narodzie, za miskę kaszy mają do dyspozycji armię biurokratycznych siepaczy którzy niczym kapo w obozach będą wykonywali brudną robotę aż przestaną być w końcu potrzebni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kogo trzeba pracowac w Polsce? Otoz na: - Jaroslawa, ktory powinien zmienic lekarza, bo obecny go oszukuje - Tuska - ktory sam spierniczyl - wasatego jegomoscia, ktory pisac nie umie a jak mowi to mozna umrzec z nudow - ekipe lowcow zegarkow i cala reszte badytow Wole pracowac za granica, cos z tego miec i od czasu do czasu odwiedzac kraj. Ciekawe jest to, ze wystarczy wyladowac a juz po chwili ma sie ochote wsiasc do samolotu i wyleciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Polactwo Ziemkiewicza. Problem jest taki, że szlachta się bawi... Najgorsze, że Ci którzy wchodzą na rynek pracy muszą zapier***** na siebie i na całą tą czapę, która się bawi. Niedługo nie starczy nam czasu i sie ******** się na śmierć. Unia nam jeszcze dokłada przepisów i urzędników czyli czapa rośnie. Ci, którzy nie chcą tyrać jak woły inwestują w swoją edukacje, ale gospodarka nie bucha i nie będzie buchać, bo koniktura do rozwoju jest zła, a czemu jest zła, bo czapa potrzebuje za duzo pieniedzy. Rozwój stoi, a ludzie biednieją albo wyjeżdżają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchodzca polityczny
Prowadzę działalność gospodarczą. Chętnie ją sprzedam i wyjadę, nie chce mi się już użerać z urzędnikami którzy nie rozumieją że to oni są dla mnie, a nie ja dla nich. Dość mam ciągłych kontroli, nakładanych mandatów za byle co, ileż można!!!??? Dziwne w PL, że zwykli, prości ludzie ( w tym przypadku "władcy - mieszkańcy" wspólnoty mieszkaniowej) mogą stanowić prawo w zarządzanym przez siebie budynku ograniczając znacząco swobodę prowadzenia działalności gospodarczej. Do czego to prowadzi? Po co płacić takie ogromne składki ZUS skoro wystarczy jeden dzień opóźnienia w płatności i już nie ma się prawa do chorobowego? Emerytura? Haha, chu..,dupa i kamieni kupa. Grzebcie się sami w tym syfie, sami sobie płaćcie składki i sami zaróbcie urzędnicze nieroby na swoje wypłaty.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londonlove
Jestem rok w Anglii i juz wiem, że do Polski nie wrócę nigdy. Wyjechałam, mimo że miałam dość dobra prace w Polsce. Raczej na nic mi nie brakowało, ale wiadomo, tez nie zostawalo w zapasie. Pokochałam ten kraj. Pokochałam ludzi którymi się otaczam- nie, nie są to Polacy... Tutaj wszystko działa jak powinno. Chcesz mieć własny biznes? Bardzo proszę! W każdym urzędzie znajdziesz pomoc, nikt nie kładzie ci kłód pod nogi, nie zjedzą cie podatki, zusy, OFE - nikt cię nie okrada z twoich pieniędzy! Jesteś zwykłym pracownikrem? Jeśli pracujesz u Anglika to na 100% legalnie! Masz wszystkie świadczenia, urlopy, chorobowe, macierzyńskie! Zarabiasz niewiele? Dostaniesz dofinansowania! Dopłaca do czynszu, płacą na dzieci- i nie jest to 50zl jak w Polsce... Tutaj samotna matka żyje jak pani na włosciach! Bo taki ma socjal! Dzieci nie lądują w śmietniku bo nie ma za co wykarmić... Niech się ta Polska ogarnia bo zniknie wkrótce z mapy świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie nie chcą zyć
W emigracji chodzi również o to, że ludzie nie chcą żyć w ciemnogrodzie, państwie wyznaniowym, gdzie kler wtyka nos we wszystkie sprawy, starzy kawalerowie, bezdzietni najwięcej mają do powiedzenia o rodzinie i tego co jest dla niej dobre, a przede wszystkim chodzi również o godną starość, bo w tym kraju ona nie grozi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Polski należy wyemigrować z prostego powodu, bo szerzy tu się POLACTWO. A co to jest POLACTWO? Chamstwo, ksenofobia, złośliwość, brak godności, zazdrość. W pracy dochodzi do tego brak tolerancji, małostkowość, mobbing, seksizm, nienawiść do samodzielnego myślenia. Do tego brak reform wymiaru sprawiedliwości (PRL-owska kadra sędziowska poza jakąkolwiek kontrolą robiąca z sądów przedsiębiorstwa zarobkowe nadużywające prawa), pseudokapitalizm przez kolesiostwo i koncesje, wysokie podatki, niesprawiedliwość społeczna przez brak przestrzegania Unijnej zasady subsydiarności, akceptacja bogacenia się kosztem innych, niski kapitał społeczny dzielący społeczeństwo na wyzyskujących i niewolniczy rezerwuar taniej siły roboczej, propagandę sukcesu pełną obłudnego zakłamanego chamstwa politycznego, policyjne państwo, wykorzystywanie organów ścigania i sądów dla opresyjnej działalności urzędniczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro to czytac ale co zrobic ,tak nas zalatwil zly system rzadow i zle obrana droga polityczna i spoleczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×