Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Szukam fajnego męża:) - rozdział 2.

Polecane posty

18.08.2011] 17:53 [zgłoś do usunięcia] PrzemierzamPolaLasy Ahahahaha, lubię te momenty przewagi męskiego zdecydowania . Ostatnio stałam taka strapiona przed półką z tysiącem soków o różnych smakach i zapachach. I myślałam, który wybrać. Kolega wziął dwa pierwsze z brzegu i skończył zakupy. A ja razem z nim i byliśmy wolni . Litości. Będziesz kiepską gospodynią i żoną, skoro masz problem z wyborem głupiego soku. A jak przyjdą poważne problemy, wybory? Nawet prawa jazdy nie posiadasz. Za bardzo bujasz w obłokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik skoro nie startujesz
Zalotnik nie martw się Zaraz założyli 3 topik o paleniu Nie wiadomo, dlaczego taki topik, taki spokojny tasiemiec został skasowany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SWAT Tylko bez inwektyw, proszę. Po prostu niezdecydowanie aż w takim wielkim stopniu jaki przejawia autorka uważam za wielką wadę kobiety. Prawa jazdy nie mieć w tych czasach to też pewna ułomność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Litości. Będziesz kiepską gospodynią i żoną, skoro masz problem z wyborem głupiego soku. A jak przyjdą poważne problemy, wybory? Nawet prawa jazdy nie posiadasz. Za bardzo bujasz w obłokach.' Hahahaha, taaa. Bo każda kobieta, która bierze pierwszy sok z brzegu bez zastanowienia, to potencjalnie wspaniała żona, gospodyni i towarzyszka życia;). Też bym chciała mieć tak niskie wymagania. Wtedy już dawno wyszłabym za mąż za faceta, który umie trzymać młotek;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL --> dziękuję :) ja lubię porządek :) muszę jednak zauważyć, że doskonale sobie sama z tym dajesz radę :) SWAT PPL --> dziękuję :) nie wiem kim jesteś, mogę tylko przypuszczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świadczy o tym, że za dużo czasu tracisz na zastanawianiem się nad drobiazgami. Nie lubię takich kobiet i mam prawo do tego. Autorko zmieniałaś śmiech? Kiedyś było he he he a teraz ha ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin84w-- chłopcze wyluzuj z tą ośla pałą:PNie doczytałeś wcześniej że panna PPl posiada takowe prawo jazdy i "rozbija " się po szosach.Moze w ogródku też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPl Właśnie w tej samej chwili o to samo pomyślałem co Ty, że mnie nie lubisz i robi się nieprzyjemnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślasz sie napisałem maila do Ciebie,mówiąc o sobie nieco:D odnośnie w/w do fiku miku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin84w-- jeśli czujesz sie dotknięty to sorry,nie było zamierzone, taki potoczny zwrot;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy PPL prosiła Swata O TAKĄ POMOC? O obrażenie mężczyzn na topikach, którzy mają inne zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mam powodu, by Cię nie lubić. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Ty zazwyczaj wpadasz tu tylko po to, żeby zakomunikować, że albo zadałam głupie pytanie albo generalnie jestem nie taka. Znaczy, skoro nie spełniam Twoich oczekiwań, nie musisz się ze mną bawić:). Są też na kafe ogródki wyższych lotów, gdzie można się realizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'wcale nie szukasz meza. tylko robisz posta na z afere. a zdjec nie dasz bo chcesz byc anonimowa i nikogo nie szukasz. szukasz zainteresewania!' Tak, szukam zainteresowania!:) A zdjęciami wymieniam się tylko z panami, którzy mi się, z jakiegoś powodu, podobają. A męża mogę mieć - jeśli zechcę, lub nie - jeśli nie zechcę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL diablico okłamałaś na swoim temacie!! Niestety już wykasowanym.Jestem niepocieszony a tak wierzyłem w Ciebie😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:)! Otwieram ogród. Zauważyłam wczoraj, że już liście spadają z drzew:(. Eh, jeszcze nie zdążyłam się nimi nacieszyć i już opadają. Zaraz zaczną się te szaliki, kurty i mróz;). Dobrego, letniego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×