Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Szukam fajnego męża:) - rozdział 2.

Polecane posty

'mają słabą kondycję, nie znają się na polityce, nie interesują sportem, nie lubią zbierac grzybów i boją sie pająków.' Hmm, a ile tych kobiet znasz, że wszystkie są takie same?;) I czy te 'kobiece przypadłości' wymienione wyżej to są na pewno nasze wady?:) Dzięki temu, że kobieta boi się pająków - Ty możesz wykazać się odwagą i obronić ją przed bestią:). O polityce możesz opowiedzieć z polotem, a grzyby sam przynieść z lasu i w nagrodę potem dostać podstawioną pod sam nos zupę grzybową:). Ja mam dobrą kondycję i wygrałabym z Tobą bieg po schodkach w górę:), grzyby lubię zbierać, ale las chętnie przemierzam tylko w doborowym towarzystwie. Pająków się też nie boję, nawet hoduję jednego przy oknie, nazywa się Bazyli i co wieczór spuszcza się z balkonu;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja np. uwielbiam stany niezdecydowania kobitek, gdy patrząc na mężczyznę błagalnym niemalże wzrokiem pożądają jego wsparcia i pomocy - i wtedy mężczyzna WKRACZA, podejmując DECYZJĘ - i to jest piękne :classic_cool: Witam w serdecznie Ogrodową Księżniczkę! U mnie w robocie szef dał na l000z, więc sobie zaśpiewam: http://www.youtube.com/watch?v=hvLZ9L_KTtw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahahahaha, lubię te momenty przewagi męskiego zdecydowania:). Ostatnio stałam taka strapiona przed półką z tysiącem soków o różnych smakach i zapachach. I myślałam, który wybrać. Kolega wziął dwa pierwsze z brzegu i skończył zakupy. A ja razem z nim i byliśmy wolni:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzik 27
'Szukam fajnego męża, niedługo skończę 27 lat i stwierdziłam, że już czas rozglądać się za kimś równie fajnym jak ja, kto dotrzyma mi kroku w życiu . Mam za sobą jeden poważny związek. W przyszłości widzę siebie jako szczęśliwą żonę i matkę radosnych dzieci. Poszukuję kogoś z podobną wizją przyszłości dla mnie jesteś za stara i przerażają mnie twoje wizje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzik 27
mniejsza z tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzik 27
No właśnie, mniejsza. Przecież napisałam, że szukam kogoś z podobną wizją przyszłości, a nie kogoś, kto się boi ślubu i zakładania rodziny. jestem na to za młody i nie chce mi się pracować na utrzymanie rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superjeden
4646699 po prostu napisz koleżanko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma- mówiłem ci abyś nie zaczynal ,dupsko Ci PPL ładnie skopała:D:D:D Zbul gdzie sie pałętałeś diable rogaty:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik skoro nie startujesz
do PPL, to dlaczego przeszkadzasz jej zalotnikom? Wyśmiewasz się i wtrącasz niepotrzebnie. Masz jakiś w tym cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie jednakowe mysli mamy PPL:D i taka sama czasówka.:P Jesteś na te czasy zbyt oryginalna i przewidujaca.Czy faceci podołaja Tobie?.Jest tutaj jeden zbul co wpasuje się idealnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik skoro nie startujesz
aaaaa wiem jaki masz cel, duchu. Chcesz wydać PPl za Zbulwersowanego ! :D dokonałeś wyboru za autorkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange z litości dla tych niedojrzałych emocjonalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik skoro nie startujesz
jak zwykle mam rację co do desznika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianka......//////
Sprostowanie Setunia : nie ja usunelam swoj temat, tylko zrobil to Latawiec, co bylo bardzo niegrzeczne, bo mogl usunac jedynie swoje posty. No nic, nie mamy juz smiesznych wspomnien dzieki niemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianka......//////
PPL -uwazaj, bo Twoj tez moze zniknac 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik skoro nie startujesz
PPL? Stale mam wrażenie, że prowadzisz jakieś swoje badania i w tym celu podpuszczasz nieco facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik skoro nie startujesz
skasowali też stary topik "trzeba zapalić papierosa" i to dwa razy. Nie wiadomo dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, owszem prowadzę badania...rynku:). Sprawdzam stan, trwałość i dostępność męskich osobników. Nie wstydzę się tego, jak wyglądam, wręcz przeciwnie:). A w jakim celu mam tu wklejać swoje zdjęcia? Nie zależy mi na tabunach bywalców:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×