Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzała34

mam ochotę na romans :)

Polecane posty

klingończyk... :P No wiesz... Tutaj może i tak, bo "naszych" nie ma, dojrzała gdzieś zanikła, pewnie w pracy jest. A ja latam po domu w samych gatkach, słucham muzyki, jeszcze głośniej śpiewam i dość miło dzień zaczynam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella prześpi się, jak zrobi obiad dla męża ;-) Swoją drogą wstałam o 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa prysnęła, przeczytałam, że przysnęła :-))))) Ja tu zaglądam co jakiś czas przecież Do moich kochanków :P ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ... ciekawe kto jest tym szczesliwcem. Twoj Pan = on rozkazuje a Ty grzecznie wykonujesz jego rozkazy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie Jeśli jest chętna kobietka z podlaskiego i okolic Białegostoku to Spotkam się z gorącą dziewczyną do 35 lat spragnioną męskich czułości szukam zadbanej szczupłej zmysłowej chętnej chcę dać masę Miłości i figlarnych przyjemności dla spragnionej, samotnej, inteligentny zielonooki przystojny apetyczny seksowny wesoły brunet, 30 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawka:) - zdjecie sprzed pol roku, obecnie jest lepiej ;) A z Ciebie to smakowity kasek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na gorrrrącym dachu..
DeMorai masz silne ramiona chciałabym abyś mnie nimi objął przyciągnął do siebie chciałabym Cię poczuć.. jak rośniesz gdy szeptam Ci do ucha o moich kosmatych myślach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawka:) - oj ... tak przy wszystkich to ja sie wstydze :P kotka - jak na dachu, to bardzo chetnie ;) A jakie to kosmate mysli posiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeMorai - przyszłam tu, przeczytałam nowe komentarze i stwierdzam, że nie mam już swojego Pana tutaj. Szerokości szczęśliwości Wam z truskawką, idę szukać dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo truskawka już mi drugiego chłopaka odbiła :) ALe cóż - ja nie walczę. Wolę, gdy o mnie walczą :P Czekam więc, aż Antydepresant wróci z pracy i zajrzy na forum ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na gorrrrącym dachu..
myślę o tym jak zabieram Cię innej jak kuszę, kokietuję, wabię a Ty dajesz się zdobywać, krok po kroczku jak jesteśmy sami, jest cicho, ciemno a ja chodzę wokół Ciebie i kuszę, chwytasz mnie mocno i .. sam sobie dopowiedz................................ masz takie miękkie usta, a tak silne dłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na gorrrrącym dachu..
DeMorai spotkajmy się...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na gorrrrącym dachu..
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawka, a Blacka mi odbiłas kiedyś :P DeMorai - a żebyś wiedział, że i pod spódniczkę zajrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×