Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzała34

mam ochotę na romans :)

Polecane posty

Gość pracoholik z krakowa
codziennie to było 10 lat temu ale jak zacząlem marudzic o drugim dziecku to...... i tak jest do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracoholik z krakowa
ale to kobieta ma 95%głosu w sprawie dziecka nie umiesz przeforsować tych 5% ja mam 100% do przeforsowania i chyba juz odpuściłem temat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jakos kobiecych sztuczek uzywam w lozku dla obustronnej satysfakcji Tak tylko o pierwsza ciaze walczylam jakies 3 tygodnie i ... i... mamy blizniczki :) wiec maz ma obawy ze tym razem bedzie podobnie, a to jest naprawde ciezka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posadz drzewo
Moge was prosić o kliknięcie? http://www.posadzdrzewo.pl/# /profil/linda4 Ratujmy Ziemię! Posadź wirtualne drzewo, a pomożesz zasadzić prawdziwe! Tetra Pak posadzi kolejne 160 000 drzew w ramach akcji „Posadź drzewo! Posadź swoje drzewo! Niestety trzeba skopiować i usunąć spację w linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracoholik z krakowa
nawet nie wiesz jaki byłbym szczęsliwy gdy tak się trafiło:):) ale to jest nie realne:( chyba że trafi sie na boku:) ale na to też brak perspektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jest naprawde slodko ale bywalo gorzko i to przez lzy. mam taka sile w sobie ze jak cos sobie powiem tak bedzie, tak strasznie chcialam miec dziecko i ciach dwoje nigdy nie bralam hormonow w rodzinie nie bylo ciaz mnogich itd mam juz taki organizm i maz sie tego boi a ze chce dziecka takiego malego lobuza to woli nie ryzykowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracoholik z krakowa
wychować 4 to ogromne wyzwanie,szczególnie gdy różnica wieku nieduża.mój syn pewnie by już pomagal w wychowaniu brata/siostry ale....nie ma sensu o tym pisac bo to tylko sfera marzeń. zresztą i tak nierealnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracoholik z krakowa
jeżeli uwazasz że mozna jego zmienic to do dzieła przemysleć a raczej przedyskutowac temat i.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracoholik z krakowa
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracoholik z krakowa
a to rozwódka:) ja niestety się nie łapie w tą kategorię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracoholik z krakowa
ja już jestem "chyba" na tym etapie ze za zamknietymi drzwiami są nastepne zamknięte drzwi zagladam tu sporadycznie gdybyś chciała popisać to pracoholik1973@interia.pl idę zając się tym co mi wychodzi-pracą miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracoholik z krakowa
to dyskusja na temat ochoty na romans od słów do czynow bywa baaaaardzo daleka droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×