Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzała34

mam ochotę na romans :)

Polecane posty

Czy można zmienić temat? Bo za każdym razem jak mąż przechodzi, to głupio trochę, jak takimi byczymi literami jest napisane MAM OCHOTĘ NA ROMANS a bardziej głupie, że mam cokolwiek co napisania w tym temacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek;)
o Bella, przepraszam, ty jesteś mężatką? to musisz sie konspirować.. ja mieszkam z Mamusią, ale ona ogólnie słabo widzi, a poza tym już śpi. ucieszyła by się gdybym się z kimś spotkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antydepresant - jeśli jest zdesperowana, to pewnie tak :P Rozprawiczyłaby go w końcu któraś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek;)
daj spokój to pobożna osoba. nie mozna jej w to mieszać jeśli o mnie chodzi , to luz. ja nie mam oczekiwań żeby mi kobieta gotowała, prasowała. Mamusia gotuje, ja prasuję. ja tam mogę z kobietąiśc dajmy na to iść do kina, popatrzec na zachód słońca, pojechac nad morze, nasmarowac kremem plecy na plaży. nie jestem wymagający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale mamusia wiecznie żyć nie bedzie, co wtedy? niechaj zyje nam ze 100 lat.. bella pisze i pisze...nie wiem czy wszystko ogarne w tym jednym emaliu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek;)
chce przez to powiedziec że nie szukam wielkich wzruszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek;)
w końcu romans to ma byc przygoda - tak czy nie? a tu jakos się powaznie i tak zasadniczo zrobiło. ajajaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeMorai - Jestem Filolgiem, więc ogarniam teksty pisane, zwłaszcza te długie. Romku - a zaskocz Mamę i raz ugotuj Ty coś sam! Ja uwielbiam gotować I prasować męskie koszule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek;) - do łóżka lepiej iść z kimś, z kim można poważnie i zasadniczo porozmawiać, nie sądzisz? Pociągają mnie bardziej inteligencni, niż przystojni i wysportowani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek;)
Bella, a jak rozwiniesz zasadniczy wątek MAM OCHOTE NA ROMANS - coś miałaś napisać? w sumie po to tu jeszcze siedze żeby sie czegoś ciekawego o Tobie dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek;)
porozmawiać to ja sobie moge z kolegami, a do tego nie muszę sie napinac na jakiegoś inteligenta. w łóżku chodzi zasadniczo o inna dyscyplinę, pogadac można oczywiście, i jest to bardzo miłe... ale żeby od tego nie usnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek;)
Bella, ogólnie mam dwa wyjścia, albo napisz na maila rozwinąć wątek, albo się żegnam. Romek adres obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella_ - trzeba bylo od razu pisac, ze lubisz dluzsze teksty ... Wracam z pracy ... ciezki dzien, jest pozno ... ide pod prysznic. Czysciutki, pachnacy wychodze z lazienki ... ... sprawdzam, nie ma. No ladnie, dzwonie po slusarza, nie dzisiaj - za pozno, przyjedzie jutro z rana, zanim zdaze wyjsc do pracy. No OK - zgadzam sie, co innego mi pozostaje. Lekka kolacja, ogladam wiadomosci, jakis film - nic ciekawego, karmie rybki, podlewam roslinki ... ide spac. Dziwnie sie czuje, przyjemne, blogie uczucie, ktore mi towarzyszy ... otwieram oczy, widze Ciebie, osobe, ktora wykorzystala moja nieuwage, wziela klucze, by moc mnie w taki sposob obudzic. Nie prostestuje, jest mi wspaniale. Nasze usta zlaczone, nie potrzeba slow, by opisac to, co czujemy. Sprawnym ruchem wstaje, przyciskam Cie do sciany, moje dlonie wedruja pod Twoja spodniczke ... nie prostesujesz, gdy sciagam Twoje majtki, by za chwile sie schylic i zaczac lizac. Kazdy centymetr Twojego ciala w tej okolicy wylize, wycaluje. I jest ona, Twoja cipka, moj jezyk ... uradowany ... zaglebia sie w nia, lize ... i lize ... Ty sie wijesz, wydajesz jeki, ktore swiadcza tylko o jednym - jestes w siodmym niebie. Czuje wilgoc, spora wilgoc ... Wstaje, odwracam Cie, stoisz przodem do sciany, wypinasz pupcie, rozchylasz nogi ... jestes nawilzona i gotowa bym w Ciebie wszedl ... co czynie. Jedna dlonia opieram sie o sciane, druga piesci Twoje piersi ... a on jest w srodku, jest w Tobie, czuje sie wspaniale, teraz to ja wydaje dzwieki, ktore zdradzaja to, jak sie czuje, Ty oddychasz spokojnie ... a ja coraz szybciej, coraz glebiej ... posuwam Cie ... by dojsc, by eksplodowac ... w Tobie. Jutro tez zostawie klucze w drzwiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie :) Jeśli jest chętna kobietka z podlaskiego i okolic Białegostoku to Spotkam się z gorącą dziewczyną do 35 lat spragnioną męskich czułości szukam zadbanej szczupłej zmysłowej chętnej chcę dać masę Miłości i figlarnych przyjemności dla spragnionej, samotnej, inteligentny zielonooki przystojny apetyczny seksowny wesoły brunet, 30 latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro ;).
Żeby nie było nieporozumienia - zwyczajnie szukam darmowej dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro ;).
I właśnie ten jeden Daro szuka darmowej ku..wy. Najlepiej wyuzdanej, napalonej dziewicy, znającej techniki seksualne Orientu... Głupek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeMorai - a czy ja gdzieś napisałam, że lubię dłuższe teksty? :P Ale fakt, nieźle się pobawiłeś o 2 w nocy... ;P Ładnie, ładnie... ja spałam już wtedy :P Doszedłeś chociaż? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×