Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzała34

mam ochotę na romans :)

Polecane posty

Gość kotka na gorrrrącym dachu..
od dłuższego czasu obserwuję go na forum i pragnę strasznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawka, no dziewczyna potrzebuje faceta, jak nic :) Ja niedawno zrobiłam sobie dobrze, więc jestem na lajcie... obiad poczeka, musze dojść do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka na gorrrrącym dachu.. - a bierz go sobie - nie docenił tego, co miał, więc będzie miał Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka na gorrrrącym dachu.. - a ja posluszny, nie kontroluje siebie, bawisz sie moimi instynktami, wiesz, ze zrobie wszystko ... by moc w Ciebie wejsc, zaspokoic swoje pragnienia. Bella_ - a tylko zajrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro zostałem wywołany do tablicy to się zgłaszam, nie udzielam się za bardzo bo pisanie i prowadzenie samochody jest dosyć trudne. Samo czytanie jest niebezpieczne, od tego można zjechać na bok :) Ponieważ robi się tłoczno proponuje abyśmy dobrali się w pary. Bella? wyjdziesz za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na gorrrrącym dachu..
jego pragnienia są takie jak moje chcę by mnie przycisnął do ściany, rozsunął dłonią moje gorące uda, podciągnął spódniczkę do góry wypnę tyłeczek starannie, by mógł wejść w moją ci pkę jak nóż w masło i ostro mnie posuwał DeMorai lubisz gdy mam na sobie czarną skórzaną mini i wysokie szpilki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antydepresant - z miłą chęcią... A Czy ty wejdziesz we mnie? :P DeMorai - z nami koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na gorrrrącym dachu..
truskawka szepnij Fisherowi jakie mysli sprawiają, że czujesz wilgoć i ciepło, o czym marzysz gdy zaciskasz spocone uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a założycielka topiszcza zostanie z niczym.. ;). czyli ze mną :). i dobrze. :) o to szło.... :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na gorrrrącym dachu..
DeMorai jest mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O DeMorai nie warto walczyć .... jak widać, wiem z doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antydepresant dla Ciebie wypne zawsze... No chyba, że złapiesz mnie mocno za rękę, odwrócisz, podniesiesz spódniczkę i zrobisz co zechcesz... bez pytania i bez mojego sprzeciwu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż mogę się chwile opierać... będzie ciekawiej... Przyjdź później i uważaj na siebie za kierownicą. Proszę. Nie pisz jak jedziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie gdy kobieta się opiera a jednoczesnie płonie z pożądania, stawiany opór jest pozorny by przedłużyć zabawę. Już się poprawiam i nie pisze prowadząc. Pozwól że będę pisał gdy będzie mi stał .... samochód w korku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny z niemiec
witaj ja rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antydepresant - wiem, że jak będzie stał samochód w korku to będziesz pisał, Bo jakby co innego stało, to zapewniam Cię, nie pisanie byłoby Ci w głowie ... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótko pisząc
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×