Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzała34

mam ochotę na romans :)

Polecane posty

Gość zapomnialas napisac
na forum, ktore zalewa kupa gowna trudno o niezrecznosc :D. Pozwalam sobie szczerze pisac co widze,a skoro cie to obraza to wniosek prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee dziękuję za dwudziestolatka. A już na pewno nie będę płacić. Najpierw wymyślasz mi od najgorszych a później mówisz o płaceniu. Nie wyglądam jeszcze tak źle aby musieć za to płacić, szukam w necie bo tu można postawić sprawę jasno i odezwą się tylko osoby zainteresowane. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motzz
już dawno nie zalewa i jak tego jeszcze nie zauważyłaś, to najwyraźniej ktoś musi cię oświecić. i nie ma tu "prostych wniosków" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialas napisac
nikomu nie wymyslam od najgorszych, pisze co mysle, a ze slowo romans padlo to doszlo do pewnego nieporozumienia. Lepiej juz chyba zaplacic niz przebierac w odpadach. Niezla 34 latka to ogromna rzadkosc, a skoro zakladasz taki temat to ja zakladam ze nia nie jestes :D Dla 34 latki niezla tzn. taka ktora nie wyglada jak matka polka i do 100kg. brakuje jej 5. Dla mnie niezla to taka ktorej pozazdrosci przecietna 25 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choinka, i tak sie zasiedzialem, ze juz teraz nie ma co drzemac. dojrzala34 - a Ty "nowa" na forum? Moze podpowiem moje zasady: 1. nie wdawac sie w niepotrzebne dyskusje z pomaranczkami 2. jak dostrzezesz, ze ktos Tobie nie odpowiada ... to nie nalezy juz tej osobie odpowiadac, albo grzecznie podziekowac za wspolprace 3. szybka analiza Mnie one ulatwiaja poruszanie sie po forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe sporo mi brakuje do 100 kg, i podobno nie wyglądam na 34 tylko góra 26. Szukam wszędzie w realu niestety mam małe szanse, ponieważ nie mam gdzie i nie mam czasu na to. W knajpie myślę, iż jeszcze gorsze odpady się znajdą, na siłowni już nawet nie patrzę bo tam same ogłupiałe sterydy. Ponieważ ciężko pracuję nie mam czasu na chodzenie w dziwne miejsca i szukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motzz
ja również piszę co myślę i teraz też się tak dzieje, kiedy w jednym ze swoich postów sugerowałaś, że jestem odpadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do uslug ;) Przeciez sama dobrze wiesz, czego chcesz a obrazajace Cie komentarze pochodzace od osob, ktore nie wiedza o Tobie dokladnie nic ... chyba niczego dobrego do sprawy nie wnosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszych niż tu nie
znajdziesz nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motzz to dla ciebie
W tym temacie piszą te same osoby które udzielają się w innych. Wystarczy wejść na stronę główną i już widać kto jest na forum , mimo że ładnie się maskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na chwilę obecną to nic się w "sprawie" nie zmienia :P Ale przynajmniej mniej mi się nudzi w ten długi weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nieco inne zasady: 1. 3 min rozmowy na forum/czacie, jezeli wieje nuda uciekac. 2. Nie umawiac sie z nikim jezeli juz na czacie czy telefonicznie cos nie dawalo spokoju, nie gralo. 3. Wartosciowanie przyszlych partnerow: mozg, wyglad, zawartosc spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialas napisac
komentarze obrazaja glownie kandydatow skoro ona jest tu nowa :D. Co najwyzej ja przestrzegaja. Tobie to pewnie nie na reke bo potencjalne darmowe ruchanko moze sie oddalic :D Naprawde kobieto spieeerdajaj stad jak najszybciej bo jakis psychiczny sie pozniej od ciebie nie odczepi. Poczytaj co ci czarni pisza na pomaranczowo w innych tematach i juz masz obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps....w silowni sa wlasnie fajni faceci....i czesto nic nie biora.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia jestem 3 razy w tygodniu na siłowni i jakoś nie zauważyłam tych fajnych facetów :P Zresztą tam ciężko o inteligencję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev - mnie bardziej chodzilo o zasady ... "rozmawiania" a nie szukania kogos, bo nikogo tutaj nie szukam, a szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialas napisac
na silowni sie nad inteligencja nie pracuje :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała34 chodze na silke ale nie w pl. i wierz mi ze sa tam ciekawi ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zapomnialas napisac Jakie ty bzdury wypisujesz to szkoda nawet mowic. Silownia jest dla ciala to chyba jasne. Jezeli uwazasz ze tylko przypaly tam chodza to gratuluje logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialas napisac
sterydy wyzeraja resztki szarych komorek, wiec nie wiem co cie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała34 zmien silownie. Gdzie mieszkasz?..we wawie-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeMorai Zasady dobierania sobie towarzystwa sa podobne w realu jak wirtualu...moze tylko nie zagalopowywuja sie az tak dalego....ale obowiazuje ta sama procedura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialas napisac
nie tylko ja jestem normalny :D , ale w wiekszosci glownie przypaly. Jest tez grupa lysych 50 latkow z brzuszkiem, ktorzy chca sie zrobic na ibisza, ale w mojej ocenie to tez przypaly tylko na innym punkcie. Odsetek glupich na silowni jest podobny jak na tym forum :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeMorai tak z ciekawości co by mogło być? fev małopolska, choć nie wykluczam zmiany miejsca zamieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie to sa polacy:O...to myslenie ponadczasowe ze: do silowni chodza tylko sterydowe jelopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×