Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzała34

mam ochotę na romans :)

Polecane posty

Dojrzała jesli mialabys ochote poznac mlodszego studenta, 23 lata z Krakowa to mozesz napisac na maila Pachruszcz88@wp.pl. Poprzez maila mozemy porozmawiac na spokojnie bo tutaj na forum to ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bella to gdzie mieszka
jeśli wiek Ci odpowiada to odezwij się na maszwiadomoscvp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialas napisac
z regulu mam racje, a jak koniecznie chcesz sie puscic to wyjdzi do jakiegokolwiek pubu i bez problemu znajdziesz napalonego dwudziestolatka, bo tu przy odrobinie szczescia trafi Ci 60-latek nie rozstajacy sie z respiratorem i piszacy ze ma 40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialas napisac właśnie dlatego że nie chce się puścić to nie idę do baru. Mylisz pojęcia, jeśli chce kogoś stałego to oznacza że się puszczam? Lepsze to niż przygodny seks jednorazowy z kimś z baru. Ja Tobie do spodni nie zaglądam, więc i ty nie zaglądaj mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T-Tn
Odbieraj maile Dojrzała. Tutaj nie ma sensu rozmieniać się na drobne ... pozdrawiam t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialas napisac
umawiajac sie z kims bedac z kims innym zwyczajnie sie puszczasz. To czy puszczasz sie co weekend z kims innym czy z tym samym nic nie zmienia. Do majtek ci nie zagladam bo balbym sie jakies choroby tam spotkac :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział że kogoś mam? Napisałam iż nie mem teraz ochoty na stały związek, a to nie oznacza iż kogoś mam. Polecam czytanie ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do chorób, to podejrzewam iż miałam mniej partnerów niż ty partnerek, więc wypraszam sobie obrażanie kogoś kogo nie znasz i nic o nim nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialas napisac
w takim razie przepraszam, bylem przekonany ze masz meza.Moze dlatego ze bylo uzyte slowo "romans". Nadal jednak doradzam ucieczke stad jak najszybciej. Chyba ze chcesz spotkach nawiedzonego prawiczka ktory na randke przyjdzie z rozancem i bedzie odprawial nad toba egzorcyzmy, albo emeryta ktory przyniesie z soba choroby przywiezione z polskich sanatoriow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie słowo romans nie oznacza zdrady, tylko chęć spotykania się z kimś, nie planując ślubu dzieci itp. Być może nie wzięłam pod uwagę iż większości to słowo inaczej się kojarzy. A jeśli chodzi o ucieczkę to gdzieś znaleźć się musi taka osoba, jak już mówiłam knajpa mnie nie interesuje z wiadomych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialas napisac
spotkanie to nie romans. Romans sugerowal jednoznacznie zdrade, a tym sie brzydze dlatego napisalem co napisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowy pewnie mysli, ze wymienisz sie z kims mailem i od razu pojdziecie do lozka. A przeciez proces doboru "partnera" jest bardziej zawily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może tak myśli, to by tłumaczyło jego atak na moją skromną osobę. Nie mniej mam nadzieję iż uda mi się tą zawiłą drogę przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała34 - a to nie masz jeszcze metody selekcyjnej? ;) Bella_ mmmm ... spodniczke podnosisz do gory? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialas napisac
nie jestes niestety wstanie nadazyc za tym co mysli pomaranczowy :D. Przy tak sformulowanej ofercie jest jasne kto napisze i jak zawila bedzie "rekrutacja" :D Skonczy tak jak napisalem z chorobskiem, albo na spotkaniu w towarzystwie psychicznego maminsynka. A szkoda kobiety skoro to nie typowy romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalzienie wlasciwego kochanka nie jest az tak proste jakby sie wydawalow zaleznosci od tego czego sie rzeczywiscie oczekuje a jezeli wymagania sa dosc wygorowane to kobieta musi tyle zarobic by faktycznie miala w czym przebierac i tu zaczynaja sie takie same schody jakie maja mezczyzni szukajac doskonalej kochanki ktora byc moze z czasem stanie sie ich przystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że mam :) A co do tego iż szkoda mnie to nikt nie powiedział, ze pójdę z pierwszym lepszym. Od tego właśnie jest selekcja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze druga strona tego medalu. Kiedy juz faktycznie sie znajdzie aobie strony sa rownie niezalezne samodzielne i samodecydujace to przy zmianie szerokosci geografiznej zadne nie odpusci realizacji swoich marzen i tym sposobem traci sie ideal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialas napisac - jesli podejda do tego profesjonalnie to co za problem zrobic badania (co pewnie tez jest z korzyscia dla osoby, ktora badania przeprowadza, bo wie na czym stoi). Wiadomo, ze zawsze jest niewiadoma - jak sie kogos w ogole nie zna, no, ale przeciez jak poznajesz kogos "w realu", w celu "pojscia za maz / ozenku" to na dobra sprawe tez nie masz pojecia kim jest ta osoba, jakie ma za soba doswiadczenia. Zmykam sie zdrzemnac, nie broic beze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialas napisac
skoro w rekrutacji udzial biora tylko pierwsi lepsi to z kim pojdziesz :D ? Tu znajdziesz tylko odpady rzucajace sie na wszystko co sie rusza stad te choroby i reprezentujacych soba taki poziom jak poziom tematow na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ideałów nie ma, jakoś nie boję się rozczarowania, że ktoś nie będzie chciał zrezygnować ze swoich planów, ponieważ nigdy bym tego nie wymagała od nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeMorai będę cierpliwie czekać z brojeniem na Ciebie abyście wszyscy tu kibicujący mi mogli zaakceptować bądź nie mój wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motzz
chyba sama pochodzisz z wymiocin jakiegoś galernika "zapomnialas napisac", skoro pozwalasz sobie na tak niezręczne i do tego kłamliwe komentarze o osobach tutaj piszących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialas napisac
ja w tym temacie na pewno mam mniej doswiadczen bo nigdy nie szukalem, wiec nie powiem gdzie, ale na pewno nie tu :D Na twoim miejscu kupilbym sobie jakiegos mlodego i jeszcze sprawnego dwudziestolatka na wylacznosc zamiast szukac wsrod nieudacznikow. To tylko teoria w praktyce nie jestem sobie wstanie wyobrazic siebie na twoim miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj gdzie sie da dojrzala34, jak bedziesz miala szczescie to znajdziesz, na wstepie niech tez pokaze ci badania na hiv, zakladam ze sa aktualne i ze nie bzykal potem nikogo bez papierow...przynajmniej tak to sie robi w de.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×