Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dojrzała34

mam ochotę na romans :)

Polecane posty

Gość motzz
już dobrze uspokój się i schowaj ten język, jeszcze trochę i odgryziesz sobie rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ludzie ktorzy za wszelka cene chca sie odmlodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialas napisac
to nie myslenie tylko doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzala w malopolsce jest od licha silowni, zmien i po sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zapomnialas napisac Ja takich doswiadczen nie mam. Widocznie w kiepskim srodowisku sie obracasz...ale sama je sobie wybralas wiec nie narzekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnialas napisac
albo ty nalezysz do przypalow i tego nie zauwazasz :D.Nie jestem kobieta. Ulze wam jednak i spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialas napisac - ja poznalem po slownictwie ;) dojrzała34 - nie ma mowy, nie napisze o tym, bo najpierw bym musial o tym pomyslec, co pewnie spowodowaloby bezsenna noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialas napisac o-....to przepraszam...ale piszesz jak kobieta :D...stad ta pomylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeMorai No tak mężczyzna i myślenie to może powodować efekty uboczne w formie bezsennej nocy z powodu bólu głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie :( Nie mysle ... logicznie, poddaje sie instynktowi, nie posiadam kontroli nad wlasnym cialem (ktore oczywiscie dziala wysmienicie ;) ), moge wowczas wyprawiac rozne niestworzone "rzeczy", ktore sprawiaja, ze za zadne skarby nie chce sie isc spac ... tylko czynic to ... i czynic ... przez cala noc, do bialego rana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella wróciła! Rozrabialiście? Kto z kim i kiedy? (tak w skrócie) bo idę brac prysznic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez skad ... niestety bylismy grzeczni :( ;) Sugerujesz, iz za chwile bedziesz naga? dojrzala34 - jezyk boli, ale nie od gadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, skoro jedna juz jest naga (Bella_), a druga zaraz ... bedzie naga, to nie musze zgadywac ... kto to bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeMorai - Nie naga :P Jednak najpierw wypiję kawę, ochłone, bom cała mokra po treningu i dopiero prysznic :P ;-) Tak generalnie to do tej pory nie ogarniam who is who i skąd jesteście... Wieku też nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba śpicie.. może i Wam kawę zrobić? ;/ albo sie bzykacie po cichu w tajemnicy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella_ - oj, wez przestan i nie pisz w ten sposob - "cała mokra"!!! ;) Niestety jeszcze nie mielismy okazji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeMorai - w jaki sposób nie pisać? Wiesz - na co dzień musze być porządna, poukładana, stylistyczna i ortograficzna. Mam czasami ochotę zachowywać się zupełnie inaczej, pisać jak głupiotka panienka i po prostu się z tego pośmiać.... No i ten romans jeszcze zostaje :P A ty nie świeć tak mięśniami na zdjęciu, nie lubię tego ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa - myślałam, że chodzi Ci o słowo np. "bzykanie" i styl wypowiedzi :D A Ty zwyczajnie zboczony jesteś i w tym rzecz :x sorry, cofam wcześniejszy komentarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzała34 jeśli masz męża to zakładam, że jak bez majteczek Cię zobaczy, to długo tu nie posiedzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×