Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odkryj swoją naiwność!!!

Oszuści pod Gubałówką!!! Zakopane

Polecane posty

Gość gość
Dzisiaj tj. jeszcze 13.02. też stali. Łącznie 3 grupy. Bylo o tym głośno juz w tv. chyba w Uwadze. Zacząłem ostrzegać ludzi, że to oszuści to zostałem wypchnięty i obrażony kilka razy:) zrobili chłopaczka na 600 zł. Podstawionych ludzi co wygrywali bylo z 4 osoby. Są plakaty informujące o tych oszustach ale ludzie i tak liczą na łatwy zarobek. Proponuje miastu Zakopane obwiesić całe miasto plakatami i żeby hotele i pensjonaty ostrzegały każdego wynajmującego turystę o nich. Im więcej kasy oszuści zgarną, tym mniej ludzie wydadzą na pamiątki i inne produkty turystyczne co oznacza mniejszą kasę dla miejscowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szok, że jeszcze w tym wieku ktoś się na to nabiera szok i niedowierzanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie ale naród ciemny, więc go kroją... laski, jak laski, ale najlepsi są młodzieniaszki w rurkach, którzy chcą ograć "zawodowców" i pomyśleć, że tacy będą walczyć o nasz kraj, kiedy my będziemy na emeryturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziś została oszukana, właściwie sama im dalam 100, nie wiem dlaczego dalam się w to wciągnąć, jestem zła na siebie ale jedynym plusem jest to że mam nauczke. Moja kolezanka zaczęła do mnie mówić żebym nie była głupia bo to oszuści to jakiś starszy gość o mało jej nie pobił. Policja stała 20m dalej i nic. Nie mam ochoty już na Zakopane bo co 20m stoją i zaczepiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w szoku, że jeszcze są tacy, którzy się w to nabierają nie do wiary!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość w Zakopanem
Ja byłam z wycieczką w Zakopanem. Byliśmy na Krupówkach ta ulica ma jakieś 2 km. Przystaliśmy z dziećmi na lody. Dwie dziewczyny stały koło lodziarni. Reszta uczniów siedziała odwrócona w drugą stronę, również ja byłam odwrócona w drugą stronę. Nagle słyszę jakieś krzyki i przeklinanie. Odwracam się a tam Pan w żółtej kamizelce (sprzątacz jak to się mówi)wygania chłopaka (rumuna)16-18l. Dlaczego? Jak chłopak odszedł ten Pan podszedł do nas z kartką na której było napisane Dalej nie doczytałam, lecz tam było zdjęcie małego chłopca który był w szpitalu podpięty do różnych rurek itp. Potem spytałam dziewczynek co od nich chciał. Mówiły, że wciskał im różę i pokazywał tą kartkę. Jak wracaliśmy z toalet zobaczyłam tego samego chłopaka ale z siostrą, matką i ojcem. Naprawdę, mieliśmy szczęście, że ten Pan uratował nasze podopieczne. Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjecia poblikuj może ktos ich zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym inaczej postawił pytanie: kto ich nie zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie na 1000 zł okradli i wyj****e mam kradli kradną i będą kraść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie wierzę, że są jeszcze ludzie którzy wierzą że na drodze wygrają 1000zł!!! no nie wierzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys przystanelam i obserwowalam jak dziewczyne okradli na 700zł. Odeszla bez slowa, tak sie zlozylo, ze potem wracala z nami kolejka z Gubałówki. Podeszla do nich i blagala o zwrot pieniedzy, ale zwyzywali ja, przeklinali i na tym sie skonczylo. Ale czlowiek uczy sie na bledach, wiec mysle ze i ja to czegos nauczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni nie kradna, kazdy daje kase dobrowolnie to o co pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
700zl, masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli macie za duzo kasy, dajcie mi, ja przynajmniej ladnie podziekuje i dobrym slowem poczestuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny naiwny
Witam. To ja się dziś dołączę do tematu. Dałem sobie wyciągnąć (dobrowolnie) 1500. Dobrze , że jestem tu z rodziną bo na bilet powrotny musiałbym zarobić chyba na zmywaku. Ale cóż, życie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caly myk polega na tym ze w momencie podnoszenia papierowej tekturki podsuwa niewidocznie ta dlonia która odkrywa dodatkowy cukierek. Widzisz ze sa 4 cukierki i mowisz 4 to podnoszac wsuwa piatego i jest 5, widzisz 3 i chcesz byc cwany mówiąc ze sa 4 to nie wsunie i sa 3 . Nie postawisz sie bo w grupie gapiów jest 2-3 naganiaczy ktorym daje wygrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Na przeciwko parku linowego Złota Grań znajduje się strzelnica, na której dziad w okularkach oszukuje ludzi. Generalnie za zestrzelenie pięciu kaczek był do wygrania duży pluszak. Ten dziad prawie w ogóle się nie patrzył jak strzelałem, a zestrzelilem wszystkie 5, a później wkręcał, ze zestrzelilem tylko jedna. Moja dziewczyna to widziała. Chcialem się kłócić z dziadem, ale dziewczyna mnie powstrzymała. Uważajcie na tego OSZUSTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turysta

Rok 2019 i poza tym, że teraz grają używając krówek - nic się nie zmieniło. Władze Zakopanego m.in. poprzez pobieranie wysokiej opłaty klimatycznej wzbogacają się na turystach, lecz nie są wcale chętne by zaradzić tej przykrej sytuacji. Dzisiaj zrobiłem tej szajce zdjęcie i grożono mi nożem, że "jeżeli go nie usunę, to stanie mi się krzywda". Proceder jest bardzo podobny - 5 mężczyzn i jedna podstawiona kobieta, która cały czas "wygrywa", by zachęcić do udziału naiwnych turystów. A wystarczyło by uformować małą jednostkę policji ubraną po cywilnemu. Tydzień ich ponagrywać, a potem większą jednostką ich zamknąć. Zrobić z tego głośną sprawę, kilka artykułów w gazetach i szybko by tam nie wrócili... 😟😟😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grajek

Wracamy codziennie, zapraszamy serdecznie 🙂 Żadna policja nam nie straszna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axas

Górale to swołocz. Oszustwa, kanty, zdrada to chyba chleb powszedni tej grupy. Podczas II wojny sprzedali się Niemcom, a później gadali że się pomylili.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ci panowie i panie, oprócz tego co zarobią na turystach, powinni jeszcze otrzymywać wysokie pensje z budźetu państwa i okolicznościowe medale i ordery z w trakcie obchodów świąt związanych z edukacją narodową.

Dlaczego? Ponieważ ich wkład w uczenie rozumu pazernych, głupich ćwoków - jest bezcecnny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Identyczne rzeczy robi się na giełdzie w zakładach pracy na loteriach (w których wygraną jest nieadekwatna do szansy na wygraną) i zasadniczo wszędzie.

Rypia was na cenach na jakości na czym się da.

Władze miasta też żyją z rypania więc czują sentyment do drobnych naciągaczy bo sami tak zaczynali.

Sprawa jest o tyle ciekawa, że to Zakopane stolica polskiego pasterstwa owiec więc niejako to tradycyjne strzyżenie łowiecek. A ludzie którzy wypłynęli na oszustwie jak goofno w kiblu mają swoje ofiary za łowiecki a siebie za pasterzy.

Jedyny sposób żeby się ich pozbyć to ich puścić z torbami.

Podejrzewam, że to w miarę proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

A poza tym albo się jedzie w góry albo do Zakopanego.

Ja sam jak miałem 19 lat to ukradłem w zakopanym album przyrodniczy który mam do dzisiaj.

I chyba jeszcze jakieś książki.

Oprócz tego ukradłem dwie zgrzewki piwa

Jak mi się przypomni co jeszcze ukradłem to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Np można im puścić w obieg fałszywe pieniądze.

Skarb państwa to też oszuści więc im tego nie odpuści.

A przecież na policję z tym nie pójdą.

A podejrzewam że kasę biorą jak leci.

Jakby dobrze pomyśleć to można na nich zarobić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

I tylko misia można tam wygrać?

Są jakieś nagrody pieniężne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Plan mam ale nie mogę się tym zajmować zarobkowo bo zrobiłbym to w celach ambicjonalnych.

A kradnie się dla kasy a nie dla ambicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Zasadniczo w Polsce nie ma loterii czy gry losowej w której wygrane chociaż w połowie pokrywalyby ryzyko.

Może to świadczyć o zmowie.

Albo o wysokich łapówkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

A chcesz się założyć że cię cię przerobie na kasę?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×