Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

witajcie! ja mam do Krakowa bliziutko a w Wisniowej pracuje moj kolega ze studiow, zreszta w Krakowie mam siostre i brata wiec fajnie wiedziec :) ale macie tych zaplanowanych wydatkow. ja az tak nie wybiegam w przyszlosc. ale dzis zgrzeszylam i kupilam w wojasie kozaki szare na promocji rzecz jasna :) przy okazji reserved i 2 bluzki w paski trafily do mojej szafy :) ale wyrzutow nie mam, bo to w koncu wyprzedaze :) w ogole to mysle nad mala dietka przedwiosenna, bo ostatnio bylam na takiej dosc restrykcyjnej i troche mi sie schudlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta Kurczę też sąsiadka!!:-) Ale w sumie nie ma się co dziwić w koncu Krakusy to centusie więc taki temat w sam raz dla nas hehe;-) A z kozaków rozgrzeszam bo porządne kozaki na zime to podstawa!!a już takie po przecenie to bez dwóch zdań "must have"! :-) A ja dziewczyny zachorowałam na okulary ray ban(mam wadę wzroku i astygmatyzm) i coś czuję ze nie wytrzymam i se je kupię:-) Tyle tylko ze kosztuja.............prawie 3 stówy:-( Kupiłybyście na moim miejscu??Ech.... W sumie jakbym przycisneła pasa na przyjemnosciach to ray bany by były na nosie:-) Aha i powiem wam dziewuchy ze ostatnio będąc w sephorze nabrałam sobie trochę próbek w tym próbki dwóch podkładów. Jeden z nich to duble wear estee lauder(zachwalany pod niebiosa) a drugi to clinique even better. I powiem wam ze owszem są fajne ale zeby wydawać tyle kasy na podkłądy???Onie,nie,nie....Mój AA daje radę bez problemu a płaciłam 20 zeta, a juz zupełnie dorównują tym podkładom podkłady ze sredniej polki:loreal, max factor, a kosztują 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo kozaków Scarletta ... Ja też NIESTETY pokusiłam się na szare skórzane kozaki w tym roku i gdybym wtedy wiedziała że jasne skóry tak chłoną wodę to bym ich nie kupiła( 350 zł). Niestety na jasnych skórach tworzą się paskudne ciemne plamy po wodzie i wygląda to bardzo nieestetycznie.. Mialaś już okazję je przetestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
dziewczyny- wygospodarpowalyscie juz odpowiednia sume na prezent walentynkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, racja-Krakusy to centusie :P Dlatego tak dobrze nam idzie to oszczędzanie :) Oszczędna->dzięki za namiar. Sprawdzę. Powiem Ci, że mamy identyczną wadę wzroku i ja też "czaję" się na ray-bany, od wakacji więc może w te wakacje w końcu je zakupie. Co do podkładu to ja ostatnio w Rossmannie kupiłam krem z podkładem firmy Altera (produkcji Rossmann) za 9,99zł i jest cudowny!! I przepięknie pachnie. Także polecam, a moja twarz jest wymagająca. Scarletta-> Oj, pójdziesz do piekła :) tak zaszaleć?! :) no, ale z drugiej strony od czego są wyprzedaże? Raz na jakiś czas można :) Dusigrosz-ka-> Na szczęście ja i mój chłop nie lubimy walentynek. Raczej nie obchodzimy (mnie daleko do romantyczki) a jak już obchodzimy to on mi kupi kwiatka, a ja mu zrobię kolacje i do spania :P Obchodzimy Naszą rocznicę w październiku i urodziny. A Ty co planujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca :)
Hej dziewczyny Gratuluję fajnego pomysłu na topik. Ja również oszczędzam choć od Was napewno skorzystam z tego exela przynajmiej jak rozpiszę paragony itp będę wiedziała z czego mogę jeszcze zrezygnować . Razem z moim chłopakiem na miesiąc mamy 3500 czasem 4000 zł. Ustaliśmy żę ja zawsze płącę rachunki tj: wynajem pokoju 600zł, ilety na 2 os. 180 zł, internet + kablówka 69 zł, telefony mój 60 zł, mojego chłopaka 75 zł, rachunki gaz prąd około 50 zł co miesiąc, benzyna 150 zł, 500 zł wpłacam na oszczędnościowe. Za pensję mojego chłopaka kupujemy jedzenie i chemię tracimy około 800 zł, czasem mamy zaproszą nas na obiad to już jest lżej. Mój chłopak również okłada 400-500 zł na oszczędnościowe. Zbieramy na ślub który mamy pod koniec roku 2012. Sami je wyprawiamy więc musimy zaciskać pasa aby na wszystko uzbierać. Najgorsze są te niespodziewane wydatki tj. samochód, choroba itp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca :)
dusigrosz-ka My mamy 4 rocznicę w walentynki :):) Przygotuję jakąś kolację, winko . Nie wydajemy pieniędzy na takie bibeloty jak baloniki w serduszka, słoniki , maskotki itp. Raczej ja kupię jakąś koszulę mojemu chłopakowi, a on mi jakąś bluzeczkę, tunikę itp. Przynajmiej jest to coś pożytecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczedna wiem jak to jest z jasnymi kolorami, ale te sa raczej ciemniejsze, ale daleko im do grafitu, takie posrodku. poza tym sa w takim stylu "motorowym", wiec ewentualne przetarcia beda ok. oczywiscie juz je zaimpregnowalam i jutro zamierzam je ochrzcic :) mam jasne czolenka z wojasa i powiem wam, ze jak zlapie mnie nagly deszcz to owszem plamy sa ale po wyschnieciu znikaja. mam nadzieje, ze z tymi bedzie podobnie. jutro sie okaze. :D ja chyba w ferie wybiore sie na przeglad ginekologiczny, juz sie umowilam na poczatek ferii na wyciecie pieprzyka, na fundusz na szczescie. troche sie boje, ze bedzie bolalo itd. :O wlasnie sie dowiedzialam, ze moja szwagierka jest w ciazy. fajnie, bo niedawno wychodzila za maz, ma 37 lat i bala sie czy szybko zajdzie a tu raz dwa i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
poczatkujaca-> nie mialam na mysli serduszek, bibelotow i innych tego typu "pierdolek".. wlasnie zastanawialam sie czy wypada kupic jakas koszule, lepsza wode? :) i ile przeznaczyc na to z lutowego budzetu :) tez musze sie wybrac na PRZEGLAD- ale wizyta w ramach funduszu- a nie bylam juz chyba z 1,5 roku- wiem wiem wiem..ale szczerze! neinawidze wizyt u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybieram się 8 lutego na generalny przegląd :) Ile przeznaczamy po 150 zł Ale tylko dlatego taki budżet ponieważ mamy jeszcze bony świąteczne za którą kupimy jedzonko na conajmniej 2 tygodnie:) Ja kupuję koszulę taką żeby miał na codzień do jeansów. Panna Młoda 2012 [url=http://slub-wesele.pl/]http://s5.suwaczek.com/20121020310113.png Panna Młoda 2012 [url=http://slub-wesele.pl/]http://s5.suwaczek.com/20121020310113.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
super pomysl. dzisiaj kolejny raz potwierdzila sie moja teza- tym, co mnie zawsze wykancza sa nieprzewidziane wydatki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł dziewczynki:-) A propo walentynek to ja mam póki co sytuację "nie wiadomo co dalej" a więc być może ominie mnie w tym roku ten wydatek. Gdyby tak było to będzie wtedy ta kaska przeznaczona na ray-bany a co! :-P la-lyla świetne sa ray-bany koloru grafitowego z filoetowym spodem oprawek-zobacz koniecznie!:-) Początkująca, Witamy Ciebie w naszych skromnych progach, z uwagi na to ze oszczedzamy możemy poczęstować co najwyżej tanią herbatką z Biedronki;-) A tak już powaznie to jeśli mogę się wtrącić to skoro potraficie przy zarobkach 3500 odkłądać 1000 zł to uważam że jak zarobicie razem 4000 zł to te dodatkowe 500 zł również powinno lądować odrazu na oszczędnosciowym. Scarletta To daj znać, czy buty dały radę po dzisiejszych testach bojowych w kałużach i śniegowym błocie:-) A co do pieprzyków to nic się nie bój, ja ejstem weteranka w tych sprawach ( 3 usunięte) i z ręka na sercu Ci powiem że NIC nie czujesz!!Także bez obaw:-) dusigroszka A może jakiś fajny szalik...?rękawiczki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
tez o tym myslalam ( w sensie- o rekawiczkach i szaliku). Ewentualnie chabrowy sweterek :) (wyjatkowo twarzowy kolor dla mojego miska :) ). do wyplaty az 14 dni. czuje ze zaoszczedze znacznie mniej niz zamierzalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczędna kobita Taaak Początkująca to Panna Młoda 2012 :):):) Powiem, że jak mamy więcej gotówki to wrzucamy do kopert w domu. Bo wolimy mieć gotówkę , ponieważ cały czas przed ślubem musimy płacić jakies zaliczki itp. No i mam jeszcze w maju komunię chrześnicy nie mam pojęcia co jej kupić. Może macie jakieś pomysły ??? Teraz dzieciaki są zupełnie inne niż my :) Ja tam cieszyłam się jak dostałam rower a teraz ... Dziękuję za przywitanie od razu informuję, że bardzo lubie herbatkę z biedronki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczedna musisz kupic te ray bany koniecznie, bo to inwestycja na lata dlatego popieram bez dwoch zdan :D a ten poklad even better jest na przebarwienia, nie wiem jaka masz cere ale jak aa byl dobry to nie zmienialabym na twoim miejscu. ja dlugo uzywalam maybelline tego w formie musu ale potem przestal mi pasowac, zmienilam na revlon color stay i tez byl ok, ale w koncu czulam sie w nim jak w masce wiec stad nowe odkrycie clinique anti blemish solotions. jak masz swoj ulubiony i nadal ci pasuje to sie go trzymaj :) buty zdaly egzamin, do przystanku mam niezla droge, ale od domu do glownej drogi mam zaspy prawie do kolan, buciki troszke sie zmoczyly ale jak dojechalam do pracy byly suchutkie i bez zadnej plamy. za to mama mnie wkurzyla, bo widzialam sie z nia chwilke i oczywiscie skomentowala nowy zakup z przekasem ... brrrrrr poczulam sie jakbym byla znow nastolatka a mam prawie 30- stke na karku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nieeeeeeeee
dusigroszka pamietaj, ze oszczedzanie na zdrowiu konczy sie wiela razy wiekszymi wydatkami, wiec smigaj na kontrole do gina!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krok za krokiem
pisalyscie o oszczedzniu Ja swojemu chlopakowi a wlasciwie narzeczonemu bo jestesmy zareczeni kupilam perfumki I wsio:) al to i tak wydatek niezly 25 zeta...:( Myslalam tez o koszulce z krokodylkiem ,ale jest jeszcze drozsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krok za krokiem
mialo byc-pisalyscie o walentynkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krok za krokiem
i kolejny byk-mialo byc250 zeta...,sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ray-bany- cuuuudna sprawa :) panna mloda-> o az takim wydatku dla mojego Pana nie myslalam. Bylam przekonana ze prezent do stoweczki wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
jeszcze nie kupilam :P moze beckhama albo male ckin2u? myslalam tez o koszuli albo wspomnianym wlasnie chabrowym swteerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krok za krokiem
euphoria men:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny muszę się pochwalić postanowiłam wpisywać w excela wszytskie wydatki itp nawet mi to sprawnie idzie. Po drugie wypisalam na cały tydzień jakie dania przygotowywać będziemy na obiad do pracy dla mnie i mojego Lov. Nawet nie wiedziałam, że jestem taka skrupulana. Gotuję na 2 dni. Wszystko pakuję w pojemniki i zabieram do pracy:) W pracy piję wodę lub herbatkę zieloną, więc w sklepiku pod firmą nie zostawiam codziennie po 10 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×