Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość pisałam na początku topiku
hej ja na konto oszczędnościowe pt " aparat na zęby " przelałam z tej wypłaty 610 zł :) w sumie mam już 1300 zł a potrzebuje 1950 zł do kwietnia na drugim koncie, które jest bez określonego celu mam jakieś 5000 zł mam je aktualnie na lokacie z odsetkami jakieś70 zł rachunku popłacone, jeszcze tylko ok 10tego telefon jakieś 40 - 50 zł i w przyszłym tygodniu lekarz minimum 180 zł. kosmetyki najpotrzebniejsze i lekarstwa też już kupione na swoje przyjemności w tym msc mam jakieś 300 zł jakie nie ciut więcej. więc nie jest źle, jak wyjdzie w praktyce to się okaże :) czy coś nie wyskoczy po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na koncie oszczednosciowym 1000 zl zostalo....ale jak nam się sytuacja troche polepszy to tata mnie splaci wiec jakos to bedzie ....do 10 zostalo mi 240 zl , przy dobrym obrocie sprawy uda mi sie z tego zaoszczedzic jakies 150 zl....oby oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pali a musi oszczedzac
nie pale od 3,5 godziny, szlag mnie trafia.w tym czasie wypalilabym 5-8 sztuk wiec oszczednosc jest.czy pojde do sklepu nie wiem poki co znajdowalam sobie zajecie,teraz ratuje sie kawa (bol glowy atakuje).dziwi mnie ze po tak krotkim czasie mam juz problemy ze skupieniem sie,z opanowaniem nerwowosci. co do oszczedzania posprzatalam w biurku i uzbieralam 5 zl wiec poszlo do skarbonki. chce piatek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmotywowana Nie tak pięknie, bo przelałam już 300 zł na oszczędnościowe więc gdyby nie moje "styczniowe szaleństwo" to miałabym juz 2200, a tak to jestem w tym samym miejscu co byłam. Ale trudno,nie ma się co łamać.Przecież nawet "najlepszym" zdarzają się wpadki...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie , że tak.....widzisz ja miałam 2200 i spadłam bardzoooooooo ale niestety tak musiałam. Nieźe sobie radzisz więc się nie przejmuj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedna z przymusu
z tej serii jest b dobry spray do wlosow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmotywowana spoko masz przynajmniej fajną kurteczkę, nie żałuję:-P A co do Twoich oszczędności to są one wydawane z konieczności także jesteś idealnym przykładem na to że warto oszczędzać, bo nigdy nie wiadomo co nas spotka jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
bardzo ładnie, oszczedna :) nie ma tragedii. Pamietaj ze Tobie tez nalezy sie od zycia odrobina przyjemnosci :) poza tym chyba i tak idziesz zgodnie z planem ? zmotywowana-> jeszcze się odkujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
widzialam juz jakis czas tem,u te maseczki do wlosow. Duzo dobrego się o nich naczytalam, takze chyba się skuszę - nie ukrywam ze rowniez cena mocno do mnie przemawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
oszczedzamy 5 miesiacy po 300 zl, powinnas miec 1500 zl, masz 1900 nie narzekaj :D podsumowanie bedzie po wyplacie... ( w poniedzialek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
szalu raczej bym, sie nie spodziewala. musze splacic dlug, pozyczylam 5 dych z oszczednosci, a do poniedzialku jeszcze zostalo troche czasu. Fatalnie sie obchodzilam w tym miesiacu z pieniedzmi- chcialam szalec na zakupach, to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja tylko na chwile, bo pochorowala mi sie corcia, teraz spi ale martwie sie jak to mama :( to moze ja zrobie jakies podsumowanie? pierwszy miesiac oszczedzania zakonczyl sie smetnie, zawinily wyprzedaze i moja slaba wola :( plan byl, ze odloze tysiac i niby odlozylam, ale 500 stow poszlo do telewizora, ktory nam padl pare dni temu :( wlasnie dostalam wyplate 3 tysiaczki z haczykiem (malym niestety:(), konta oszcz. jeszcze nie zalozylam i to mnie martwi, ale nie wyrwe sie ani na chwile do banku, bo mam mlyn w pracy, czekam wiec na ferie. zlozylam papiery o pozyczke bezprocentowa w banku, kasa (12 tysiecy) bedzie za 2 tyg. a od kwietnia beda mi potracac 500 zl. o swoich przyjemnosciach w tym miesiacu nie mysle, choc na pewno wybieram sie do fryzjera i chyba mi to musi wystarczyc he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male miasto
u mnie cała wypłata poszła na konto oglądałem łóżka wersalki no 600 stów jak nic trzeba mieć rozmawiałem dziś z szefem szykuje się premia i podwyżka na koniec lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusigroszka Masz rację nie ma co narzekać, ważne że poszłyśmy po rozum do głowy i już nie żyjemy sobie tak jak kiedyś lajtowo od pierwszego do pierwszego trwoniąc całą wypłatę na zbytki świata doczesnego;-) Scarletta Jakiś samochód kupujesz..? A konto załóż czym prędzej, jak tylko córcia wyzdrowieje i będziesz się mogła wyrwać z domu.. Małe miasto A może coś takiego??kosztuje tylko 2 stówy... http://allegro.pl/lozka-lozko-materac-lux-140x200-najtaniej-i2070595468.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro robimy podsumowanie to dorzucę swoje: -konto oszczędnościowe 500zł -skarbonka ok.100zł Dzisiaj niestety byłam na "przeglądzie" u mojej Pani gin. Na szczęscie zapłaciłam tylko 80zł z usg, ale mam skierowania na drogie badania i musze je zrobić w dwa cykle :/ Zaszalałam dziś i kupiłam kominek za 10zł :D Mam już dość zimy!! -18stopni. Brrr... ciekawe ile przyjdzie wyrównania za ogrzewanie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la-lyla 500 zł, oj zazdroszczę Ci że możesz tyle odkładać. Wystarczy rok i masz 6 tysiaczków-mmmmm też bym tak chiała:-) Skarbonke masz przeźroczystą...? Ja nie mam pojęcia ile się w mojej uzbierało. Oficjalne rozbrojenie puszki maj/czerwiec .Ciekawa jestem ile do tego czasu uzbieram... A zbierac do puszki lubie, oj lubię, tym bardziej że mam świadomość że ta kasa jest już na moje przyjemności:-) A kominek fajna sprawa, szczególnie zimą...:-) ja "palę w piecu" najczęsciej olejkiem sandałowym. Uwielbiam ten zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędna->500zł bo długi pościągałam :D Normalnie to 200-300zł odłożę plus dodatkową kasę z allegro. Moja skarbonka to taka puszka (jak po mleczku skondensowanym) kupiona za 4zł w sklepie Floo (czy coś takiego) z logo auta z filmu "Auta 2" :) Ale namieszałam. Mniej więcej pamiętam ile wrzucałam i ile wrzucał mój luby za karę. Aha, bo wam nie powiedziałam. Za każdym razem gdy czegoś nie posprząta to wrzuca kasę :) a że jest leń to się uzbierało :) Na razie nie mam weny twórczej na zakupy. Byłam dzisiaj w Galerii w kilku sklepach i nic mi się nie podobało. A co do kominka to mam z olejkiem czekoladowo-waniliowym, ale trochę mdły jest. Muszę spróbować tego sandałowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la-lyla Ty windykatorko..:-) Mam tylko nadzieję, że nie odzyskałaś pieniędzy w ten sposób co Borys w filmie "Dług" hihi :-D Tak mi sie skojarzyło , bo oglądałam go (po raz chyba setny) w poniedziałek w TV...;-) No ja też mam taka puchę ale z małpą na drzewie:-) Ważne że nie widać co w środku! Wolę się przyjemnie zaskoczyć kiedy dorwę się do niej z otwieraczem do konserw:-) Zbierasz na coś konkretnego la-lyla? A raczej czy ZBIERACIE,bo w końcu Twój facet chcąc nie chcąc też się dokłada :-) A wiesz, że niezłą mu tą karę wymyśliłaś..?:-D A wena twórcza na zakupy pewnie wpadła w odwiedziny do naszej dusigroszki, także ją zapytaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedna z przymusu
fajne to lozko Lux i tamsze jak niejeden materac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... przyszłam się Wam trochę wyżalić...bo ja juz nie wiem co jest... po ciężkich kłopotach finansowych , które niestety nadal trwają (wypłatę , którą dostanę w lutym będę musiała całą dać rodzicom- więc nic nie odłożę) przyszła pora na psucie się sprzętu !!! Wczoraj poszedł mi komputer stacjonarny , wgrałam na nowo windowsa , działał kilka godzin , dzisiaj znowu nie działa :(((( Spalił nam się czajnik elektryczny , który ma kilka miesięcy a skubaniec kosztował 170 zl ;/;/;/ Muszę z nim jechać do serwisu....poza tym dzisiaj odmówił mi posłuszeństwa laptop....juz myślałam , że też się zepsuł ale udało mi się go ''uratować'' przywracaniem systemu....co najśmieszniejsze ja tego laptopa uzywam bardzo rzadko i tylko do internetu nic poza tym ...więc nie wiem co to za zła passa.... jak juz wspominałam w lutym nie uda mi się odłożyć nic , kompletnie nic. Pocieszające jest to że tata od wczoraj chodzi do pracy , ale będziemy mieć niestety trochę zaległych rachunków z tego miesiąca , mam nadzieje , że jakoś to będzie bo zaczynam naprawdę się załamywać....czuję że lada dzień będę szukać drugiego etatu... A póki co nawiązuję kontakty ze znajomymi z Niemiec mam nadzieje , że marzec-kwiecień pojadę do Niemiec coś zarobić bo ten rok mnie zaczyna przerażać już od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
wena twórcza zakupowa u dusigroszki :D :) ale w tym m-cu musze się pilnować, dziewczynki, naprawde. w lutym kupię ytylko bluzke i zakiet. w koncu zaklad z moim męzczyzna nadal obowiązuje :P zmotywowana-> straszne rzeczy się dzieją, jak to mówią- nieszczescia chodzą parami ( a tutaj nawet chyba stadnie). U mnie kilka lat temu w ciagu tygodnia padl komputer, zepsul sie nowy telefon, spalil tuner do TV... bylam wczoraj w Kinie na W CIEMNOSCI w ramach akcji- SRODY z ORANGE. 2 bilety=19 zl :) a film bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
dzięki Panna Mloda 2012, na pewno sprobuje , bo na razie chudnę mimo, że leże drugi tydzien :( już sie nie mogę doczekać wypłaty... najgorsze jest to,że muszezaczac oszczędzać na aparat na zęby bo zajczynaja się cofać. Jeszcze z rok i będę je mieć pofalowane:(( a koszt dwuletniego leczenia i aparatu to 6000 zł :( od października chce iść wrócic na studia więc czeka mnie wydatek wpisowe 330 zł i czesne 350 zł na miesiąc :(( do tego budowa i dojdzie dziecko jak sie szczęsliwie uloży... skąd na to brać??? jak temperatura u WaS? napiszcie z jakiego rejonu jesteście. u mnie malopolska -30 o 7rano!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×