Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość Madziula kaaa
Miało być: " nie przyznaję się boi wstyd ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zacząłem od inwestowania:) Niewiele osób wie jak duzo hajsu mozna ubić na przyklad na prostej grze na platformie mforex.pl :) Szczegolnie polecam inwestycje w rope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wole oszczędzac nieco 'agresywniej'. Czemu nie sprobowac swoich sił np w grze na mforex.pl ? Spróbowałem juz kilka razy i jestem na dość sporym plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam sobie te kolczyki zwykłe małe kuleczki. teraz myślę czy nie kupic sobie sartfona na raty mam gotówkę ale sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny tu ja autorka- oszczędna kobita:-) Widzę że topik ciągle się rozwija, fajnie:-P U mnie z oszczędzaniem chwilowo kiepsko, ale zmieniłam pracę na lepiej płatną więc znowu muszę rozplanować wydatki miesięczne i określić kwotę którą będę przelewać na konto oszczednosciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie czy coś zmieniło się u was przez ten czas jeśli chodzi o pracę? Bo ja zarabiam 2300 zł, może nie jakoś super ale jednak postęp jest:-) A co u Ciebie dusigroszka?:-) miss gratuluję mieszkania, zazdroszczęęę:-) W ogóle to miło was widzieć ( czytać:-P) dziewczyny, fajnie że ten topik jest do tej pory odgrzewany:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wyplaty ok. 2600 i z tego oszczedam ok 1300 chyba to jest malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ale fajnie, że jesteście :D Boże już prawie 12, a ja ciągle w wyrze :P ja zarabiam około 4000, oszczędzam 1500 (ale jeśli coś dodatkowego wpadnie, to połowa na oszczędności, połowa na przyjemności ;) ) dostałam zakaz nadgodzin, ale wczoraj nam system padł i szef powiedział, że WYJĄTKOWO mogę haha 5 dni zdążyło upłynąć :P do tego 900 zł płacę za mieszkanie a reszta się rozchodzi, wiem, że to żalowe, ale czasem proszę mamę o kasę, a mam 27 lat :/ ja biorę kredyt na 20 lat, będzie mnie kosztował jakieś 1k miesięcznie plus czynsz i rachunki, myślę, że sobie poradzę. Na urządzenie na początek zostawiam sobie 50k (rodzice obiecali, że zapłacą ekipie) mieszkanie ma 44m i mieszkam w Krakowie - co sądzicie? oddają dopiero w sierpniu, stan deweloperski. Miłego weekendu moje szalone oszczędzaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula kaaa
U mnie to tak wygląda że mieszkam u mojego męża więc za mieszkanie nie płacę, opròcz tego wynajmuję pokōj blisko mojej pracy żeby się tam zatrzymać jak pòźno skończę. Za pokòj płacę 300 euro czyli bardzo mało. Dla poròwnania zacytuję jeszcze raz że kawalerka tutaj to koszt 600 euro na miesiąc. Myślimy nad zakupem drugiego mieszkania gotòwką bo jak złączymy oszczędności to nas już stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie przeczytałam caly temat. Autorka tematu dala motywacje wielu osobom w tym sobie :) Fajnie ze po latach dalej piszecie. Widzę ze duzo osób z Krakowa, w tym ja. Pracuje od trzech lat, przez pierwszy rok kazdy weekend spędzałam na zakupach i kupowałam co mi się spodobalo. Czasem w miesiącu 700 zl szli na p*****ly. Które i tak powywalalam przy okazji przeprowadzek. Mój sposób na oszczędności: Służbowe auto - zero kasy na transport ! Poważnie wymyśliłam sobie prace z autem zeby nie miec swojego i dopielam swego. Nie chodze na zakupy z nudów. Zdobywam eko jedzenie od znajomych hodowców za grosze Wszystko używam do czasu aż nie da sie juz naprawić (popekany smartfon ale dziala :P siedmioletni laptop)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula kaaa
A ja wpadła na pomysł odkładania także na wakacje. Opròcz tego co co miesiąc odkładam, będę wrzucać miesięcznie jakieś 400-800 zł ( 100-200 euro) " do skarpety ". Takim sposobem mam już 1200 ( 300 euro) odłożone a do wakacji jeszcze hoho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaandzia
hej oszczędzaczki wrócilam wczoraj z niemiec,wymęczona ale warto bylo :)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula kaaa
Jak mnie ta kafeteria wkurza, napisałam post ii go wysłać nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym miesiącu zaoszczędziłam dużo, około 7500 zł tym samym suma zaoszczedzona to około 190 tysięcy zł. Za to moją pulę wakacyjną szlag trafił bo obkupiłam mojego męża w drogie obrania i jeszcze na wycieczkę pojedziemy. Ciekawe czy mi tego posta wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula kaaa
17:46 to ja Madziula kaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula kaaa
Dokładnie 191672 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaandzia
poszalalam dzisiaj na zakupach odziezowych i trochę dzieci rozpiescilam :)moja kuchnia jest jak z marzen idealna taka o jakiej marzyłam az się nie chce z niej wychodzić :)podsumowując warto bylo na ten remont oszczędzac teraz korci mnie lazienka ale moze dopiero wiosną się zbiorę do tego,zbliza się czas prezentów aponiewaz moj chrzesniak ma roczek w swięta kupilam mu auto na akumulator 400 pln poszlo ale jest super i napewno się maluch ucieszy :)madziulkaaa ja tyle pieniędzy to jeszcze na oczy nie widzialam co ty masz odlozone gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula kaaa
Malandzia, dasz radę kochana kobietko. Poza tym emocje ktòre dajesz innym i przeżycia są bezcenne. Ja podarowałam mojemu mężowi weekend poza domem, wszystko w.najlepszej wersji, właśnie siedzimy w restauracji i zajadamy się świeżymi rybami. Kasa jest ważna ale są inne sprawy jeszcze ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona23333333
dokładnie zgadzam się z postem wyżej :) Też jestem zdania,że trzeba oszczędzać ale bez przesady. Mam koleżankę w pracy która robi w Niemczech pięć lat, na urlopy jeździ bardzo rzadko, samochodu nie ma, na zakupy się z kimś zabiera raz w tygodniu,najtańsze jedzenie, ubrania w kiku, a fryzjera nie widziała chyba ze sto lat, w efekcie jest przed czterdziestką samotna a wygląda na więcej jak 50 lat. Nie rozumiem jak można tak dziadować :/ My wróciliśmy do Polski na dwa miesiące i jesteśmy w trakcie robienia prawa jazdy. Niczego sobie teraz nie żałujemy. kino, kręgle jakaś pizza na porządku dziennym :) Kupiliśmy nowe łóżko, trochę nowych ubrań,telefony i szykujemy sie do kupna samochodu :) Pewnie w styczniu wrócę do Niemiec goła ale za to wesoła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaandzia
ja tez wydaję i wydaję :)i sprawia mi to radosc...kupuję nowe dekoracje do mojej nowiutkiej kuchni jakies superowe kubki wiadomo jak urzadzic od nowa to od nowa :)cięzko charowalam i kupuję co nie znaczy ze nie sprawdzam cen porównuję zaglądam i dopiero kupuję,glównie inwestuję w moj dom :)ale dla siebie tez trochę rozkoszy perfumy z avon moje ulubione zamowilam na allegro bo sa duzo tansze niz przez katalog,lubie percive,incadessence,i rare goldi te zamowilam,do tego sporo nowych ciuszkow nie jakies specjalnie drogie ale z dobrego gatunku glownie rzeczy tureckie i takie ktore wynoszę a mam nosa na polowanie na okazje i kupuję naprawdę niedrogo ,moje coreczki tez powyrastaly z ubran więc tez trochę je obkupilam,za male rzeczy wylądują na allegro albo olx i napewno się sprzedają,tylko nie mam czasu się za to zabrac :)poleccie jakies konto oszczednosciowe ja mam w bgz optima ale teraz tam kiepskie oprocentowanie,a ze mam większą gotowkę chcialabym ją gdzies ulokowac pytanie gdzie?narazie pieniadze lezą na zwyklym ror w wbk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaandzia
Gdzie wy się podziewacie?wracajcie bo ja bez was wszystkie pieniądze przepuszczę :)jakie macie noworoczne postanowienia w związku z oszczędzaniem?ja mam zamiar z 400 pln wskoczyc na 500 pln i tyle przelewac na oszczędnosciowe,czyli 100 zl więcej mam konto w bgz optima oprocentowanie niziutkie ale jednak zawsze coś.Wydałam juz sporo kasy no bo wiadomo prezenty swiateczne swieta itd i tak jak co roku wyrzuciłam duzo jedzenia bo nie zdązylismy zjesc,kupiłam tez nową choinkę kupilam białą taką do sufitu wygląda slicznie od razu nowe bombki,swiatełka...i tak sobie pieniązki leciały ;)ale teraz od nowego roku to juz wezmę się w garsc moj plan jest taki zeby pod koniec 2016 roku miec zaoszczędzone 15-16 tysięcy.Wiem ze jestem w stanie to osiągnąc ale muszę się bardzo wziąć w garsc bo bardzo lubię zakupy mam w domu pełno niepotrzebnych rzeczy spróbuję powystawiac na allegro albo olx a co do tego to przed swiętami sprzedałam dwie sukienki których nie nosilam i wpadla mi stówa ktora powędrowala do mojej nowej skarbonki :)stara juz rozpruta i kasiora wydana na przyjemnosci dla naszej rodzinki uciekam piszcie cos piszcie bo cięzko mi oszczędzac bez was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaandzia
zmotywowalam się i wystawilam trochę rzeczy w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zacznę oszczędzać od 1 stycznia,wczesniej tak malo zarabialam ze nie bylo jak,utrzymuję się sama mieszkam w wynajętym malutkim mieszkanku sam czynsz to koszt 450 zl,od stycznia dostaję podwyzkę i chociaz sto zl miesięcznie będę chciala odlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asda  pisałam w 2012 r
malaandzia ja wrocę do Ciebie i będziemy razem oszczędzać :) razem z nową Koleżanką ;) dusigorszka! co tam ostatnio kupiłaś pochwal się. ja planowałam nic nie kupowac podczas tej wyprzedaży ale niestety przydarzył się bezowy trencz i koszulka pod marynarkę :P ja koncze rok ze stanem konta oszczednoścowego: zero zł :classic_cool: udało mi sie uzbierać w koncu 89 tyś z groszami ale wszystko dałam na dom. troche mi dziwnie ale co tam bawimy się dalej ;) Madziula kaaa - pytałas o mieszkanie. ja miałam wkład własny plus kredyt niby miał być na 15 lat ale udało się wczesniej spłacić. Tobie też się uda pozbyć wczesniej tego balastu ;) ja zreszta w lutym tez zaciągnę kredyt na parę lat i bede znowu splacac. blleee :o ale co zrobic ;) moj plan na 2015 - w zwiazku z tym kredytem nie bede oszczedzac i trzymac gotowki na rachunku (bo to mi sie nie bedzie opłacać) tylko nadpłacać nią kredyt. licze ze splace go nie w 5 lat (na tyle bedzie wziety) a np. w 3. bylo by super. ale to od nowego roku, dzis sie bawimy. szampańskiej zabawy ;) ps kasy nie trzymałam na rorze. mam rachunek w getin banku. jest tam bezplatne konto oszczednosciowe z oprocentowaniem 4% do kwoty 10 tys. (takie oprocentowanie jest gwarantowane przez cały rok 2016 tez). poza tym mają dobre lokaty - rzedu 2,5-2,7%. zainteresujcie się tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigroszszka
witam dziewczeta :)nadal oszczwdzam choc na wyprzedazach poszalalam.i nadal widze sporo fajnych okazji.ale wprowadzam sobie limity w nowym roczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asda 2016
dobrze ze wrocilas Dusigroszka bo ty mnie zrozumiesz. byłam dzis na wyprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asda 2016
no gdzie reszta mojego postu? no wiec wyjscie skończyło sir inaczej niz planowalam :) dobrze sie zaczęło ten rok. ;) ale swetry kupiłam fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_01
Ja też oszczędzam ile się da na mieszkanie :) Chcemy z mężem wziąć kredyt, ale wtedy jak będziemy mieli połowę odłożone na mieszkanie - już niewiele zostało i myślę, że w kwietniu/maju pójdziemy już do doradcy finansowego rozpocząć wszelkie formalności i w tym roku - mam nadzieję - będziemy mogli wprowadzić się do naszego wymarzonego mieszkania :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusrigroszszka
a moze by tak jakies male podsumowanie 2016? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×