Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość dusigrosz-ka
jak Wam idzie oszczedzanie, dziewuszki? witam w nowym tygodniu pelnym pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena 1990
Oszczędzamy!! Oszczędzamy dusigrosz ka!!!:-)) .... Tylko czasami rzeczywistość dopada i trzeba wyskoczyć z tych oszczędności, ale dobrze, że je mamy prawda i jest z czego??:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam na początku topiku
u mnie styczeń ciężko się zapowiada... ale oszczędzamy :D oszczędności póki co nie ruszyłam.. w grudniu udało mi się wiecej odłożyć... no ozczędnościowym rachunku mialam 5000 zł i dałam to na lokatę w GNB i spodziewane odsteki to ok 72 zl :) na drugim koncie oszczędnioścowym mam 600 zł ale zbieram na aparat... muszę mieć 1950 zł za 3 miesiące a rachunek ror prawie pusty :-) ale nic nie potrzebuję w tym miesiacu... chyba, że jakieś wyjście czy coś to tylko tyle wzasadzie z ciuchów w tym msc kupilam spodnie i swter i dość dużo kosmetyków, byłam u lekarza, popłaciłam rachunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, to znowu jaaaa!:-) Dzis ostatni dzień urlopu, ale sobie odpoczełam od mej "ciężkiej" pracy hihi. No co? Klikanie całe dnie i czytania pudelka też jest męczące:-P Dusigrosz-ka To Ty pracujesz w porządnej firmie. Co jak co ale Zelmer to super sprzęt!Odezwę się jak będe wyprowadzać się na swoje...;-) la-lyla jak tam Twoja dieta chlebowo- smalcowa..?:-D Majorka na nas czeka Dziewczyny więc zaciskajcie pasa!!:-) A przepis mniam, mniam. Uwielbiam rózne wariacje makaronowe!! pisałam na początku, Czyli mówisz ze jak ktoś ma nadwagę to warto zainwestować w aparat na zęby..?:-) Teraz akurat dobry czas na wymianę garderoby, bo we wszytstkich centrach handlowych są wyprzedaże.Nieżle Ci sie trafiło!:-) Zmotywowana No cześć!! A czemu to do nas Panna nie zaglądała..?? Oj chyba będzie nagana:-) Witamy Cię spowrotem Kochana! Widzę że mimo że do nas nie wpadałaś to spora sumka się zgromadziła u Ciebie na koncie- brawo!:-) Dusigroszka A tak w ogóle to gratuluję super oszczedności!! Mimo iż szastasz w centrach handlowych kasą na prawo i lewo to widzę ze bilans niczego sobie!!:-) Kurczę Ty mnie niedługo dziewczyno prześcigniesz, muszę się wziąść za siebie i nie kupować tortilli i coca coli !!hehhehe pełny relaks, Witamy Ciebie na naszym temacie i zapraszamy codziennie - mamy otwarte 24 h/dobę :-) Milena 1990 czyżby dopadły Cie wyprzedaże...?Przynać się i to juuuuż!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a propo wyprzedaży i oszczędzania ,jeśli cierpicie na brak ładnej bielizny to warto wybrać się do RESERVED! Kupiłam sobie tam 2 sztuki biustonosza za UWAGA, UWAGA 19,99/sztuka!!Nawet w H&M nie ma tak dobrej ceny na bieliznę, także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
może i firma jest porządna, za to płacą marnie :P. W ogóle w tym roku mielismy sporo zawirowan- m.in. spotkala nas przeprowadzka do nowej hali i chyba na premie nie ma co liczyć. W ogóle pracuje się też srednio. Ale dobre i to :P. Sytuacja na rynku pracy na podkarpaciu ejst tragiczna, wiec ciesze sie tym, co mam. Na ciuchy wydaje majatek, za to oszczedzam na wszystkim innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie nawet ok, leżę chora w domu :( A tu nie ma dużo pokus :) Przedłużyli mi umowę do końca marca więc odetchnęłam z ulgą! Na razie usiłuję ściągnąć długi od matki, ale ciężko idzie. Co do bielizny to ja niestety nie mogę kupować w Reserved i H&M bo nie mają tam mojego rozmiaru, (teraz mnie zlinczujecie)- kupuję w Triumphie i nie jestem w stanie oszczędzać na bieliźnie :( Za to przechodzę na dietę (nie, nie chlebowo-smalcową) Lekarka mi kazała wczoraj. Będzie ciężko, bo lubię jeść :D Mam nadzieję, że wypłata styczniowa będzie łaskawsza dla mnie i odłożę trochę. Zamierzam sobie otworzyć drugie konto oszczędnościowe-na wakacje, i może trzecie-na zakupy :) Aaaa...nie czytajcie tego bo choroba rzuciła mi się na mózg i mamroczę :D Miłego Dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
a ja jestem 4 dni po wypłacie i wlasciwie cale pieniedze mam juz rozdysponowane :P. wiem. koszmar 200 zl dla mamy 100 zl bilet 200 jedzenie 110 zl zakiet 49 zl sweterek 20 spodnica(szmaty) 60 zl buty 180 dentysta poza tym w niedziele zabralam mojego mezczyzne na lodowisko, pozniej poszlismy na kolacje i 8 dych wyskoczylo z kieszonki niewiadomo kiedy.... czekaja mnie tez imieniny mamy, wiec z oszczedzaniem moze byc ciezko. w przyszlym miesiacu nie bedzie duzo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
oszczedna kobita-> kochana, moze zajrze w najblizszym czasie do Reserved- jak uda mi sie wyrwac z tej wsi w ktorej obecnie ma siedzibe moja firma :P. Chociaz ja niestety musze miec biustonosze z push-upem :P....lubie bielizne z H&M- niedroga, ladna i z klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusigroszka Moje "maleństwa"hihi również wymagają wsparcia, najchętniej w postaci push-up' a , także z tym nie ma problemu w reserved :-) Tylko spiesz się bo już troche przeczepane puszapy przy wyprzedażach:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la-lyla A od czego mamy fundusz pt "przyjemności"? :-)A od chociażby takiej bielizny firmy triumph !!!:-) Spoko , spoko la-lyla możesz nadal należec do naszej paczki! :-D No i kuruj się tam , bo trzeba zaoszczędzić na lekach!:-D CZosnek, miód, cytryna i te sprawy la-lyla!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki w nowym roku!! U mnie w tym miesiącu chyba będzie ciężko z oszczędnościami:-( W piątek zaczyna się u nas wyprzedaż w Lidlu (wszystko -30%) bo będzie remont więc spore zakupy się szykują. A do tego oczywiście czekają na mnie rachunki :-p Ale chociaż trochę na pewno odłożę:-) Pozdrawiam Was serdecznie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeej dziewczyny u mnie zapowiada się koszmarny miesiąc:-( Przez te ubezpieczenie OC ciężkie czasy u mnie nastały ( ale to nie przeszkodziło żeby se kupić stanik! głupia koza :-D ) Nie wiem czy dam radę wytrwać do końca miesiąca na tym co zostało mi z wypłaty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa.... dziewczyny !!!ostatnio strasznie przejechałam się na oszczedzaniu... Otóż kupiłam cieniutkie podpaski firmy Naturella bo kosztowały cos ok 3 zł. Chciałam( sknera !)zaoszczędzić AŻ 2 zł bo moje bella cieniutkie kosztują ok 5 zł. I co??? Tak tragicznych podpasek to w zyciu nie miałam! Także nie zawsze warto oszczędzać! Od następnego miesiąca wracam z pokorą do moich bellowskich przyjaciółek!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczedna ja kupuje w Biedronce za 3,99 20szt. Są o niebo lepsze od always-ów i innych które wypróbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ja też kupuje podpaski w biedronie- 4 zl/20 szt. super cena i nie widze zadmnej roznicy miedzy alwaysami, bellami i tymi wszystkimi cudami. z tanich kosmetykow- a sprawdzonych polecam rowniez Ziaję :). UWielbiam ich plyny do higieny intymnej, balsamy, mydla pod prysznic, toniki ( za 5 zl!!!!!!!!!!!!). swietna jakosc za grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wypróbuję te biedroniaste w takim razie! Dzięki Wam dowiedziałam się ze w biedronce jest swietna podróbka domestosa ( Max agent), swietne różowe żylety dla dam, podróbka Cif'a (Clear), tani papier toaletowy , tak więc zaufam z podpaskami za 3,99:-) dusigroszka Ja też lubię ziaję. Mam teraz świetny krem redukujący zmarszczki ( trza coś z tym pieroństwem powoli robić!;-) Krem zwie się anno d'oro. Co prawda jest to krem dla 40 latek ( nie zauwazyłam tego w sklepie) ale jest tak cudowny, że kupię go ponownie. Swego czasu używałam nałogowo żeli pod prysznic i żeli intymnych. Teraz żel palmolive -kwiat pomarańczy ( zapach obłedny!!) i żel intymny biały jeleń ( od tego czasu ZEROOOOO podrażnień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
kurcze, powiem Ci oszczedna kobitko ze sporo dobrego slyszalam o tym plynie bialy jelen, moze sie skusze! czesto mam rozne intzmne podraznienia, strasznie uwazam. ostatnio z braku funduszy tez zaryzykowalam i zafundowalam sobie maly zel do higieny z biedrony wlasnie. Zel z wyciagiem z bialej herbaty, jest calkiem ok, oczywiscie do Ziaji sie nie umywa, ale za 3 zl to bardzo fajna jakosc. W ogole, niewielu preparatow do miejsc intymnych moge uzywac, wszystko mnie uczula... Cieni uzywam sporadznie, ale moze sie na nie skusze. Sa dostepne w sieci Rossmann_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Nie było mnie gdyż ostatnie tygodnie były u mnie totalnie zawirowane , kręciły się w okół pracy i ludzi , którzy wiecznie coś ode mnie chcieli . Chodziłam totalnie wypompowana i marzyłam o świętym spokoju , ale to wcale nie znaczy , że nie byłam z Wami duchem na tym topicu. Czekam na pierwszy przelew już dzisiaj powinien być na koncie ale na razie ni widu ni słychu , mam nadzieję , że jutro już będzie. W portfelu też świecą pustki bo grudzień był dla mnie bardzo męczący finansowo. Wyprzedaże mnie kompletnie nie interesują , codziennie jestem w galerii handlowej gdzie na każdym kroku rzuca się w oczy ''SALE'' , kompletnie nie robi to na mnie wrażenia i idę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny widze, ze szalejecie na wyprzedazach i dobrze, bo za takie ceny warto. przyznam, ze i ja troszke sie obkupilam, w moim ulubionym top secret online wydalam 300 zl, ale kupilam mnostwo rzeczy, bo najdrozsza rzecz kosztowala 39,90 :) no i jeszcze zamszowe kozaki w reserved, ale kosztowaly tylko 119 zl, wiec musialam i na tym koniec. mimo pofolgowania kasa na koncie nawet niezla, z kontem oszczednosciowym wstrzymalam sie do nastepnego miesiaca, zakladajac konto chce wiedziec ile odloze na 100%, ale chyba wiecej niz zamierzalam, bo wychodzi mi, ze tysiaka moge odlozyc lekka reka. kurcze i pomyslec, ze do tej pory udawalo mi sie rozwalic wszystko :O normalnie szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kosmetyków cały czas używałam żelu do mycia twarzy garniera ale kilka dni temu nie wiem dlaczego wyszły mi na twarzy wypryski , całą brodę i policzki mi wysypało , jestem załamana , nie wiem czy to od tego płynu czy jest inna przyczyna. Ale płyn używam już kilka miesięcy i nigdy czegoś takiego nie miałam. Ziaja - uwielbiam fajne kosmetyki za grosze. Co do podpasek w ogóle ich nie używam bo ich niecierpie , wyłącznie tampony i polecam również te biedronkowe , są bardzo chłonne , lepsze niż ob kosztują mniej niż 5 zl za bodajże 32 szt. tusz do rzęs - zawsze używałam maybelline collosal koszt jak same wiecie ok 30 zl ale znalazłam na bazarku jego odpowiednik za uwaga 8 zl , rzęsy tak samo podkręcone jak po collosal.( firma editt cosmetic) żel pod prysznic palmolive kupuje na bazarku u faceta który przywozi towar z Niemiec za butelkę płacę 6 zl a w rossmannie 8,99. no to na razie chyba tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, jak Was czytam to mi aż głupio. Mój okres trwa 2 dni i niby jest,ale jakby go nie było :) Więc podpasek i tamponów zużywam malutko-używam Bella i Naturella. A Biedronkę mam na drugim końcu miasta :) Niestety leczyłam się przez rok u dermatologa na trądzik i nie mogę sobie pozwolić by on znów wrócił, więc muszę używać kosmetyków z apteki. płyn micelarny Pharmaceris-24zł krem do twarzy Cetaphil- 40zł szampon do włosów Pharmaceris-25zł podkład Vichy-70zł Wiem, masakra!! Strasznie wam zazdroszczę, że możecie sobie przetestować różne rzeczy! Za to nie mam czasu i siły chodzić po galeriach, więc nie kuszą mnie żadne wyprzedaże! I dobrze, mogę inwestować w kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez dorzuce swoje 3 grosze do kosmetykow :) wiem, ze to wykroczenie przeciwko zasadom oszczedzania ale ja mam specjalna szafke gdzie trzymam kosmetyki na zapas wiec nigdy nie mam tak,ze mi sie cos nagle konczy ale zawsze przekrajam opakowania, bo na dnie jest najwiecej. ziaja - tez ja lubie, maja fajne zele p/ prysznic takie duze. niestety kosmetyki kolorowe lubie z gornej polki, podklad clinigue to koszt ok. 130 zl, puder sypki tez tej marki, blyszczyki tez lubie te drozsze. a okres u mnie trwa 6 dni nawet, pierwsze 3 dni to masakra, tampon i podpaska naraz obowiazkowe. podpaski zwykle always, ale kupie tez te z biedronki skoro je tak chwalicie. powiem wam, ze w tym miesiacu wydaje duzo mniej kasy na jedzenie, ze swiat mam spore zapasy w zamrazalniku, wiec korzystam z tego i kupuje tylko to co potrzebne jest na teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la-lyla ty musisz kupować w aptece preparaty aby trądzik nie wrócił ja będę musiała zacząć kupować preparaty do włosów bo wypadają strasznie . O dziwo wszystkie wyniki mam dobre badałam się , więc nie wiem może to wina stresu . Natomiast muszę zacząć zdecydowanie działać ponieważ coraz mniej już tych włosów mam. Póki co łykam vitapil myję włosy szamponem z czarnej rzepy i raz w tyg nakładam wax oraz sprysuję odżywkami bez spłukiwania. Odstawiłam prostownice i susarkę narazie mijają 3 tyg efektów narazie za dużych nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta ta szafka to nie jest zły pomysł jeżeli jest możliwość kupienia kosmetyku/ów na promocji np 2 w cenie 1 czy innej to też koszystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmotywowana- miałam tak samo. Też robiłam badania i nic. (tzn.od wahań cukru tak mam) Ale ja stosuję od kilku lat kurację 3miesiące kuracji Belissa (tej na włosy, skórę i paznokcie) a potem 3 miesiące przerwy. Również WAX bo jest super. I właśnie myję szamponem z Pharmaceris przeciw wypadaniu włosów i jest lepiej. Natomiast w czasie apogeum wypadania kupiłam (jest drogie ok.110zł za 10 sztuk,ale skuteczne) ampułki do wcierania Biolage-ampułki wzmacniające. Po 2óch tygodniach zaczęły mi odrastać włosy. Miałam mnóstwo małych włosków a stare nie wypadały tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la-lyla Dzięki za informacje. Sama zastanawiam się czy ten mój vitapil coś daje na necie spotkałam się z różnymi opiniami . Niedługo kończę opakowanie i może kupię tą belissę . I ten szampon którego używasz jak skończę swój. Ampułki chętnie ale trochę drogie. Z nimi się na razie wstrzymam bo mam jeszcze ampułki i specjalne maski schwarzkopf'a przywiezione z Niemiec a to cholerstwo drogie było może trochę pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
tez mam straszne problemy z wlosami, dziewczyny. W sumie jako dziecko mialam dluuugie geste, blyszczace wlosy, ktorych na dobra sprawe byla cala masa. Podobnie bylo gdy bylam nastolatka. Na poczatku studiow wszystkoi sie zmienilo- mialam dlugie wlosy, ale byly cieniutkie i bardzo delikatne, ale uparcie je zapuszczalam, dodatkowo farbowalam na miodowy kolor.. prostownica, suszarka to dla mnie chleb powszedni. Wlosy przesuszone farbowaniem zebym nie wiem ile je uk;adala po wyjsciu na dwor chlonely wode jak gabka, wiec zeby je doprowadzic do uzytku uzywalam prostownicy co powodowalo dodatkowe przesuszenie. Bledne kolo.... W sierpniu tego roku -mimo ze mialam wlosy dlugosci do polowy plecow zaczely dodatkowo wypadac i lamac sie na potege i w sumie niedawno scielam moje klaczyska na krociutkie i zamierzam je hodowac od nowa. Wiem, ze to ze sa cienittkie i delikatne to taka ich ura, ze tego raczej nie zmienie, podobnie jak struktury ale- jak tylko doczekam sie odrostow zafarbuje je na kolor zblizony do moich naturalnych i bede wystrzegala sie ciaglego farbowania. zrezygnowalam z suszarki- wlosy teraz myje wieczorem- a nie jak wczensiej rano- co wiazalo sie z koniecznoscia zywania suszarki i czekam az same wyschna. Dodatkowo stosuje WAX i od przeszlo m-ca lykam REGULARNIE wyciag ze skrzypu i pokrzywy. Wzcesniej stosowalam capivit a+E. Jakies tam rezultaty widze, ale tak jak pisalam nie spodziewam sie cudow. JEsli komus nie jest pisana lwia czupryna chocby plakal- cudu raczej sie nie doczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×