Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

a ja zbieram na lepszy humor :P scarletta-jestes mistrzem oszczedzania :) najgorsze jest to,że mam w sobotę i niedziele poprawki a ja nawet do ksiazek nie zaglądnęłam. ale ze mnie pilna studentka:) chyba ide zrobic pranie:) PS. Ja planuje isc na fitness od hmm...lipca 2010 :P u mnie karnet kosztuje 110zł na 8x/mc a żeby utrzymac moja krągłą figurę a'la J.Lo jem sernik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dzieki ale nie jestem mistrzem oszczedzania, zarabiam wiecej a co tu ukrywac sporo wydaje na ciuchy itd. wiec moglabym wiecej zaoszczedzie, dlatego nie naleza mi sie te komplementy :( zreszta kolo wakacji wybieram cala kase z konta na budowe domu i wtedy bede naprawde gola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj budowa domu potrafi każdego wyczyścić do zera, ile by nie było to zawsze za mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
4 dni do wyplaty.... w tym miesiacu napewno wzrosną mi koszty dojazdu :(. dla siebie nie kupilam nic. Mam zaplacic koledze za 2 pary butow przyslane z UK i za wspomniany tester Paris Hilton. a widze tyle fajnych ladnych ciuszkow ...aaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweqwewqe
dla siebie nie kupilam nic. uff, wreszcie jakas poprawa na tym topiku zakupoholiczek. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
kocham niektore kafeterianki :D jakie zycie byloby bez nich smutne :). Ileż mniej zabawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej oszczędne :):) Ja w tym miesiącu dostałam bardzo dobrą wypłatę bo szef nas uraczył wysoką premią :) Rachunki już popłacone na oszczędnościowe wrzucone już 1000 zł W weekend chcę połazić po sklepach za butami i koszulą z długim rękawem. A mój Lov chcę sobie kupić kolejną parę butów:) Zaczęłam wrzucać pieniążki do skarbonki :) Każde 5 zł które mam w portfelu , kieszeni ląduje do skarbonki. Moja znajoma tak przez 10 miesięcy wrzucała ostatnio rozbiła świnkę bo wyjeżdża w Alpy a tu miła niespodzianka w skarbonce było ponad 800 zł. Da się ? No pewnie że się da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
o matko :) tez fajny pomysl. Oszczedna wrzuca chyba minimum zlotowke- mniej dotkliwe i chyba bardziej bylabym sklonna do tej metody. Za to przy piątakach sumka szybciej przybiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam na początku
:) kupiłam płaszczyk i apaszke :), dziś idę po pracy na spotkanie.. ale weekend już grzeczny będzie bez szaleństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć "zakupoholiczki";-) Dusigroszka Ale popatrz jak te kafeterianki które wyzywają nas od zakupoholiczek nas ciagle podczytują hehe...:-) Niektórym to się jednak w głowie nie mieści że można sobie coś kupić i JESZCZE do tego wszytskiego oszczędzić;-) Niektóre mózgi tego nie ogarniają..;-P Panna Młoda No pewnie że się da!!:-) A Ty na co zbierasz do skarbonki?? Ja wrzucam od 1 zł -100 zł poza tym wrzucam do skarbonki wszytskie pozostałosci po każdej wypłacie czyli to co mam w portfelu każdego pierwszego dnia miesiąca. No i każdą dodatkowo zarobiona kaskę i to co dostanę od dziadków. Także myślę ze moge mieć juz w skarbonce tyle co twoja koleżanka;-P Ale to się potwierdzi gdy ją dorwę z otwieraczem w dłoni...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedna z przymusu
ile za nie dalas ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do mojej skarbony wrzucam 1-5zł i lubię ten dźwięk gdy nią trzepię :P Moja koleżanka wrzucała 1zł przez rok i uzbierała 2000zł. Na urodziny dawaliśmy jej koperty ze złotówkami :) Ja zamierzam iść na zakupy w niedzielę po egzaminie-kupię coś na wiosnę. Płaszczyk mam, jeansy mam, balerinek mam z 10par (ale to dalej za mało) więc pewnie kupię szal, torebkę lub jakąś bluzkę i koniecznie marynarki ze dwie :) Uzbierałam z 600zł na takie wydatki więc bardzo fajnie. A poza tym dostałam wczoraj od chłopa-bukiet czerwonych goździków i trufle w czekoladzie :) I teraz je konsumuję w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
a ja poszczę. i tak mnie ssie, ze az mi slabo. a glowa pęka :). lay-la-> jaki macie staż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 4lata :) W ciągu tego czasu dostałam 2 x kwiatki-jakoś na początku i na 3 rocznicę piękny bukiet :) On wie,że kwiatki i ja nie lubimy się. Zawsze mi szybko usychają a dbam o nie jak cholera. I całe życie tak było. Raz nawet zwiędła mi JUKA, a ponoć cięzko jej zrobić krzywdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczędna kobita Zbieram na telewizor :) do grudnia nie ruszę świnki :) la-lyla To dopiero sztuka Jukę ususzyć :):) Ja z kwiatkami się lubię :) Niedługo kobitki nasz dzień oby nasi mężczyźni nie zapomnieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
No i przyszedł czas abym się wyspowiadała : Oszczedzilam 400 zaplanowane czyli mam 600zl oszczędności czystych W prądzie została setka z rozliczenia W skarbonce jakieś 40 zł bo były wydatki nieplanowane a w tym miesiącu nie miałam na to osobnego funduszu Marzec: Czynsz 310 Prąd 100 Bilety 20 Karta 30 Węgiel 100 Wydatki 50 Oszczędności 400 Skarbonka 50 na rozruch Jedzenie 400 po 100 na tydzień Mam nadzieję ze znów sie uda a nawet będzie lepiej:) He he mieć 600zl tak po prostu po miesiącu to fajna sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
pali a musi-> pomysl ze gdyby fajki byloby tylko 300 :P a ile za te 6 stow mozesz kupic. buteleczke dobrych perfum np. bez zadnych wuyrzutow sumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pali a musi oszczedzac
hehe no byloby,tzn po prostu na jedzenie szlo by mniej bo jak pale to nie jem:P ale w weekendy musze miec cos w lodowce bo mnie chlop sprawdza:P tak sobie pomyslalam ze musze cos ze soba zrobic nie wiem jeszcze co ale musze cos zmienic,nie chodzi o jednorazowy wyskok tylko robienie czegos co doprowadzi mnie do jakiegos celu bo oszczedzanie to jedno a moje samopoczucie to drugie. przemysle to przez weekend bo pewnie mnie nie bedzie na kafe:P nic zmykam,trzymajcie sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej la-lyla jesteś boska moja Juka ma 12 lat i jest piękna wciąż rośnie i nic jej nie jest , więc masz niezły ''talent'' do kwiatów haha Panna młoda też zbieram na telewizor bo tak czekam na ten dzień aż mój padnie bo on juz ma takie ostatnie podrygi (przynajmniej takie mam wrażenie) Pali piękne oszczędności Dusigroszka nie martw się , ciuszki nie uciekną ja sobie upatrzyłam w NY kobaltowe rurki ale 120 zl kosztują to raz , a dwa mój Pan (którego mam na oku) wysmiał mnie , że są nie ładne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
zmotywowana-> tez kupilam w lutym kobaltowe rurki.... za 55 zl :D :) fajne.Mojemu panu się podobaly. 55 zl, dobre gatunkowo i generalnie fajne na wiosne. najfjneijsza byla.......cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmotywowana: No widzisz:) ja za to lubię się z moim kaktusem. mam go już 4lata i podlewałam go może z 5 razy, do tego mieszka na oknie i jest ładny tzn.nic nie urósł odkąd go kupiłam :) Mam jeszcze takie dziwne coś co podlewa się 2x w miesiącu (ja podlewam 1 na 2 miesiące) i nadal żyje. Ma tyle lat co słynny kaktus:) dusigroszka: gdzie kupiłaś te rurki bo poszukuję jakiś ładnych. mierzyłam różowe z espricie ale cena 249zł jest zbyt wysoka a poza tym mój chłop śmiał się że wygladam jak z gimnazjum. pali: też chcę coś zrobić ze swoim życiem. Już mam zarys planu. Jak mi się uda to się pochwalę :) panna młoda: Też jestem ciekawa czy o nas nie zapomną na dzień bab:) jak przygotowania do ślubu? :) A mam takie pytanie (odbiegając od tematu) ma któraś z was projekt z modelu leontiewa i regresji liniowej bo muszę oddać a nie wiem jak się za niego zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
rurki kupilam na bazarku :P. Ale są fajne gatunkowo- w zyciu nie powiedzialabym ze to jakis szmelc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam na początku topiku
co do bazarkowych ciuchów, też ostatnio kupiłam fajne czarne rurki... a ceny 45 zł :) odnośnie fitness nawet się nie orientuje ile w moim mieście kosztuje, z chęcią bym pochodziła, ale nie mam za bardzo czasu i nie mam z kim ( może bym jedną koleżankę wyciągnęła - ale ciężko by nam się było zgrać z godzinami) za tow domu mam stepper i sobie ćwiczę , staram się w miarę systematycznie, przydało by się zrzucić 2,5 kg wczoraj w sumie dużo nie wydałam 27 zł więc nie tak źle :P we wtorek może się dowiem kiedy będę miała zakładany ten drugi aparat na zęby, wg wcześniejszych ustaleń w kwietniu - więc będę musiała ruszyć konto oszczędnościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedna z przymusu
dusigroszka skad ty jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
z Rzeszowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la-lyla Jak przygotowania do ślubu hmmm intensywnie :) Boję się że nie uzbieramy całej sumy. Bo sami sobie za wszystko płacimy. ZmotywowanaPanna Hehe mi tez potrzebny jest TV bo mój to już świeci wszystkimi kolorami tęczy :):) Podobno pod koniec maja będą straszne promocję na TV w Media Marktach i Saturnach bo na EURO będą obniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedna z przymusu
nie wiedzialam, ze tam mowia szmelc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie jak będę miała czas to przejdę się na bazarek a nuż się coś trafi :) szmelc takie poznańskie.haha pisałam na początku topicu też ma stepper ale ciężko mi systematycznie ćwiczyć :( Panna młoda jeżeli tak będzie to muszę się ostro przygotować na ten maj i lete po TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×