Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość dusigrosz-ka
layla-> szybko się odbijesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey gozdzik dla kazdej z was🌼 dusi- zakupy byly w sklepie terranova, nawet nie wiem czy maja strone ale maja wyprzedaze kolekcji zimowych i stad takie obnizki. Ladne oszczednosci:)kiedy ja tyle bede miec?😢 zmotywowana jak kolejny dzionek?nie poddawaj sie bo warto,teraz widze jak strasznie moja wydolnosc oddechowa poszla w dol, kiedys na rowerku moglam spedzic poltora godziny a teraz po 15 minutach mam dosc:Opoki co morduje sie na pol godziny az zaczne oddychac jak czlowiek a nie jak smok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny przelewu jeszcze nie ma , mam nadzieje że będzie jutro a jak nie to w poniedziałek. dusigrosz-ka wielkie dzieki , a ja Tobie gratuluje oszczednosci bardzo ładna sumka :) salamandra walcze walcze , samopoczucie coraz lepsze , wyostrzył mi sie wech i zmysl smaku nawet juz mnie nie rusza to ze wszyscy u mnie w pracy pala , ba ide z nimi na dwor zapalic tzn (oni pala a ja nie ) i ćwiczę silna wole. chyba tym razem bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! Dostałam rozliczenie za wodę i CO-6zł nadpłaty :D Ale extra! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprawiona w boju
Puściłam właśnie 2,5 kpln na konto oszczędnościowe, jak chcę jakichś wydatków jeszcze w tym m-cu, to sobie muszę zarobić dodatkowo :D Myślałam nad kolejną lokatą, ale ostatecznie zdecydowałam się na niżej oprocentowane konto, by mieć jakieś drobne pod ręką - tak to wszystko mam gdzieś na lokatach, w funduszach itd., ciężkie do wyciągnięcia szybko w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
jak idzie oszczedzanie, dzioewczynki? ja wczoraj wydalam 4 zl na bilet i 3 na platki kosmetyczne :D. zaciskam mocno pasa :) wszystkie niezbedne kosmetyki juz wlasciwie mam. Ciuchow nie kupilam w tym m-cu poza kiecką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam na początku
u mnie całkiem nie źle dorzuciłam do konta oszczędnościowego jakieś 150 zł jeszcze wydałam w tym miesiącu tylko na plaszczyk i apaszkę.. ale tak bardzo oko zawiesiłam na torebce... ale powstrzymałam się bo nie jest mi niezbędna. kupię moze w przyszłym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
salamandra-> wiem coś o tym. Ja w ogole przerzucilams ie teraz wylazcnie na zakupy w dyskontach. Kupujac illosc i na a;y tydzien jestem w stanie zaoszczedzic nawet kolo 50 zl... roznica na 1 produkcie nawet do 1 zl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miare blisko mam biedronke i netto, problem w tym ze nie zawsze dostane to co chce.w malych sklepikach kupuje bardzo rzadko, raz na 2 tyg robie zakupy w carrefour.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dzisiaj przelew pierwszej części wypłaty , na razie na koncie oszczędnościowym wylądowało 150 zl , na 20stego przeleję mozliwą reszte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
zmotywowana-> bardzo ladnie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niedobrze. Trzymałam kciuki :P Mnie by wystarczyły odsetki od takiej kwoty... Ach...pomarzyć można. Moje oszczędności drastycznie się skurczyły. Czekam na drugą część wypłaty. Chyba za dużo przelałam z pierwszej części, dlatego musiałam wyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo, gdzie wszystkie jesteście? Pewnie wydałyście wszystkie oszczędności w weekend dlatego boicie się odezwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie nie mam czego bac:Pchoc dzis znowu wydalam na zakupy 60zl:Oale to spozywka i chemia nic typowo dla siebie. za duzo zajec mam i nie mam sie kiedy odzywac, raz dziennie odpalam kompa na max 2 godziny ale dlatego ze sie ucze z neta wiec moge zajrzec inaczej to chyba bym pisala raz w miesiacu. lecim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ja sie boje odzywac- bo wydalam na zakiet 85 zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja weekend wydałam tylko na zakupy spozywcze około 150 zł Sprawdzałam w mojej skarbonce ile mam juz 5 :):) Normalnie jest tam już 105 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
w tym miesiCU KUPIlam tylko sukienke i zakiet. 155 zl.. wiem, wiem sporo ale nie ma znow takiej tragedii przeciez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja sie nie boję :) jak na razie jest dobrze. Do 20stego mam jeszcze100 zl na koncie , wczoraj wydałam ponad 30 zl na zakupy spozywcze bo zrobiłam sałatkę i ciasto. 10 dni bez fajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
zmotywowana-> juz 10 dni? idziesz jak burza. Najtrudniejszy pierwszy...krok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy można dołączyć?24
hej ;) ja dopiero zaczynam swoją przygodę z oszczędzaniem. jestem studentką - uczelnia 500 zł za powtarzanie semestru dyplomowego (do końca maja muszę zapłacić) - brat 470 zł, do oddania (termin nie jakiś naglący :D) zatem 970 zł mam długu. znalazłam pracę, mało ambitną i za 8zł/h ale lepsze to niż siedzenie w domu (intensywnie szukam pracy w swoim zawodzie) i odłożyłam 200 zł. wypłata - w zależności od przepracowanych godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem było mi strasznie ciężko , ale nawet sobie na złość chodziłam z innymi do palarni by trenować silna wolę , oni przy mnie kopcili a ja walczyłam sama ze soba i udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
zmotywowana-> duzooo sily :). oby to było ostateczne rozstanie i pozegnanie z fajkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusigrosz-ka 155zl to nie poleciałaś za bardzo z wydawaniem , biorąc pod uwage ile wcześniej wydawałaś na ciuszki :) ja muszę kupic spodnie i butyyyyyyy ;/ ale czekam do drugiego przelewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×