Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

pijake z doskoku ja to mam węza w kieszeni,ale na alkohol nigdy nie poskąpiłem:classic_cool: no to sie nie dziwie, że cie nie wykorzystują:P skoro sie nie dajesz, i wężem szczujesz;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimfomanka gawędziara :D Do gadania masz didi, do figlowania młodziana. To nie wspólnota pierwotna, że każdy robi wszystko, jest podział obowiązków i funkcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj jest tak, ze to ja pierwszy kończe.. tzn film mi sie urywa:D🖐️ może juz mje wykorzystano, a ja w nieswiadomosci zyje?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wiesz... ty to masz glowe:classic_cool: to teraz musze sobie młodzieniaszka poszukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijake z doskoku zazwyczaj jest tak, ze to ja pierwszy kończe.. tzn film mi sie urywa może juz mje wykorzystano, a ja w nieswiadomosci zyje? moze nie pij tyle:P:D na trzeźwo jest fajnie:classic_cool::D ile masz lat, tak apropo :classic_cool:??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr na tropie młodziana serial w odcinkach :) Ja się oddalam do zajęć poza komputerowych, ale będę grzeczny ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bądź grzeczny ;) pokaz kosiarce - kto tu rzadzi ;) Pewnie sie okaże, że pijaczyna tez jest za stary i serial padnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pracy prawdopodobnie bede szła do tego faceta :O jesli mi zadzwoni... w razie czego zadzwon do mnie tak okolo 19,30 ok;)? jak bede mowila dziwnie to dzwon na policje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierrdole co Ty bredzisz?:o zaczynam sie bać co to za facet? dryndnę do Ciebie bo mnie przerazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sie boje:O czuje sie jakbym miala petle na szyju która stopniowo sie zaciska:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×