Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Danuska tez ma na niej byc :classic_cool: moze popros aby cie wziela ze soba jako osobe towarzyszącą;):D jak nie na m-c, to jakos wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty idź bo mi się jakoś juz uczyc nie chce w tym wieku:o a ja otworze taki salon i bede se szefować:classic_cool: i Toba rządzić:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo nieee po moim trupie:P z twoimi humorami pewnie bym bys mnie zwalniala co troche;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona chyba zgubiła mój nr tel bo przed świętami ostatnio dzwoniła:O i czuje ze moja face zaczyna sie sypac😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ale no wiesz... Ty jaka moja dobra znajoma moglabys mi nagadać a ja obiecałabym ze dyscyplinarnie nie bede Cie zwalniac:D:D jakoś byśmy sie dogadały:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D w taki razie odwiedz ja koniecznie ;) szkoda, że ja nie mam kasy na takie zabiegi bo tez z chęcia bym sie wybrala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D dyscyplinarnie?? booszee uchron mnie przed interesami z ta piekielna kobieta:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak ona dzwoni to masz za darmo zabiegi :classic_cool:?? chyba musze z nia porozmawiac;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam :P przeciez wiesz ze ja mam do Ciebie slabość:D miałabyś u mnie względy:D a Ty masowałabyś mnie kiedy tylko miałabym na to ochote :D będziesz na moje rozkazy?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Ja nie mam wad. :P Tak baba z dwoma doopami, ale bez głowy byłaby idelna. Zadzwońcie do mnie jak skończycie ze sobąi będzie można wynieść trupy :P Uwielbiam takie zajęcia. Zwłaszcza póki ciała jeszcze ciepłe :P No to nara :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ty cffaniaro :P:D masowac to ja cie moge :P ale!!:P nie za darmo :classic_cool: pozniej ty mnie musialabys wymasowac:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poo, idealny mężczyzno:D🖐️)) juz skończyłysmy ze soba :P czy któras z nas ma zostac :classic_cool:??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa:D:D co do wypłaty to mam pewne zastrzeżenia juz na wstepie:P:D wiec... musi to bys srednia krajowa inaczej nie bede pracowac 😤 zostawilam dzisiaj autko u mechanika, ciekawe ile mnie skasuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byla gra wstepna??:O to dlaczego ja mam sucho w majtach, he??:P chyba twoj urok juz na mnie nie dziala tak jak kiedys:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyy, ja mowie powaznie :P:D zastanow sie nad otwarciem takiego domu rozpusty :P bo za 4 tysiaki to ja mogłabym znosic wszystkie twoje humory :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... jak dochód bedzie jakieś 30 tysiaków to 4 tys masz jak w banku:D:D a jesli nie no to wiesz... na raty bede Ci płacić po 200 zł:D:D znaczy w 5 ratach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Dziewczyny przepraszam, Was, ale nie wezmnę udziału w tej konwersacji :P Powody są oczywiste :D Bawcie się dobrze. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co? nie kręce Cie już?😭 no wiesz😡 jak moglas tak publicznie mnie upokorzyć:( idem skoczyc:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cipo!!:D matematyki to ty chyba dawno nie miałas, co??:P bo 5 * 200 to jest = 1000,00 a nie 4 tysiaki :P:D za takie marne grosze to nawet nie chciałoby mi sie rano wstac a co dopiero pracować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ Pop nikt nie chce zebys włączył się do naszej rozmowy przecież Ty jesteś zbyt inteligentny :D boszzzz co za dupek z Ciebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony z Marsa Dziewczyny przepraszam, Was, ale nie wezmnę udziału w tej konwersacji Powody są oczywiste Bawcie się dobrze. Pooo, ale pan w domu rozpusty tez by sie nam przydał:P na przykład jakby się żarówka sapliła i trzeba byłoby ja wymienic:classic_cool::P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×