Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Wronka żarówki umie sama wymienić i nie tylko to:classic_cool: w końcu sama jestem i trza se radzic jak chlopa nie ma po chooj Ci ten Pan:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnez powiadasz hmm zapisze se w notesiku i se kupie:D no pisz nie wstydź się tu sami swoi przeciez są:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra!:P z jezyk ma? ma:P i to na bank dłuzszy niz kobiecy ;) palce ma? ma:classic_cool: i to na bank dłuższe i grubsze od twoich :classic_cool::P i ma cos jeszcze, ale tego to juz nie posiadasz w ogóle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam :classic_cool: mam limit na koncie :classic_cool::P poza tym ona bedzie ci uczyc dłuugoo a ja w ciagu godziny cie wszystkiego naucze :classic_cool: wiec wyjdzie na to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś Ci nie ufam:p pewnie bedziesz mnie uczyc przy kadarce:D a potem mnie wykorzystasz:( i tyle z nauki wyjdzie😠:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie, ale moje nauki sa wrecz bezcenne:P to ciesz sie że tylko tyle za nich chce:classic_cool::D niepotrzebnie napisalas o tej kadarce bo naprawde z chęcia bym sie jej z toba napia a czasu nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dwie godziny pociskam z toba pierdoły :P chyba czas sie wyłączyc i troche poczytać czegos mądrego :O a ty, kobieto, idz obiad gotowac :classic_cool::P:D wczoraj sobie botwinkowa ugotowałam :classic_cool: trzy razy do niej podchodziłam :P że też człek sie moze tak za zupami stęsknić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide... bo moze i tobie gary nie umkna, ale mi czas ostatnio tak zapierdziela, ze mam dośc :O a jeszcze tyle musze zrobic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa... i jeszcze musze sie szefowi podlizac, bo mnie wczoraj Halinka podpierdoliła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×