Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Wronka - mówisz ? 75? to siem zastanowie:D Szanowny Pan sie poprawił widze ;) Drogie Panie? hm.. ciekawe kto mu powiedział , że drogie? ;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro dzień dobry powiedziałąm to wypada powiedziec do widzenia (pisania) 🖐️ zmykam Wronu przekaż Di 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do cholery mam korzystać, skoro jedyny testosteron, który z jakim mam kontakt ma futro i siedzi w klatce:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr no weź goryle mają najmniejsze penisy ze wszystkich człekokształtnych. :P A wieść gminna niesie, że rozmiar ma znaczenie, chociaż panie, damy i baby temu zaprzeczają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poo:D Nie mam w klatce szympansa ani nic co by go przypominało :P:D Chomika mam :classic_cool: Masz jakieś złe doniesienia:P skoro piszesz, ze kobietom nie przeszkadzają mikro penisy:P Penis nie moze byc mniejszy od kciuka !:classic_cool: przynajmniej dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony No ale chomik do Ciebie Kochanie nie pasuje :D No co ty mi powiesz!:P Wiem :( ]Ale... on tak rozkosznie mnie mizia ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poo, mozesz wierszyk:D ale! Aby go nie skasowali, ani nigdzie nie przeniesli to lepiej uwzglednij w nim morze alkoholu ;) Tu sie dzieja dziwne rzeczy, (czyt. kafeteria)przenosza topy 😭 np: z erotyka jeden przeniseli na ogólny :O Za mało łłerotyczny sie zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×