Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

to ja mam lepiej Dyy :classic_cool: Czysta z cytryna :classic_cool:🖐️))) nie zazdrość 😴 zawsze możesz ubrać dope i przyjechać:P to cie poczęstuje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisząc czysta masz na myśli wodę niegazowaną tak?:P to ja podziękuję taką wodę to ja mam:classic_cool: a poza tym nie chce mi sie ruszać dzisiaj doopą, leniwa jestem przecież:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacz!:D Przyszedł w gości i sie odgraża!:P:D Dyy, nie sadzisz, że powinnyśmy tego gościa troche pohamować w jego zapędach :classic_cool:?? Tylko, że ... on tak szybko potrafi przebierac paluszkami😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrona dzisiaj juz jestem zajęta :P przykro mi nie przyjadę:P moze nie umrzesz z tęsknoty za mna:D:P tylko sie nie nerwuj masz 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeee tam....nick podobno dobiera sie na zasadzie kontrastu :P ja jestem miłą ,sympatyczną ,starszą panią:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODOBNO ..........napisałam wronełłe...masz pojęcie jak to brzmi? ja mam przed oczami jakieś wstretne ,czarne ptaszysko:)...a ty pewnie jesteś miłym ,malutkim koliberkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrona Ciebie to nie obowiazuje bo do Ciebie nick idelanie pasuje latawica z Ciebie jak nic:D:P chociaż.... jakby sie tak nad tym zastanowic to... nie wyglądasz jak wrona nawet nie jestes czarna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D tłumaczenie upiornej przyległo o mego ❤️-a jak plasterek do rany :) Dy , ty to tylko potrafisz mnie dobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Wronełłe, a czyje to czarne dupsko, może Ty wiesz?;) Nie przeczytałem wszystkiego, ale skoro groźby karalne ze strony faceta wobec Pań: wobec tego bój się, wtryniaczu. Mam cholerne uczulenie na damskich bokserów. Czas znajdę, a z IP itepe cdn no problemo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
I coś Ty w nie wraziła, Wronełłe?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×