Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Taa podstępna diablica ,strach pomysleć co Ci do głowy strzeli jestes nieprzewidywalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pop:D no przecież nie nago:P jest przed 22 jeszcze😴 Boguś no wieszzz:( teraz to moja wina taaak:P a kto chcial mnie przytulac i glaskac he? normalnie tylko wam seks w glowie😴:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo - pewnie jeszcze chrapie jak ma usta otwarte moze powietrze z niej uchodzi :/ jeszcze wyzionie ducha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra juz koniec nie będziemy sie przecież nabijac z lali Popa :D jeszcze sie wkurzy i nam naubliża:D znaczy mi bo jestem baba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby Ci to powiedzieć Didi? Jedna wada nie oznacza, że reszta zalet nie przemawia na korzyść lali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możesz opowiedzieć mi ze szczegółami jak do tego doszlo i co bylo potem jak juz jej[bo to chyba ona byla prawda?:P] wsadziłeś brudną skarpetę?:classic_cool: strasznie ciekawa jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jedna wada? ja widzę masę wad:P np nie przytuli, nie pocieszy jak masz doła nie pomyzia np po pleckach nie powie kocham itd :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablo mylisz sie bo zrobiłem tak rodzicom :P mizianie po pleckach mmmm ....nie przypominaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×