Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość popieprzony i śpiący
Co by było gdyby na świecie nie było facetów? Byłoby dużo grubych, szczęśliwych kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowcipna wrona
zaspany ale dobrze gadasz:classic_cool: kawy chcesz? ja sie nie odchudzam dla facetów:O:P bo to głupota:P i tak nie doceniacie 😴 ale dla siebie:P jakos mi tak ciezko jak przytyje i we wszystkim ciasno :P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony i śpiący
Sam se zrobię :P żeby zapobiec słowom, a ja to ci kawę zrobiłam :P http://www.demoty.pl/szukaj/gruba+kobieta Podoba się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowcipna wrona
nie wyświetla mi sie :P a co do kawy, to, chyba powinienes zakonczyc ten związek skoro masz takie doświadczenia;) przeciez zyjąc z kims czlek sie cieszy ze moze cos zrobic dla kogos :P :O no chyba że ja jestem inna:O a zwiazek, partnerstwo , to nie dawanie siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowcipna wrona
w końcu sie wyświetliło:) fajne, sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowcipna wrona
:classic_cool: to zupełnie tak jak ja :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowcipna wrona
zdarzylo :P przykład, moi rodzice :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowcipna wrona
jakby sie tak baardziej zastanowić to związkom którym sie udało i tym którym-nie;) wychodzi remisowy, to chyba nie jest tak zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowcipna wrona
mowie o kregu swoich bliskich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzona wrona
se przypomniałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to możliwe, kiedy rodzice byli w wieku ... produkcyjnym :), nikt nie słyszał o związkach partnerskich :P dziś to już się nie może udać. Ja na podstawie doświadczeń swoich strych wolę nie wyciągać żadnych wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczoowa wrona
wydawalo mi sie że kiedys posiadalam konto do tego logina:O no chyba ze cos pokopałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczoowa wrona
:D skoro nie chcesz wyciągac wniosków to chociaz ucz sie na ich błedach ;) a co do partnerstwa, mysle ze to nie tak :P u nich od zawsze był jakis tam podzial obowiązkó, oboje pracowali, fakt że mamuśka czasami cos tam miauczała;) na ojca, ale zwalmy to na PMS:P Ojciec, z biegiem lat coraz bardziej przejmował jej obowiązki, ponieważ pierwszy przeszedł na emeryturę, i nie sądzę aby mu to w jakims stopniu uwłaczało:O, bo sa i tacy faceci :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr Ty chyba korzystasz ze specjalnych statystyk, takich co to uznają, że jak bezrobotny nie szuka pracy, bo nie mógł znaleźć i się poddał to już nie jest bezrobotnym :P Sądzę, że jest dużo gorzej, że ludzie są ze sobą ze strachu, z przyzwyczajenia, bo im wygodniej, a nie dlatego, że tak naprawdę chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczoowa wrona
z tym masz racje ... sama sie bałam odejśc wczesniej bo myslałam że sobie nie poradze, i bałam sie samotności, teraz wiem że moje obawy były nie słuszne. Najgorszy jest pierwszy krok, a potem mozna biegać ;) Rozmawiając ze znajomymi którzy maja podobne problemy, to kobiety boja sie bardziej :O, boja sie wlasnie tego o czym piszesz, faceci, boja sie tylko samotności, ale i to potem mija. do wszystkiego mozna sie przyzwyczaić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczoowa wrona
a z ciebie to pewnie taki twardziel , ze sie niczego nie obawialeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczoowa wrona
no dobra:D strzelałam :P :P:D nie lubie jak mnie przyłapujesz :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten świat zepsuliśmy sobie sami. Są 3 popędy: seksualny, bogacenia się i zabijania. Już wszystkie zostały przeniesione do świata wirtualnego. Potrzeba bliskości i więzi pozostała i w żaden sposób nie wiadomo jak go przenieść do świata wirtualnego. Chociaż patrząc na młodych ludzi to mi się wydaje, że im już tylko bogacenie się zostało, nie mają ani potrzeb seksualnych, ani potrzeby bliskości. Pora na kolejny potop. Pora też od piertolenia o naprawie świata i relacji baba-facet przejść do działan nudnych, lecz niezbędznych. Kończmy powoli konwersację :) Powoli, żeby nie było syndromu odstawienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczoowa wrona
ej, prosze nie rób z samców takich co to maja wszystko w dopie, i na niczym im nie zalezy :O:P jestem pewna że sa i tacy którzy cierpia po rozstaniu wlasnie ze wzgledu na samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczoowa wrona
hahahah nie lubie cie :P kiedy sie zaczyna robic ciekawi to ty kończysz ciekawe czy wlasnie w taki sposób rowniez uprawiasz seks!:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczoowa wrona
no co ty pieprzysz o mlodych ludziach ;):P od zawsze była potrzeba bliskości a i co sie z tym wiązę rowniez seksu :P chyba malo wiesz o mlodych ludziach . Fakt , swiat psujemy sami, niema nic gorszego na tej planecie niz ludzie:O faktycznie przydałby sie jakis kataklizm aby ludziom uzmyslowic co tak naprawde jest wazne :P ale nie popadajmy w skrajnosci :P i tak bede obstawiac przy swoim ze mimo wszystko jest jeszcze zbyt duzo milości aby to wszystko zalać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczoowa wrona
ale napisałam :O kawa puszcza:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popuszczasz kawę? :P Jestem szukam czegoś w archiwum... Owszem samcom zależy, ale samice mają problem ze zrozumieniem, jeśli na Twoje słowa druga bliska osoba nie reaguje, albo w ogóle nawet nie stara się wysłuchać tylko od razu mówi nie bądź dziecinny, to przestajesz mówić. To cisza rozkłada związki, ale najpierw jest brak chęci słuchania i zrozumienia, a potem brak chęci mówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem. Brian Tracy, stworzył 6 zasad, które normują życie - nie tylko miliardera: 1) Spokój ducha 2) Zdrowie i energia 3) Dobre stosunki z ludźmi 4) Sensowna praca, poczucie celu, przynoszenie korzyści światu 5) Niezależność finansowa 6) Poczucie wzrostu i rozwoju Zdecydowanie brakuje mi 3, 4, 6. Tylko się ugryź w jęzor nie mam ochoty słuchać co mam zrobić. OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczoowa wrona
tak popuszczam ;) chcesz zobaczyć ;)? cisza... no cos w tym jest ... chociaz bardziej brak zrozumienie mnie przekomuje. i znowu uogólniasz:P samce tez nie potrafia słuchac, wola patrzec w TV niz porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam sformułowanie "uprawiać seks", od razu przychodzi mi na myśl, że trzeba to czymś nawozić :P Już lepiej jest przelecieć, albo bzykać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi się gada, do Ciebie, ale naprawdę sobie pójdę, mam masę papierów do przerobienia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×