Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

taa, jasne:P a jak wchodze to nawet mi buzi nie chcesz dać :P nie mowiac juz nawet o przytuleniu sie :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D co Ty kurrwa słuchasz:D aleee obrazki super:D chcesz sie tak wgryźć w moją wielką doope?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,:D z chęcia bym sie wgryzła;):D eksperymenty robina sa troszke w stylu BDSM:D nie preferuje:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj :P w tym wieku facetom tak sie ręce trzęsą ze starości ze nie trafią se:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej sie udalo:O ale to wszystko przezto żem jakas nie doroochana:O kawy sobie nie zrobiłam jeszcze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D 2 to rozumie bo są 2 dziury obok siebie:D ale że 3 i co ten trzeci ma robić zwisać?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie chce takiego potwora zajechałby mnie na smierć:o :P zaraz się wkurrwie😡ten chooj mi sie non stop zawiesza 😭 chyba go wyjeebe przez okno:classic_cool: w koncu odpoczne od tego zua:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee jakies takie to to potworne jest:o ale moze faceci lubia takie kosmitki:D Pop byłby zachwycony :D z taka by sie dogadał bez problemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba o 2 tyg jeszcze za mało ale pocieszam się myslą ze komp sie zjeebie :D a poza ty w sierpniu mnie miesiąc nie bedzie i mam nadzieje ze sie wylecze i juz kaffe nie odwiedze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co ty :classic_cool: az m-c!!:P?? zostawisz mnie sama na tak długo 😭?? bede zmuszona znaleźć sobie inna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaa wredna??😴 no co Ty:P przecież ja jestem zawsze miła, uprzejma kochana:D normalnie do rany przyłóż :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wronko kachana:D przeciez znam Twoj adres nr tel nr domu nr buta :D jeszcze nr konta nie znam aleee to tylko kwestia czasu :D więc nie becz znajdę Cie:D i wpadne na kawe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę pisac:P moze pójdę do pracy:D:D w końcu:D i bede tak zapracowana ze nie bede miec czasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wyjeżdzasz nigdzie przez m-c? jesli tak to nawet sie do mnie nie odzywaj jak nie przyjedziesz:P eej:classic_cool: księciuniu impreze chce zorganizować :classic_cool: on chyba jednak ma na mnie smaka:classic_cool: chyba bede musiala sie rozchorować ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, że mu wczoraj poszło najlepiej :O ma sprawniejszy jezyczek :classic_cool::D musze sie zastanowić nad ta impreza;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam siiii, i wpadl mi do głowy fajny pomysl :classic_cool: choo ze mna na ten kurs o którym ci mowiłam :classic_cool: otworzymy salon masażu i rozpusty :P:D bedzie fajnie :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjeżdzam:) ale nie na miesiąc:P zabierz mnie na tę impreze plisss:D też bym się rozerwała zdeczko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×