Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość gość
klikajcie,nie słuchajcie podszeptów szatana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś czyli co? Że niby ja ściemniam?😴😠 No może trochę :P ale tylko trochę 😴 I nie tylko gary są fajne,mycie podłóg też może być 😴 I nie pij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz rozrywki :D haha Nie pije bo dzisiaj nie mam powodu :P bo dzień był wspaniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam już nie będę. Ee no nic takiego wystarczy że wszystko idzie po mojej myśli ,nikt mnie nie w****i i zrobie to co planowałem :) najważniejsze ,że nikt sie nie wp*****la w moje sprawy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeprosiny przyjęte :P I żeby mi to było przedostatni raz 😴 Zapomniałeś dodać, że pisanie ze mną wprawia cię w dobry humor😴:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK :D Pisanie z Tobą owszem jak w pracy zobaczyli ,że sie śmieje do telefonu to zaraz zaczęli coś klepać jadaczkami i chcieli mi telefon zap..... tak dla jaj :D Dlaczego zasugerowałaś ,że piłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasugerowała, że piłeś bo stale pijesz. Jesteś od tego uzależniony i nie przestaniesz, niestety. A diabliczka napalona i bierze Cę takiego, jakim jesteś, aby portki były:classic_cool: Oczy będzie miała jak przyjdzie jej Twoje ojszczane portki prać za parę lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Gościu rozbawiłeś mnie. Masz rację biorę go w ciemno:classic_cool: Może być nawet gruby i łysy😴 A teraz możesz sobie iść.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe dobre NIe ładnie tak zabierać bez pozwolenia :P A co na łerotyczny mamy iść? Ja tylko tutaj zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diablico nie jestem gruby i łysy :D troszku tylko siwieje i to już przed 30 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale dlaczego mam iść? I dokąd? To dwuosobowy topik? Zapraszam do trójkąta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anioł nie jest gruby i łysy tylko chudy i łysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie lubisz trójkątów- mnie się kojarzą z Bermudzkim- to będziemy musiały coś stworzyć we dwie lub zaprosić kogoś do czworokąta. Niech Anioł wybiera. banicja lub 2+2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o Ty chamska maupa jesteś :P Na erotycznym pewnie już wszystkich przeleciałaś więc nie masz tam już czego szukać :classic_cool: Diablico za rok będzie 3 z przodu to już nie będzie mi do śmiechu 😭 dlaczego ten czas tak z********a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja spadam. Chciałam chwilę pożartować jak za dawnych czasów, ale to już inna kafeteria. Sorry Diabliczka, sorry Anioł. Miało być fajnie, a wyszło jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spadłam:D Boguś myślałam, że starszy jest. Ty diabliczka to na pewno:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już tu nie ogarniam z kim mamy przyjemność. Taa już wklejam swoją sweet fotke :D Tylko nieliczni mają ten zaszczyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie Anioł i nikt Cię tu nie wygania. Tylko, że goście potrafią być wredni i pewnie stąd ta moja niechęć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjemność macie z kafeterianką zasłużoną. Celebrytką. [we własnych oczach i tylko w przebłyskach nietrzeźwości]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już nie ogarniam kto pisze:o Boguś myślałam, że ja zaliczam się do tych nielicznych, ehhhh idem se płaknąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spać mi sie kce moja godzina sie zbliża ,ale jeszcze jutro i weekend :classic_cool: Więc witam Szanowną Celebrytke :) Diabli nie płacz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaś mi umknęło :o ''Na erotycznym pewnie już wszystkich przeleciałaś więc nie masz tam już czego szukać'' Boguś w jakim sensie przeleciałam?😴:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym sensie diablico ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×