Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już nie mogę się doczekac

Sex z nowym partnerem

Polecane posty

Gość już nie mogę się doczekac

Hej, pytanie głównie do mężczyzna. Szykuje się sexik z moim nowym chłopakiem. Jest między nami mnóstwo chemi, oboje się nakręcamy przed tym wszystkim. On mnie strasznie podnieca i bardzo go pragnę. Tylko boję się że nie będę się kontrolowała. W takim sensie że kiedy on będzie mnie całował i pieścił ja będę wyc z rozkoszy, i wiem że faceci to lubią ale czy warto od razu nowemu facetowi pokazac że tak na mnie działa? Czy jednak trochę się powstrzymywac i nie odkrywac wszystkich kart na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę się doczekac
Tomekk nie prawda, chodzi o męski punkt widzenia. Chyba możesz powiedziec ze swoich doświadczen czy wolisz jak partnerka od razu pokazuje że na nią działasz, czy lepiej dozowac odkrywanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę się doczekac
Wiem że lubicie widziec i slyszec ze sie podoba, ale czy tak od razu czy może lepiej poczekac. Nie mowię aby udawac ale on tak na mnie działa że jak zacznę krzyczes to nie skoncze. Tylko czy to nie bedzie odkrycie wszystkich kart tak naraz? Nie straci zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego miałabyś się ograniczać w braniu i,co ważniejsze,dawaniu przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra... ja lubie gdy laska wije sie, jeczy, steka, daje jasno do zrozumienia ze jest jej zajebiscie i niczego nie kryje.... :) zadowolona ?:P ps. dlaczego to nie ja jestem tym Twoim nowym kochankiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Rob to co lubisz i jak lubisz, zadnych zachamowan. Ja tak lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę się doczekac
I to nie ważne że to tak na pierwszym sexie? ;) No o takie konkrety mi chodziło ;) No ja mam nadzieje że on mnie przeleci w koncu, bo wiadomo was to nigdy nie moża byc pewnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Daj mu w jakis sposob znac albo powiedz mu zeby cie przelecial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę się doczekac
On się trochę bawi, rozpala mnie później stosuje chłodnik. Znaki dostaje, ale jak stracę cierpliowosc to może się pożegnac z sexem. Miejmy jednak nadziej że do niego dojdzie. On jest też mega napalony ale jakoś ma trudności w doprowadzeniu do tego aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
To przejmij inicjatywe, wez jego interes do reki i zacznij masowac. Zobaczysz ze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jest prawikiem? Pamiętam, że gdy ja byłem prawikiem to ówczesna powiedziała mi wprost-mam ochotę na sex z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę się doczekac
Nie prawikiem napewno nie jest. Czyli mowic wprost że mam ochotę na niego? To działa, słyszałam że wy jesteście zdobywcami także jeśli kobieta tak wam wywali to co później będziecie zdobywac? Kurcze dylemat mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie gdy kobieta udaje . badz szczera i naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssstokrotka26
też się przymierzam do pierwszego sexu z nowym facetem, trochę mam obawy bo on jest i bardziej doświadczony i wiem ze bardzo liberalny, a ja miałam tylko jednego faceta w łóżku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
razem z wami będziemy przeżywać ten dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie młoda jestes, że tak bardzo się przejmujesz :) Ja już nie kombinuje czy za dużo, czy za mało, staram sie jechac na szczerości i autentyczności, ale to jest trudne... oczywiście, nie dla mnie. Jednak z chłopem nie da sie współpracować bez krecenia choc trochę potencjometrem, a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię takie zezwierzęcenie :P Idź na żywioł: hulaj dusza piekła nie ma. Tylko nie wyskakuj z "mam ochotę na seks", po prostu bierz się za jego portki i łupucupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto88
heeh nie jaraj sie tak bo nie wiadomo co ma on miedzy nogami i sie mozesz rozczarowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×