Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca................

Pytanie do Panów - co ważniejsze uroda czy charakter ???

Polecane posty

Gość Paczka fajek
'ja tez jestem w fanklubie WHO' Trudno nie kochac tego lizodupa, nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobie25.........
Ostatnio na onecie oglądałam sobie jakieś odcinki Rozmów w Toku. Jeden z nich mnie poruszył. Odcinek nosił tytuł "Niezapomniane historie - stuprocentowe kobiety ". Był o kobietach naprawdę pokrzywdzonych przez los - jedna z naczyniakiem na twarzy, inna chorująca na łamliwość kości, jeszcze inna z zajęczą wargą. Rzadko kiedy historie z Rozmów w Toku mnie poruszają, ale ten odcinek dał mi do myślenia. Te kobiety tak samo jak inne chcą być kochane i pragną kogoś bliskiego. A jest im na pewno dużo ciężej niż zwykłym dziewczynom. Czy to znaczy, że mają być same?? Nie. Ta Bogusia chorująca na łamliwość kości jest tego najlepszym przykładem - z tego co zrozumiałam była już w związku, a nawet dwóch teraz jest sama, ale nie ustaje w poszukiwaniach. Pomyśłałam wtedy, że wygląd naprawdę nie jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink Panther zobaczysz jak szybko zleci :) Jest stres, próbne matury ale spójrz na to z drugiej strony... Będziesz miała 5 miesięcy wakacji :D! U mnie w porządku, wyjeżdżam jutro i pewnie mnie nie będzie przez 2-3 dni. A wrzesień zapowiada się też bardzo edukacyjnie. Będę głównie w Krk siedzieć, szlifując fonetykę. Szybko te wakacje zleciały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Trudno nie kochac tego lizodupa, nieprawdaz?" LOL :D, znowu ktoś mnie nie lubi. Jeszcze trochę i kafe podzieli się na tych co lubią WHO i tych co mnie nienawidzą ;). Fiku miku - o czyli Ty jesteś pośrodku... z taką opinią odnośnie mnie się jeszcze tutaj nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Heaven, czyżbyś studiowała polonistykę? ;) Ta nauka fonetyki nasuwa mi takie przypuszczenia. Dzięki za słowa otuchy, ale taki małolat jak ja nie może myśleć pozytywnie o nauce. :P (mimo, że 5 miechów obijania się to całkiem niezła rekompensata). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paczka fajek
"Oj tam lizodupa, po prostu normalny facet (gatunek na wymarciu- pewnie stąd te kontrowersje)." Normalny? Normalni faceci nie siedza na babskim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ona przekonała mnie ;) Widocznie wstrętne czarownice potrafią rzucać wredne uroki. Nie jest chodzącym quasimodo z metrowym garbem na plecach i zezującym okiem, tylko kobietą za którą mężczyźni (inni niż ja) nie oglądają się na ulicy. Do złudzenia wyglądem przypomina mi aktorkę Joely richardson tylko ma krótsze i rude włosy. Bardzo podobna budowa nosa i ust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca................
Oj Pink_Panther zatęsknisz jeszcze za tymi czasami, oj zatęskisz. Liceum, och to był cudowny okres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, kafeteria w żadnym stopniu nie jest już damskim forum. Poza tym co to za głupia klasyfikacja- na jakiej podstawie w ogóle... ;) Ja tam go lubię, gada mądrze, tylko ta normalność i brak chamstwa budzi zdziwienie wśród przyzwyczajonych do trollingu kafeteriuszy- ot skąd się bierze szum wokół WHO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink Panther o nie na pewno nie polonistyka:O:P Anglistyka:) Słuchaj ja też się denerwowałam, każdy musi przez to przejść...:) Nie powiem Ci, abyś się nie przejmowała bo i tak będziesz - łatwo się mówi :) Poradzisz sobie, widać że łebska z Ciebie dziewczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no pewnie zatęsknię oranż. :P Teraz też bym się chętnie wróciła do gima- to chyba podobnie będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paczka fajek
"Zapewniam, że babskie fora są znacznie lepsze niż "chłopskie" " No tak, na takich forach mozesz poplotkowac z "psiapsiolkami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca................
Na studiach pewnie nie zatęsknisz, bo dla mnie studia były najlepszym okresem w życiu;) Ale wbrew pozorom w dorosłym życiu człowiek ma o wiele mniej swobody i wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A faktycznie, przypomniałam sobie, jak kiedyś pisałaś, że Anglistyka. :) Spoko kierunek, na pewno przyjemniejszy niż fizyka medyczna (:O) albo coś podobnego, na co nigdy bym się nie wybrała. Dzięki za słowa otuchy. ;) Mam nadzieję, że tak samo szybko zleci, jak wakacje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja tam go lubię, gada mądrze, tylko ta normalność i brak chamstwa budzi zdziwienie wśród przyzwyczajonych do trollingu kafeteriuszy- ot skąd się bierze szum wokół WHO." trafione:) "trolling kafeteriuszy":D ŚOZ jest spoko, lubię go:) Nigdy nie ma tak, że wszyscy nas lubią, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca................
do VanHorne Czyli rozumiem, że poznałeś ją bliżej i coś Cię w niej zauroczyło ( bo charakter to też taka trochę względna cecha, jednemu facetowi się jakaś moja cecha spodoba innemu nie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do vanhorne
jak mozesz byc z laska podobna do Joely richardson ?! Przeciez to brzydactwo , w zycui bym jej nie dotkna a co gorsze wolałbym byc sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma tak dobrze, żeby nas wszyscy lubili, nie ma. Ale ja na pewno nie zagłosuje na WHO w plebiscycie na najżałośniejszego prawiczka. :D Chyba, że to by był konkurs na najnormalniejszą i najmilszą personę kafe- to bym oddała mój głos. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink Panther, wiesz gdybym była dobra z przedmiotów ścisłych to waliłabym na Polibudę albo na jakąś inną techniczną uczelnię ale cóż... nie mam predyspozycji, więc pozostaję to co umiem a przede wszystkim BARDZO lubię :) Najważniejsze jest to by studiować to co się lubi i Cię interesuje ;) "pytająca" ma rację. U moim przypadku również nie było lepszego okresu w życiu poza studiami;) jest ta swoboda, wolność, sama za siebie odpowiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała na techniczne, ale koniecznie bez fizyki bądź chemii na maturze. :O Co do okresu studiów- no kurcze powiem szczerze, że nie mogę się doczekać, dlatego napisałam, że mam nadzieję na szybkie przeminięcie klasy maturalnej. ;) A na którym roku jesteś Heaven?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×